Erkek anneleri 3 yaşına girecek oğlumu nasıl oyalayabilirim enerjisini nasıl atabilir. Fikirlerinizi istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anneannesi dayıyordur abur cuburu sussun diye kesin
Anneannesi hastaymış ya üzüldüm. Ama baba nerde onu çözemedim ben. Hep anneanne dede mi bakıyor? Hiç babadan söz edilmemiş.
Edit: okudum adamın umru değilmiş adi pislik herif!

Bu arada çocuk konusunda baştan sona kötü gidiyor anneniz.Bence kreş bulamıyorsanız da bakıcı bulun daha iyi. Gündüz çok uyutup keyfine baktığı için gece 2de yatıyor çocuk. Ayrıca bez bir takılıp bir çıkarılmaz. Ayağa kalkamıyorum diye bezlemek sorumsuzluk.
Önce annenizle konuşmanız lazım. Anneniz kötülük ediyor çocuğa
Annesinin sağlık durumunu bilmiyoruz ki, maddi durumlarının da bu aşamada çok iyi olduğunu sanmıyorum bakıcı tutmak çok ciddi bir gider. Bence en iyisi belediye kreşine gitmesi hem fiyatı çok daha uygundur hem de çocuk bu konularda eğitimli insanların yanında olur uyku düzeni vs bu şekilde yoluna girer

Gece 2 de uyuyan sabah 4 bucuk gıbı kalkan gündüz uyumayı tercih eden cocugum var.. Ben çalışıyorum. Boşandım annem ıle babam bakıyor ikisi de yaşlı insanlar annem ağrılarından yürüyemiyor. Babam gezdiriyor gün içinde fakat işten geldıkten sonra bana iş güç yaptırmıyor oyanayalım anne parka gıdelım anne dışarı cıkınca yarış yapalım anne .. pilim bitiyor en son takvıye hapı kullanıyordum enerjı ıcın unutuyorum yoğunluktan onları içmeyi.. bir çok oyuncağı var arkadas arıyor fakat onun yaş grupları daha oturaklı benımkı sürekli koşmak istiyor.. birileri onu oynatsın istiyor.. hala bezine yapıyor ben evdeyken tuvalete gıdıyoruz mecbur kalmadıkca bez takmıyorum ama annem yerınden kalkamadıgı ıcın altını baglıyoruz.. kreşler kabul etmıyor 4 yaş altını .. yaşadığım şehir küçük bir ilçe .. Bir düzene oturtmak istiyorum fakat oturtamıyorum siz nasıl başa çıkabiliyorsunuz.. Bir tek hafta sonları cocugum gunduz uyudugunda uyuyabılıyorum onunla hafta içi ful koşturma.. 34 yaşındayım enerjimin yetmedıgını düşünüyorum... Uzun olduysa kusura bakmayın
Kurslar, oyun grupları, yüzme, spor ile olabilir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X