Erkek arkadaş meselesi

valla ben söylüyorum, hic cekinmem. hatta bin kere ayril dedigim cocugun hala adıni aniyorsa yüzümü burusturuyorum:)) istemezse daha anlatmasin, anlatiyorsa da yorumumu duyacak, yapacak bir sey yok. sonuçta onun anlattigi kadarina hakimim.
benim de en iyi arkadasim boyle yapardı:) ayril baris ayril baris yine baristigim bir cocuk vardi. ne zaman adini ansam "iyyy domates surattan bahsetme" derdi , anlatmazdim ona:)
bence gercek arkadaslar bunu yapmali.
bir yakin arkadasim sirf yasi 33 oldugu icin malin biriyle evlilik hayali kuruyor. ama adam yürüyen red flag. disarda takılacakken yalandan kavga cikartip engelleyip sabah yalandan affediyor. o kiza soyleyecek sozum bitti, israrla "KK acsana, BDV'ye yazsana" diyorum. yazsin da görsün yorumları. belki gozundeki perde kalkar

Ne ona ne buna geliyorsa e yorum yapmayın o zaman. Geçer düzelir gibi şeyler söyleyin bitsin

Demi burda şamar m*nyaği yaparlar insanı
işte bende arkadaşlıkta böyleyim elimde değil beni kaç yıllık arkadaşım beraber büyüdük kafasına vurarak anlatmak istiyorum da ama o dediğinizi diyecem anlatiyorsan yorumuma katlanacaksin yalandan nasıl iyimserliyim ya ne saçma şey bu hangi çağdayiz açıkça söylemedikren sonra dostluğun anlamı konuşacağım neden soğuk yapıyorsun diye belki etmemeye çalışıyor da anlamamak mümkün değil evlenince sıkıntı çekecek adım kadar eminim belli yani çok duygusal bakıyor olaya evlilik öyle zor ki çevremdeki insanların yorumlarından evlilikten korkuyorum artık evlenince düzelir sanıyorlar duzelmes insan birini düzeltmek içinde uğraşmamali çocuk büyütecek halimiz yok ya kendini hasta edecek

Ee peki durum ne şuan
Birbirimizden uzaklaştık. Arkadaşımın hayatındaki gündemin büyük kısmı erkek arkadaşı olduğu için, ben de bu konuyla ilgilenmeyip yorum yapmadığım için daha az iletişimdeyiz artık. Bir ara sen benim hayatımla ilgilenmiyorsun diye sitem de bulundu ama gereken cevabı alınca sustu.

Bırak boşver her koyun kendi bacağından asılır. Bazıları hanzo seviyor.

Kaç yaşındasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…