erkek arkadaşım hpv 16 ne yapmalıyım

ben birlikte olmayacagım ki. seks olmayacak zaten. yanında olmaktan bahsediyorum. manevi anlamda destek olmaktan. ben de ona sarılınca iyi hisssediyorum
ya kimden kapacak? o kız olmadı bir öncekilerden kapmıstır. o çok partnerli biriydi bir zamanlar.

Ailesi yok mu bu adamın. Arkadaşı değilsiniz neden destek olacaksınız. Kaldı ki hastalığı sizden kapmadı üstüne sizin ondan kapma ihtimaliniz bile var.
Neyin vicdanını yapıyorsunuz?

Türkiye de yaşıyorum ve evet erkeklerde alınan bir test yok her kim aldıysa da sonuç doğru yanıt vermez erkekte suruntu alacak bir yaratılış yok çünkü 💁🏻‍♀️ erkeklerde genelde gay ilişkilerde anal sex ile makat gölgesi kanseri rastlanır , siğil olabilir onlar düzenli yakılır , binde bir penis de kansere sebep olacak şekilde ilerler. Yani erkeklerde genelde anal sex olmadıkça oral sex olup boğaza geçmedikçe bi kanser vb riski olmaz sadece siğil ile ugrasir . Asıl olay partneri için ilerler . Kadınlarda vajina da siğil erkeklere oranla daha açık nemli bir bölge olduğu için serper ve hızlı ilerler . Kondomsuz ilişki ile de hpv nin kanser yapan cinsi ise rahim kanserine yol açar. Anlamadım sevgilinizi lösemi gibi onu bırakamam moduna girmişsiniz ya da sünnet olacak gibi elinden tutup destek oluyor gibi hallerdesiniz bu neyin kafası.. meyve tabağı falan yapın bari bağışıklığı güçlensin aman ha sıcak su torbası ilik bi duş hazırlayın falan 🙄
mavi lab diye bakabilirsin istanbul'da ve hpv testi yapıyorlar erkeklere. ki adam beni kullanacak olsa zaten söylemezdi. sonda yazdıklarınızı görmezden geliyorummm haaaah

üstüne gelmek değil ama sanırım yaşın küçük ve bazı şeyleri iştirak edemiyorsun. farkındayım alışkanlık sevmekten daha beter biliyoruz.virüsü yenmesi için kendi mücadele etsin ve başkalarıyla birlikte olurken korunsun bi zahmet. ayrıca hir bir erkeğin bahanelerine inanmayın ..isteyen her şeyi rahatlıkla yapar.
biliyorum. bana ilk basta bunu bencilce gördüğünü ve hosuna gitmedigini söyledi. dilenci muamelesi dahi yaptı bir kısmına destek olurum vs. kendisi 36 yasinda. bana fedakarlık yapma isteginin içinden gelmediğini ( ki bir önceki ayrılık nedenimize benziyor bu. bana cok bisiler hissedemedigini söylemişti.)
sonra telefonda onunla kavga ettiğimde bunun insanlık oldugunu soyledigimde cok pisman oldu ve destek olmak icin adeta yalvardı. ama istemedim. asla da istemem. fakat sonrasında araya bir süre girdi ve tekrar barıstık. bu sefer de bana ilgi gösterdiğinde hep aklıma destek olmadıgı konu geliyordu ve iyi hissetmiyordum. bu konu en son dün açıldı ve yine kavga ettik. hpv konusu açılınca hep böyle soğuyor benden galiba aklına getirdiğim için.

Ailesi yok mu bu adamın. Arkadaşı değilsiniz neden destek olacaksınız. Kaldı ki hastalığı sizden kapmadı üstüne sizin ondan kapma ihtimaliniz bile var.
Neyin vicdanını yapıyorsunuz?
vicdan değil yaptığım. onu önemsiyorum ve evet o beni önemsemiyor. hastalığı konusmak istemiyor. bana bulastırnayı dusunmus ve psikolojikmen böyle yapmıs dahi olabilir

Bana destek olmamış napayım onu bulaştıran kadın ilgilensin bana ne böyle bir misyon yükleyemem kendime. Ayrıca birliktelik vs olmayacak hep taşıyıcı bile olabilir bu durumda sadece arkadaş olarak kalırsın hayatında. İnsan kendisine hiç destek olmamış biri için seksüel hayatını da geri plana atmaz çünkü asla ve kata erkekler bunu hak etmiyor.
Yorumuma katılan katılmasın hiç ilgilenmiyorum.

Bana destek olmamış napayım onu bulaştıran kadın ilgilensin bana ne böyle bir misyon yükleyemem kendime. Ayrıca birliktelik vs olmayacak hep taşıyıcı bile olabilir bu durumda sadece arkadaş olarak kalırsın hayatında. İnsan kendisine hiç destek olmamış biri için seksüel hayatını da geri plana atmaz çünkü asla ve kata erkekler bunu hak etmiyor.
Yorumuma katılan katılmasın hiç ilgilenmiyorum.
evet birliktelik asla olmayacak çok uyuşuyorduk halbuki :KK43:
bunların farkında oldugum halde bırakamıyorum ıste onu. alternatifleri dusunuyorum. nasıl yapılabilir nasıl korunulabilir
onunla olan anılarımız cok guzeldi

o da benimle vakit gecirmeyi seviyor. cok guzel anlasiyoruz. cok seki akıllı ve basarili biri. onu örnek alıyorum. onunla iletişimdeyken kendimi güçlü hissediyorum. hava hos diyorsunuz da beni hic kullanmadi bunu asla hissetmedim. hisleriyle hareket eden biri ve ocaktan beri toplamda 5 kere beraber olduk. birine yardım etmek istememe üzerine bir cok psikolojik durum var.
Bence o sizinle siz onun isteklerini karşıladığınız için duruyor biraz daha ona destek olmaya devam edersiniz durumunuz vahim…

Bence o sizinle siz onun isteklerini karşıladığınız için duruyor biraz daha ona destek olmaya devam edersiniz durumunuz vahim…
ocaktan beri toplamda 5 defa birlikte olmusuzdur. regl oldugum gunlerde bile normal bir sekilde vakit geciriyorduk. hisleriyle hareket eden biri. kullanma amacı olsa bunu soylemezdi. bunda hemfikir olalım

ocaktan beri toplamda 5 defa birlikte olmusuzdur. regl oldugum gunlerde bile normal bir sekilde vakit geciriyorduk. hisleriyle hareket eden biri. kullanma amacı olsa bunu soylemezdi. bunda hemfikir olalım
Ya siz şaka felan mısınız .
Burda o kadar insan laf anlatmaya çalışıyor size bu kadar geri kafalı nasıl olabiliyorsunuz az o beynini aç ve bu adam sadece senin zevki için kullanıyor daha neyi anlamıyorsunuz. İyi misin nesin Allah aşkına kendine gel ya adam seni kullanıyor kullanıyor ona destek olduğun zamanlarda zevki geldiği zaman hele bir yerine getirme bakalım senin yapamadığını o sana yapsında beynini sıyırdığında anlarsın neye uğradığını.

İnsafa gelmiş 🧐 ya gelmese dava bile açsa insan kazanır ya ciddi bir durum kadın için. Yine de bu kadar duyar kasman için gereksiz ve yeterli değil öyle aman aman aşık görmedim sana.

Ne yani övelim mi? Hasta olduğunu bilerek oluyor iseler dümdüz gerizekalılar demek ki erkeklere kıran girmiş. 🤣 topluma ciddi zararları var keşke bir çözüm bulunsa.
evet kadın onu cok seviyormus. ekim sonunda yurt dısına yerlesmeye gidiyor kalıcı olarak. adam test olmadan once de beraber oluyorlarmıs. testten sonra soylemis kadına ve kadın da demis ki zaten bulamıssa çoktan bulaşmıştır. önemli değil benim için demiş.

Ya siz şaka felan mısınız .
Burda o kadar insan laf anlatmaya çalışıyor size bu kadar geri kafalı nasıl olabiliyorsunuz az o beynini aç ve bu adam sadece senin zevki için kullanıyor daha neyi anlamıyorsunuz. İyi misin nesin Allah aşkına kendine gel ya adam seni kullanıyor kullanıyor ona destek olduğun zamanlarda zevki geldiği zaman hele bir yerine getirme bakalım senin yapamadığını o sana yapsında beynini sıyırdığında anlarsın neye uğradığını.
iğrençsin şu yazdığına bak.

X