erkek arkadaşım hpv 16 ne yapmalıyım

dontforgetme

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2023
93
22
24
merhaba,
erkek arkadasim hpv+ ve rahim ağzı kanserine sebebiyet veren 16'yı taşıyor. bu konuda ne yapmalıyım. smear testim negatif ve hpv testi olacagim haftaya.
benzer durumu yasayan var mı? onu seviyorum ama o yanımda olmadı destek dahi olmadı. yine barıstıgımızda is konu acıldıgında uzak davranıyor hosuna gitmiyormus. biliyorum herkes bana uzak dur diyecek ama onu o sekilde bırakamam. bu sekilde yalnız kalmasına izin veremem. kötü hissediyorum o olmayınca
ne yapmalıyım?

Bu hastalığı başka bir kadından cinsel yolla kaptığını ve size de geçebileceğini biliyorsunuz dimi? Nasıl şüphelendi de bu hastalığın tanısı konuldu kendine?

Size destek olmamış bir erkek arkadaşa “bu şekilde yalnız bırakamam” diyerek bağımlı olduğunuzun farkında mısınız? Ben de şu an genital siğil var ama gebelik sonrası türüne vs bakılacak. Belki ben, belki eşim taşıyıcıydı bilmiyorum ama sonuç olarak ikimiz de tedavi olacağız. Bir şekilde birbirimize destek olmaya çalışıyoruz. Siz size destek olmayan biriyle hem duygusal hem de cinsel anlamda nasıl bir gelecek düşünebiliyorsunuz?

Bu hastalığı başka bir kadından cinsel yolla kaptığını ve size de geçebileceğini biliyorsunuz dimi? Nasıl şüphelendi de bu hastalığın tanısı konuldu kendine?
eski kız arkadaşı smear yaptırırken kanama olmuş ve test yaptırmış. hpv pozitif çıkmış ama türler farklıymış. erkek arkadaşım da test yaptırmış ve bu sonuç çıkmış.

yaptığımın yanlış olduğunu biliyorum biraz bağımlıyım evet. bu benimle ilgili bunu çözmek için uğraşıyorum. çok sağlam bir ilişkimiz yok ama ocak ayından beri bir şekilde birlikte olup bir süre sonra ayrı düşüyoruz. ama destek olmama durumu bende ciddi bir sarsıntıya sebep oldu. hala etkisinden çıkabilmis degilim.

eski kız arkadaşı smear yaptırırken kanama olmuş ve test yaptırmış. hpv pozitif çıkmış ama türler farklıymış. erkek arkadaşım da test yaptırmış ve bu sonuç çıkmış.
Erkeklere hpv testi yapılmaz yapılsa da sonuç vermez tıbben böyle bir şey yok bence siz konuyu araştırın. Erkekler sadece taşıyıcı olur çok çok nadiren erkeklere zarar verir ve siğil yapar onun harici bu virüs sadece kadınlara etki eder siğil ve rahim kanseri yapar. Makale vb okursanız erkeklere hpv testi ve türü belirten bir şey olmadığını görürsünüz.

destek olmadı dediğiniz adamamı üzülüyorsunuz.daha çok üzülürsünüz siz.devam edin
neden üstüme geliyorsunuz ki onun yeri bende çok farklıydı. ona birçok anlam yükledim. tabiiki bu durumdan sonra onunla birlikte olmayacağım. olursam da farklı sekillerde olur ama yanında olup bu virüsü yendiğini görmek istiyorum. o benim için fedakarlık yapamadı bencil oldu. kendi nedenleri vardır elbette. ama onu bırakacak gücü içimde bulamıyorum

Adamın yanında durmak isteyen sizsiniz. Adam değil. Adama göre hava hos
o da benimle vakit gecirmeyi seviyor. cok guzel anlasiyoruz. cok seki akıllı ve basarili biri. onu örnek alıyorum. onunla iletişimdeyken kendimi güçlü hissediyorum. hava hos diyorsunuz da beni hic kullanmadi bunu asla hissetmedim. hisleriyle hareket eden biri ve ocaktan beri toplamda 5 kere beraber olduk. birine yardım etmek istememe üzerine bir cok psikolojik durum var.

sanki kanseri yenecek. Gelişi güzel kondomsuz sevismis hpv kapmış işte. Erkeklerde tek tedavi sigil ciktikca yakmak eger sigil yoksa hic bir riski sorunu olmaz taşıyıcı olarak yaşar gider kondomsuz bulaştırır hepsi bu . Bari oral falan yapmayın sevgiliniz mutlu olsun diye de boğazınıza serpmesin . Ona bi sey olmaz olan size olur erkeklerde sigil yakılır kadınlarda rahim kanseri olur

nerde yasiyorsun?? erkeklere de hpv testi yapılıyor. erkekler artık gardasil 9 aşısını bile oluyor. ayrıca kasık bölgesinde bir sey cıkmıs ama doktor bile sigil olduguna emin olamamıs bilmiyorum demis anlayamadım demis ama kriyo yapmis. sonrasında da cıkmamıs zaten

Ben olsam uzak dururum. Bu
sizin için ciddi bir durum. HPV ilerde kansere dönüşme ihtimali çok çok yüksek. Bu adam için bu kadar büyük bir riske girmeye sağlığınızı tehlikeye atmaya değer mi?
Ben kız arkadaşından kaptığını düşünmüyorum bu arada

erkekler bağışıklık sistemini güçlü tutarak bunu yenebiliyorlar. ahcc leri falan her seyi almıs aylardır kullanıyor. bu konu acıldıgında hosuna gitmiyor sadece. olabildigince pozitiflik yasamak istiyor.

Başka kadindan kapmiş ve usteluk sizede destek olmuyor hayatinizi mahv etmek istemiyorsaniz boyle bir sorunlu erkekden uzak durun kendi rahminizide tehlikeye atmayin.Genellikle bu virus cinsel ilişki hayati aktiv ve her önune gelenle yapilanla bulaşiyor zaten ve çogu zaman bu işe bakan anladiniz siz ne demek istedigim oyle kadinlardan ve erkeklerden kapiliyor.

ben birlikte olmayacagım ki. seks olmayacak zaten. yanında olmaktan bahsediyorum. manevi anlamda destek olmaktan. ben de ona sarılınca iyi hisssediyorum
ya kimden kapacak? o kız olmadı bir öncekilerden kapmıstır. o çok partnerli biriydi bir zamanlar.

bahsettiğim adamın hayat kadınlarına ihtiyacı yok. oyle seyleri sevmez. bir de bu isler kotu sans isi. bir kişiyle olursun denk gelir kaparsın. ama çok partnerli bir adamdı. bir zamanlar öyleydi.

Türkiye de yaşıyorum ve evet erkeklerde alınan bir test yok her kim aldıysa da sonuç doğru yanıt vermez erkekte suruntu alacak bir yaratılış yok çünkü erkeklerde genelde gay ilişkilerde anal sex ile makat gölgesi kanseri rastlanır , siğil olabilir onlar düzenli yakılır , binde bir penis de kansere sebep olacak şekilde ilerler. Yani erkeklerde genelde anal sex olmadıkça oral sex olup boğaza geçmedikçe bi kanser vb riski olmaz sadece siğil ile ugrasir . Asıl olay partneri için ilerler . Kadınlarda vajina da siğil erkeklere oranla daha açık nemli bir bölge olduğu için serper ve hızlı ilerler . Kondomsuz ilişki ile de hpv nin kanser yapan cinsi ise rahim kanserine yol açar. Anlamadım sevgilinizi lösemi gibi onu bırakamam moduna girmişsiniz ya da sünnet olacak gibi elinden tutup destek oluyor gibi hallerdesiniz bu neyin kafası.. meyve tabağı falan yapın bari bağışıklığı güçlensin aman ha sıcak su torbası ilik bi duş hazırlayın falan

bahsettiğim adamın hayat kadınlarına ihtiyacı yok. oyle seyleri sevmez. bir de bu isler kotu sans isi. bir kişiyle olursun denk gelir kaparsın. ama çok partnerli bir adamdı. bir zamanlar öyleydi.
Sen bu durumu kabullenmek istemiyorsun sadece.Ilk yazdiginda hayat kadinlarina ihtiyaci yok yazmişsin ama sonda çok partnerli bir adamdi diye eskiden söylemişsin.Çok partnerliyse tabi kapar illaki beraber oldugu bir kişide çika bilir o oyle yerlere gitmiş ola bilir yani.Tavsiye istemişsin bizde sana bu durumun tehlikeli oldugunu ve dikkatli olman gerek diye uyardik.Ama sen bence kararini vermişsin kendi hayatin kendi kararin olurda Allah korusun birşey olursa zaten kendin sebep olursun.

üstüne gelmek değil ama sanırım yaşın küçük ve bazı şeyleri iştirak edemiyorsun. farkındayım alışkanlık sevmekten daha beter biliyoruz.virüsü yenmesi için kendi mücadele etsin ve başkalarıyla birlikte olurken korunsun bi zahmet. ayrıca hir bir erkeğin bahanelerine inanmayın ..isteyen her şeyi rahatlıkla yapar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…