Erkek arkadasim benden para istiyor?

Vay uyanık seniparayı alıp sana tekmeyi basar kaç kurtul bir bakmışsın donuna kadar almışöyle bir tip bu evlerden ırak cinsten.

He sende hala sevgilim diyorsun buna? Daha ne bekliyorsun ayrılmak için?

Ne saçma iş peşinat vermezsen evlenmem senle gibi bir şey olmuş
6 odalı ev alana kadar ayrı ayrı iki tane 2+1 alsa imiş madem bu da ayrı mantıksız tapusu ortak eve sen ne demeye para vereceksin evlensen bile senin hakkın olmayacak. Şöyle söyle sevgiliye tamam üçte bir hisseye ben de gireyim tapuyu değiştirin , öyle olur diye söyle

Daha neler direkt ayrılmanı öneririm

Ne münasebet? Kendisi çalısıp sana altın yapacağı düğün parasını ayarlayacağı yerde senden senin paranı evini kaparmak için mi istiyor? Ayyy nasıl sinir oldum ayrıl bu pintiden terbiyesiz adam

Sakın yapma yarın boşanma durumunda o evde hakkın yok bunu unutma.Ayrıca bence parayı alıp seni terk edecek.
Ayrıca erkek arkadaşın senin paraya göz dikmiş ayrılmayı düşün adam uyanık seni yolunacak kaz görüyor. Biraz mantığını kullan. Öyle seviyoruz aşığız benim sevgilim yapmaz gibi sevgi pıtırcığı saçmalıklarına girme sakın. Hatta tapuyu ortak ikimizin üstüne yapalım falan diyebilir girme o toplamaya sakın. Kafanı kullan yoldurma kendini.
O sana şanslısın evin hazır diyenler kök yesin. Yarın paranı kaptırdığında veya ortada kaldığında onlar oşmayacak. Sakın çevrenin akrabaların döl duruşuna gazına gelip verme.
Sevgilin manipülasyon yapar bana güvenmiyon sevmiyon sevseydin güvenseydin verirdin gibi yeme bunları.
Kalbinle değil mantığınla hareket et.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…