Erkek arkadaşım ve kıskançlığı

Bir de sendeki sorun ne olabilir biliyor musun belki doğrudur belki vicdanından böyle davranıyorsun ama baba sevgisi eksikliği.. kadınların ve kızların yanlış erkek seçmesinde tek sebep bu. Baban gibi birini hayatına alma eğer babandan yeteri kadar sevgi görmemişsen.. ama babandan yeteri kadar sevgi gördüysen böyle bir adamı hayatında tutma sebebin vicdanın bu vicdanında hayatında hep mutsuz olmana sebep olur

Okurken içim sıkıldı. Aklınız varsa derhal bu adamdan uzaklaşırsınız. Zira evlilik öyle iki gün küsüp sonra barışmayla filan olmuyor. Söylediği sözler de kabul edilebilir değil. Anladığım kadarıyla bu çocuk özgüvensiz ve bunu size bu şekilde yansıtıyor. Kendi elinizle kendi hayatınızı b*k edersiniz ben söyleyeyim. Hastaysa tedavi olsun,Aldatılma korkusu varsa kimseyle ilişki içine girmesin.

Merhaba.. Danışacak kimsem yok diye sizlere soruyorum. Erkek arkadaşım ve ben 1 senedir beraberiz birbirimizi çok seviyorduk.İkimizin de işi gücü yerinde gelirimiz güzel. Aramızda 8 yaş var. Ama tanıştığımız ilk günden beri aşırı kıskanç. 31 yaşında olmasına rağmen bu yaşına kadar ilişki sahibi olmak istememiş, gerçekten ailesiyle de tanıştırdığı çok sevdiği ilk ve tek insanım hayatında ki birçok şeyi benden sonra değiştirdi deliler gibi üstüme titriyor. Yine de aşırı rahatsız olduğum ve beni korkutan şeyler var. Tanıştığımız günlerde bile cevap vermediğimde sürekli kiminle konuşuyosan onunla devam et vs. Gibi şeyler söylerdi. Sürekli başkalarıyla konuştuğumu ya da konuşacağımı ima ederdi. Sürekli açığımı arardı. Dozu gittikçe daha da arttı. Sokakta yürürken neden o adama baktın neden bu adama baktın kavgası çıkarıyor. Bir sene önce yeni tanıştıktan çok az bir süre sonra, bi hata yaptım. Kötü bir şey değildi. İşe başlarken tanıştığım sektörden bir abim vardı. Bana hiç farklı gözle bakmadı yazmadı etmedi bile. Üç dört ayda bir nasilsin nasıl gidiyor iş diye sorardı yalnizca. Erkek arkadaşımla tanıştıktan iki ay sonra da yazmıştı. Bende erkek arkadaşım var yazma gibi bir şey diyemedim. Kısa kestim cevap bile vermedim konuşmadım ki daha yazmasın etmesin. Ama kötü niyetli biri bile değildi. Erkek arkadaşım da bunu gördü tam bir sene önce. Hala lafını yapıyor beş gün inanılmaz bebekler gibi sevip baş üstünde tutarken bir gün canı sıkılıyor hop sen böyle böyle yaptın, utanmaz S*** G (Defol), istemiyorum diyor. Tamam diyorum ayrılıyoruz. İki gün geçiyor tekrar gelip konuşalım diyor ve hiçbir şey yokmuş gibi devam ediyor yine deliler gibi aşık çok seviyor her gün ailelerimiz beraber tatiller yemekler her şey çok güzel sonra yine aranıyor. Sen dört ay önce şöyle yaptın, böyle yaptın. Hiçbir şey de yapmıyorum yemin ederim ki belki de dünyadaki bulup bulabileceği onu en cok sevecek en dürüst insanlardan biriyim. Ne sosyal medyam var ne öyle aman aman bir sosyal hayatım. Ama sürekli bir şekilde git başka adam bul, git onunla bununla konuş, git bakış bu tarz laflar duymak gururuma dokunuyor çok üzülüyorum hiç hak etmediğim şeyler çünkü. İki günde bir ayrılıp sürekli geri geliyor. Ve yaptığı hiçbir şey için özür de dilemiyor. Ailesi beni inanılmaz seviyor ama böyle çok zor. Çok üzülüyorum. Sürekli suçluymuşum kötü bir şey yapacakmışım gibi. Acaba paranoid kişilik bozukluğu vs. mi var..
Yarısını okudum, s.g. kısmından sonrasını okumadım bile. 15 yıllık evli biri olarak size tek tavsiyem kendinizi ve hayatınızı bu adamdan kurtarın, sakın ama sakın bu kişiyle evlilik düşünmeyin yoksa cehennemi yaşarsınız.
Arkanıza bakmadan kaçın, bu sevgi değil tamamen hastalık!

Merhaba.. Danışacak kimsem yok diye sizlere soruyorum. Erkek arkadaşım ve ben 1 senedir beraberiz birbirimizi çok seviyorduk.İkimizin de işi gücü yerinde gelirimiz güzel. Aramızda 8 yaş var. Ama tanıştığımız ilk günden beri aşırı kıskanç. 31 yaşında olmasına rağmen bu yaşına kadar ilişki sahibi olmak istememiş, gerçekten ailesiyle de tanıştırdığı çok sevdiği ilk ve tek insanım hayatında ki birçok şeyi benden sonra değiştirdi deliler gibi üstüme titriyor. Yine de aşırı rahatsız olduğum ve beni korkutan şeyler var. Tanıştığımız günlerde bile cevap vermediğimde sürekli kiminle konuşuyosan onunla devam et vs. Gibi şeyler söylerdi. Sürekli başkalarıyla konuştuğumu ya da konuşacağımı ima ederdi. Sürekli açığımı arardı. Dozu gittikçe daha da arttı. Sokakta yürürken neden o adama baktın neden bu adama baktın kavgası çıkarıyor. Bir sene önce yeni tanıştıktan çok az bir süre sonra, bi hata yaptım. Kötü bir şey değildi. İşe başlarken tanıştığım sektörden bir abim vardı. Bana hiç farklı gözle bakmadı yazmadı etmedi bile. Üç dört ayda bir nasilsin nasıl gidiyor iş diye sorardı yalnizca. Erkek arkadaşımla tanıştıktan iki ay sonra da yazmıştı. Bende erkek arkadaşım var yazma gibi bir şey diyemedim. Kısa kestim cevap bile vermedim konuşmadım ki daha yazmasın etmesin. Ama kötü niyetli biri bile değildi. Erkek arkadaşım da bunu gördü tam bir sene önce. Hala lafını yapıyor beş gün inanılmaz bebekler gibi sevip baş üstünde tutarken bir gün canı sıkılıyor hop sen böyle böyle yaptın, utanmaz S*** G (Defol), istemiyorum diyor. Tamam diyorum ayrılıyoruz. İki gün geçiyor tekrar gelip konuşalım diyor ve hiçbir şey yokmuş gibi devam ediyor yine deliler gibi aşık çok seviyor her gün ailelerimiz beraber tatiller yemekler her şey çok güzel sonra yine aranıyor. Sen dört ay önce şöyle yaptın, böyle yaptın. Hiçbir şey de yapmıyorum yemin ederim ki belki de dünyadaki bulup bulabileceği onu en cok sevecek en dürüst insanlardan biriyim. Ne sosyal medyam var ne öyle aman aman bir sosyal hayatım. Ama sürekli bir şekilde git başka adam bul, git onunla bununla konuş, git bakış bu tarz laflar duymak gururuma dokunuyor çok üzülüyorum hiç hak etmediğim şeyler çünkü. İki günde bir ayrılıp sürekli geri geliyor. Ve yaptığı hiçbir şey için özür de dilemiyor. Ailesi beni inanılmaz seviyor ama böyle çok zor. Çok üzülüyorum. Sürekli suçluymuşum kötü bir şey yapacakmışım gibi. Acaba paranoid kişilik bozukluğu vs. mi var..
Aklın varsa kaç, çok tehlikeli bir model. 5 gün iyi bir gün kötü evlendikten sonra 5gün kötü 1 gün iyiye dönecek, tam bir ruh hastası var karşında

Ailesiyle değil bu adamla aynı eve aynı yatağa gireceksin. Sürekli bakışını duruşunu mu kontrol edeceksin hayat zindana döner resmen.

Eşimle 18 yıldır beraberiz, bana si... gi... dese eski eşim yaparım onu.

Neden izin veriyorsunuz daha flört aşamasında bu iğrençliklere.

Bence bu zamana kadar ilişkisinin olmamasının sebebi kişiliği, senden başka kimseyi bu kadar manipüle edememiş, diğerleri ne mal olduğunu anlamış hemen.

Kaç yavrum kaç arkana bakmadan, yazık olur sana.

Kıskanmak sevgidendir kafasından çıkın nolur.

Arkana bakma kaççç
Zaten yaş farkınız da çok fazla. Aldatılmış bellki acısını da senden çıkaracak.
Psikolojik sorunu olduğu kesin. Böyleleri önce tedavi olsun.

Bir sene önce yeni tanıştıktan çok az bir süre sonra, bi hata yaptım.
insanca mesaj atan eski is arkadaşına 'sevgilim var,yazma' dememeni hata olarak nitelendirmeye basladiysan bu adamdan ayrılmadigin sürece manipulasyonlarin dozu artacaktır. "Hata ettim , eve siparis için bakkalı kendi numaramdan aradım" falan demeye başlarsın yakında.
Ne işin var bu genç yaşında bu manyakla. Yol ver gitsin

Kolay kolay olumsuz yorum yapmam. Yoldan geçenlere ona mı baktin buna mı baktin ne ya. Kaç. Bu kıskançlık değil, hastalık çünkü. Kıskançlık daha dozunda olur

Ask gozunuzu kör etmesin, bu ciddi sorunlu bir kisilik ve yasayacagi iliski de oyle olacaktir. İliski ilerledikce sorunlar da buyur. Genc yasinizda tecrube olmus ama daha fazlasina gerek yok 👍

sevgiliniz sizi, onun istediği gibi davrandığınız sürece seviyor. abi dediğiniz birine selam naber yazdız diye buna "hata" diyorsunuz. onun istediği gibi de düşünüyorsunuz, neden sevmesin ki? kızlı erkekli dışarı çıkacağım deyin de görün o sevgiyi, ilgiyi. bu adamla ters düştüğünüzde şu an yaptığı psikolojik şiddetin üzerine bir de fiziksel şiddetle karşılaşma ihtimaliniz çok çok yüksek.

"severken aşırı seven, üzerine titreyen ama en ufak sorunda da çok öfkelenen erkek" diye bir tip var. hiçbiri partnerini aslında sevmiyor. kontrol edebildiği birini bulup üzerinden egosunu tatmin ediyor, kontrolü kaybettiğinde de hem o üzerine titremeler falan kalmıyor hem de olay şiddete varıyor.

eminim bu başlıkta sizi uyaran birçok kadın bu tiplerle karşılaştığı için deneyimlerinden yola çıkarak size yorum yazıyor. umarım dikkate alırsınız.

Sizin hiç mi kendinize saygınız yok? Size bu şekilde davranılmasına nasıl izin veriyorsunuz? Bu adam mı bebekler gibi seviyor sizi? Sahiden inandınız mı buna? Gerçekten şu eşim/sevgilim/nişanlım çok kıskanç temalı konularda saçımı başımı yolasım geliyor sinirden. Abi gibi gördüğünüz adama neden erkek arkadaşım var yazma diyesiniz ayrıca? Bu kadar mı medeniyet yoksunusunuz iki sevgili? Biri bana bunu anlatsa adama niyeti başkaymış ki sevgilisi olunca mesafe koydu derim.

Ayrıca hiç mi sevilmediniz siz şu hayatta? Sevgi, aşk böyle bir şey değil. Seviyorsanız güvenirsin. Bu adamın ruhu hasta. Yarın bir gün kendinize nasıl bir zarar verdiğinizi anlayacaksınız ama çok geç kalmış olmazsınız umarım

Psikopat.
Yanından bir an önce uzaklaş.
Yoksa sana hem fiziksel hem psikolojik geri dönülmez hasarlar bırakır bu varlık.

Allahim evlatlarımızı böyle manyaklardan korusun...onun yaptıklarını sevgi gösterisi, gerçek aşk sanıyorsun, tutku filan sanıyorsun muhtemelen ama sana saygisi olmayan, dengesiz heriften kurtulduğunu sukredeceksin. Böyleleri şiddet de uygular. Bir an önce ilişkini bitir derim

Hala bu varlığa erkek arkadaşım diyebilmek garip. Hadi onun psikolojik sorunu var da böyle. Bu adam ile birlikte olan kadının psikolojisi de hiç normal gelmedi bana. Yardım alın ayrılın.

Sormam gereken soru şuydu:
Aceba bana ikide bir s**tir çeken beni namussuzlıkla suçlayan bu ruh hastasıyla neden devam ediyorum? Neden geri dönünce kabul ediyorum? benim iradem mantığım yok mu Benim sıkıntım ne

Bu adamdan bir an önce kurtulmalısın. Psikopat katil gibi davranıyor.
Bela olur bu zarar vermeye eğilimli bir kisilik

X