Erkek arkadaşım telefon şifresini vermek istemedi ?

canolar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2024
18
1
27
erkek arkadasımla 2 senedir beraberiz bir cocugun var ve eski eşini cocugu alma günlerinde görüyor aynı evde cok vakit gecirdik birbirimize asık oldugumuzu düşünüyorum telefonda herzaman konumu acık görmeme ragmen nereye gittiğini söyler telefonunu saklamaz kaçırmaz ama hiç sifresini bilmedim bakmaya da calısmadım telefonun ekranını ters koymazdıda bir gün aradım erkek arkadasımı video izlemiştim ona istinaden dedim ki eşler birbirlerinin telefon şifresini bilebilir mi ? Benimle niye bilsin diye 1 saat tartıstı sonrasında telefon benim özel alanım sifremi vermek istemem sen bana guvenmiyormusun dedi. Ve sonra görüştüğümüzde ayrılmak istediğini söyledi. Bu güne kadar aramızda sogukluk yoktu problem yoktu geldi ve benim telefon özel hayatım ben kimseye bu yasıma kadar sifre vermedim kimseden almadım sen guvensizsin düşüncelerimiz uymuyor diyerek ayrıldı ve gitti.

Ben de vermem şifremi, ne alaka ya. O benim özelim. Daha yeni kkda biri konu açmış merak ettim Googlea 'kameraya nah çeken dayi' yazdım video aradım, tonla salak şey var arama geçmişimde. Eskilerden kalma fotolarim var, arkadaşlarla geyiğim var...neden vereyim ki?
İstese de gıcık olurum, ne münasebet
Hoş, 'konum açık,nerede olduğuna bakıyorum' demişsiniz, bu da ayrı bir saçmalık. Bunu kabul eden denetimli serbest şifreye niye laf etmiş, o da ayrı konu

Güven vermiyorsa nasıl güvenebilirsin
Bişey saklamasa niye sıkıntı çıkarsın
Boşver iyi olmuş

Adam haklı. Siz de kişisel bilgi, hesap erişimi içeren telefonunuzun şifresini kimseye vermemelisiniz.

Evli değilsiniz ki, bugüne kadar merak etmeyipte birden ne oldu da merak ettiniz. Kimse kimseye şifre vermek zorunda değil ayrıca.

Niye böyle bi şeye gerek duyuyodunuz?
Birbirlerini aldatmadiklarina emin olmak istiyorlar herhalde. Adım adım nerede olduğunu bilsin diye (bir hinlik; aldatacak adam akşam telefonu evde birakir gider aldatır- belki ikinci telefonuyla- gelir eve. Dert mi yani? Hee, akilli saatine gprs kurdum, hem yerini hem kalp atışını kontrol ediyorum derseniz bilemem)

Özellikle şifremi vermem ben de ama aynı evde olduğumuz için ister istemez biliyoruz.
Siz çok mu ısrar ettiniz ver ver diye? Ya ben şifre bilmek ile konumun açık olması ile ilişkinin güvende olduğuna inanmayanlardayım. Yapacak insan her türlü yapar 2. Telefon kullanır yine yapar önüne geçemezsiniz.

Sanırım eski eşiyle irtibat halinde olduğundan ne konuştuklarını vs görmek istediniz. O güveni istediniz. Ama fena rest çekmiş erkek arkadaşınız.
Geçirdiğiniz 2 yıla da saygısı yok ki şak diye bitirmiş.
Ayıp etmiş.
Bir haltlar karıştırıyor ki amma büyütmüş

Ohoo aldatacak olan o kadar güzel bulur ki o işin kunduzluğunu, keşke konumla falan olsa o işler

Sorry ama tüm özelimizi paylaşmıyor muyuz eşimizle delimi lan bu

Niye böyle bi şeye gerek gere

Benim herseyima karısır kıyafetimw kimle görüştüğüme nereye gittiğime ben aifresini karıstırmak içinde sormadım bilebilirmiyim diye sordum ve vermeyeceğini söyledi geldi ayrıldı

Önceki evliliğinde bu sebeple sorun yaşamış olabilir, büyük tepki vermiş ayrılmış. Ama sevgililerin şifre falan istemesi saçma, evli olsanız acil bir şey olur diye verilebilir. Şifre aldık diye girip özele bakılacak diye bir şey yok ki. Ama sizin acil bir durum dışında neden şifresine ihtiyacınız var ki?

Ben aüphe ettiğim için sifresini sormadım ki

özür dilerim ama siz de durduk yere ortalığı bulandırmışsınız. telefon şifresi, sosyal medya hesap şifresi, banka kartı şifresi ve bunun gibi şeyler kişiseldir. eşler birbirilerinin şifresini bilebilir de bilmeyebilir de ama bu durduk yerde istenmez. Bir vesile olur, telefonda bir şey bakmanız gerekebilir ve karşı taraf söyleyebilir. Ama durup dururken şifre istenmez.
Eğer çok seviyorsanız ve barışmak istiyorsanız. "ben senin şifreni istemiyorum, güvenmiyor da değilim. yanlış anlaşıldı. Ben bir video izledim onun etkisinde kaldım orada eşler acil durumlar için birbirlerinin telefon şifresini bilmeli gibi bir şey diyordu, ondan sordum" gibi bir şey diyebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…