Erkek arkadaş meselesi

yakinmesafe

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2024
133
7
25
Arkadaşımın sevgilisiyle alakalı göremediği şeyleri görüyorum ve söylemek istiyorum sevdiği için göremiyor bazı hareketlerine onu rahatsız eden bazı hareketlerine yinede olumlu anlamlar yüklüyor. Mesela sinirleniyor geliyor anlatıyor zoruna giden şeyi hep dert yanmaz arada canını sıkan şeyleri anlatıyor bende bu sefer çocuğun bazen çok umursamaz davrandığını düşünüyorum böyle hissettiriyor anlatırken çünkü ben olumsuz yorum yapınca da bana tavirlanıyor geç yazmaya soğuk konuşmaya başlıyor bu sefer çocuk değilim anlıyorum madem öyle niye dert yanıyorsun o istiyor ki hep olumlu yorum yapayım ama içimden gelmiyor çünkü kızın haklı yanları var ben mi yanlış yapıyorum acaba ne olursa olsun olumlu mu yorum yapmam lazım anlamadım ki.. Hislerim de zaten yanilmayan biriyim sadece his degil bazı davranışları var görüyorum evlendiğinde ciddi sıkıntı çekecek ama konuşamıyorum diyemiyorum demek de istemiyorum artık buarada yanlış anlamayın öyle çocuğa kötü tabiki de konuşmuyorum arkadaşım dert yanınca ama bakıyorum kiz hakli baya çocuk üzmüş e o da baya anlatıyor kızmış ben sert mi konuşuyorum anlamıyorum ki bana böyle yapınca da sinirleniyorum arada gördüğüm şeyleri söyleyip uyarmak istiyordum da o rahatsız oluyordu istemiyordu belli ediyordu her halinden bende fazla kurcalamadim sadece nadiren de olsa beni sanırım yanlış anlıyor

Bence hiç yorum yapma. Görmek istemeyen kendini parçalasanda görmez. Hatta bırak hiç karışma. Boyle buldumcuk olan tipler herseyi hakediyor.

Benzer bir durumu yeni yaşadım. Birkaç kere uyardım, baktım arkadaşım sallamıyor. Ben de saldım. Boş verin sizde. Herkesin hayatı, doğrusu-yanlışı kendine.
Ama şu uyarıyı da yaptım. Ayrıldığın zaman gelip bana ağlama.

Uyarmışsın gerisi seni alakadar etmez. Doğru veya yanlış kendi hür iradesi. Hata yapıyorsa çeker ceremesini. Sen karışma
Arkadaşınla görüşmeye devam etmek istiyorsan kendisine söyle senin ilişkinle ilgili konuşmayalım bizim arkadaşlığımıza zarar veriyor özelini bana anlatma de dinleme. Ayrıca arkadaşın da ne boş boğaz her şeyi ne anlatıyor dert etmiyor ise ilginç

Sürekli dert yanmıyor ama anlattığında sürekli aynı şeyden bahsediyor çocuğun kendisini düzeltmeye niyeti yok daha tövbe olsun karışmam bir keresinde dedim bak anlatma iyi dedi ben seni dinliyorum ama dedi ya sen dinliyorsun sağ ol ama sende her şeyde mutlaka uyarıyorsun mutlaka beni tembihliyorsun sürekli bunu yapardı sürekli ee ben niye böyle yapmadim

İnsanı sinir ediyorlar böyle sinirden patliyorum düşmanın mıyım senin yaa yaşa da gör banane cidden ya

Hiç karışma bence bırak herkes herseyi yaşayıp görsün tecrübe edinir en azından

Anlatmasın o zaman beni ilgilendirmiyorsa bilmemem gerek değil mi
Kaç yaşındasın bilmem de, söyle yüzüne senin özelin bana anlatma bence de kestir at. Deşarj olmak için seni kullanıyor. Sevgilisine saydıramayan arkadaşlarına cevval sevgiliye kedi hatun işi bunlar
Kafanı ütülemekten vaktini çalmaktan başka işe yaramaz

Bence hiç yorum yapma. Görmek istemeyen kendini parçalasanda görmez. Hatta bırak hiç karışma. Boyle buldumcuk olan tipler herseyi hakediyor.
Allah aşkına bana tavır yapması zoruma gidiyor yani sanki sövüp sayıyorum o anlatıp kötülüyor beni niye sinir ediyor çocuğa kuruluyorum bende o an kızıp arkadaşıma laf ediyorum anlatma kardeşim beni de germe aramız mı açılsın

Yok canım sevgilisine saydirir öyle değil ama hemen affeder bu da nasılsa affeder diye rahat hareket ediyor hatalarını düzeltmiyor bende diyorum hemen affettgin için kendini düzeltmiyor ve dedim sen hemen affediyorsun uzatmiyorsun o yüzden bu ilişki bu kadar yürüyor çok ağır konuamadigimi düşünüyorum ya

Amaaan kız sana ne anası mısın :) o da böyle seviyor demek ki alan razı satan razı salla

Hiç karışma bence bırak herkes herseyi yaşayıp görsün tecrübe edinir en azından
Karışmasam diyor ki e ben seni dinliyorum sana yardım ediyor valla haklı ama ben onu uyarınca zoruna niye gidiyor gitmesin bak bana dedi ki herkes sevdi senin içine sinmedi dedi ya cimri sana cimrilik yapıyor hediye bile almıyor doğru düzgün evlenince düzelecek mi yemek ısmarlama acizdi aylar önce düzelecek mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…