erkek arkadaşım hpv 16 ne yapmalıyım

İnsafa gelmiş ya gelmese dava bile açsa insan kazanır ya ciddi bir durum kadın için. Yine de bu kadar duyar kasman için gereksiz ve yeterli değil öyle aman aman aşık görmedim sana.
bana aşık değil zaten. hatta ciddi bir şeyler yaşamak istemiyor şu an için. ben de aşırı ciddi şeyler istemiyorum aslında. bu tarz şeylerin zamanla aceleye gelmeden kendiliğinden olması gerektiğine inananlardan. benden hoslanıyor ve cekici buluyor. bunların farkındayım. ki dile de getiriyor zaten. onu bir kere bırakmayı denedim ve 3 ay gecti. sonra tekrar nasıl oldugunu sordum ve o da özlemişti belli ki. tekrar basladi konusma ve zaten bana hpv oldugunu acıkladi

Hııı ölümcül kanserlerden birine yakalasın da görürüm o aşkı. Ay adam da bir sevgi olsa kadınlara karşı gam yemicem bizim türü cidden ben anlayamıyorum mayasına neden bu kadar duygusallık verdin hey Allahım. Bir adam da bilerek bulaştırıyormuş aids hastalığını yurt dışında o aklıma geldi programda izledim dehşet oldum.

biriyle birlikte olmak, birini sevmek suç mu ya??? sen nasıl bir hayat yasiyorsun.
sadece ortada kabul etmek istemedigim bir durum var ve buraya yazıyorum belli ki bir seylerin farkındayım değil mi ?? bırakmak da istemiyorum cunku ona hislerim var. siz hiç yanlış birini sevmediniz mi? hepiniz çok doğru insanlarsınız ya!!!

Valla ben evlendim kocamla hayat yaşıyorum ne güzel iyi bir açıklama oldu mu Pür pak kocacığımla evlendim.
Yoo ben hiç yanlış birini sevmedim ne işim var öyle biriyle 3,5 yıllık sevgilim vardı en ufak lafına bıraktım bana değer vermeyen insanla ne işim var. Sevgi demek sevişmek elleşmek değil canım arkadaşım…

ne mutlu sana :) nazar değmesin. dediğim gibi ben bu durumu yasayan var mıdır? surec nedir. nasıl yakınlasıyorlardı diye merak ettim
onu bıraksam zaten bırakırım olay bu degil. olay bunu nasıl devam ettirebilirim

İşte diyoruz ya o adamdan uzak durucaksın kökten biticek

Sen 23 yaşındasın adam 36 yaşında? Omg babanla alakalı bir problem var mı çocukluğunda normal değil çünkü adam hasta değil ayrıca yukarıdaki arkadaşlar doğru söylüyor.

Sen 23 yaşındasın adam 36 yaşında? Omg babanla alakalı bir problem var mı çocukluğunda normal değil çünkü adam hasta değil ayrıca yukarıdaki arkadaşlar doğru söylüyor.
babamı küçükken kaybettim. zaten bu adamla anılarımızı özlememi her seyi tolere etmemi buna bağlıyorum. farkındayım da bunların. terapistimle ustesinden gelecegim umarım.

Ee tamam sen yazınca dönmüş zaten. Gereksiz aşk yok sevgi yok kendini yıpratmana insanlar sana kötü birşey demiyorlar. Çekici bulsa ne olur bulmasa ne olur kendine göre seni seven birini bul. Bu adam sadece cinsellik peşinde biri ve ektiğini de bulmuş hastalık kapmış. Çekirge 3 zıplar. Neyse sen bilirsin. Acil şifalar.

Allah aşkına kondomsuz kimseyle olmayın ya hastalık birine bulaşıyor ondan başkasına türkiyede hasta olmayan yok hpv değilse enfeksiyon enfeksiyon değilse mantar çevremde ne kadar kadın varsa hepsi bi şekilde hasta.. cinsellik gelişti ama cahillik aynı seviyede.

Zaten bende bu Türkiye bu Müslümanlar ne ara bu hale geldi anlamadım sevgililik flört denilince akila saf masum sevgiler bi çıkar olmadan birbirini sevmek bağlanmak hayal olmuş sevismeden beraberlik bitmiş namus davası püfff olmuş herkes önüne gelenle birlikte olur olmuş bu ne midesizlik heleki erkeklerdeki hanımefendinin durumuna gelince çok garipsedim gerçekten Allah akıl fikir versin adamın bütün birliktelik geçmişinden haberdar adamın ona olan ilgisizliginin farkında kendisine dahası bi virus bulastirmis olabilir ölümüne aşk bu olsa gerek ya da bağımlılık paylasamamizlik mi

Tabikide sevgiyi olanlar çok ileri boyutta birşey sanıyorlar. Hani şey derler ya erkek elini yıkar gider ona birşey olmaz olan sana olur diye tam olarakta bu şekil oluyor malesef ki.
Arkadaş gerçek sevginin ne olduğunu bilmediği için elleşmek koklaşmak ve dahası olup karı koca hayatını sevgi olarak biliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…