Erkek ajitasyonu

Aradaki dengeyi kuramamış.Ne kadar bahsetmeli izah etmeli mi becerememiş.Doğruda olabilir yalanda şimdi bilemem ama karşısında ki insanda da soru işareti kalmasın diye çaba sarfetmiş siz tepki verince kabuğuna çekilmiş gibi hissettim ben bilemiyorum.Yaşamış insan olarak açıklamaya çalıştım olayınızı.Özgüveni kırılmış yavaş yavaş adım atmaya başlamış olabilir iç dünyasını bilemeyiz.Kimsede suç yok boşverin olur böyle şeyler.

Bir kere hicbir erkek karisinin onu aldattigini soylemek istemez ya da ben hicbir sey bilmiyorum.

Ha sevmiyordum, zorla evlendirildim gibi yalan soyleyen erkekler vardir ama sapla samani da ayirmak gerekiyor.

Kendi icinde cozemedigi bir konu olunca direkt olarak size yansimis. Oysa ki yapmasi gereken bir terapist ya da psikologtan yardim almasiydi.

Bu durumu bilincli olarak kullanmak isteyen bir insan daha once de baska bir kadina bu durumdan bahsettigini size kesinlikle soylemezdi.

Son düzenleme:
Ben öyle gormedim ben de aynı sebeplerden yuvamı yıkmak istiyorum bunu da tanistigim erkeğe açıkça söylerim ne diyeyim yani böyle bir bok yemiş aa ben geçimsiz bir insandım ayrıldık mi diyeyim

Ben öyle gormedim ben de aynı sebeplerden yuvamı yıkmak istiyorum bunu da tanistigim erkeğe açıkça söylerim ne diyeyim yani böyle bir bok yemiş aa ben geçimsiz bir insandım ayrıldık mi diyeyim
Mizaç farklılığı o zaman, ben sanırım aldatılsam bile zamanla söylerdim bunu ilk buluşmada değil. Ve her buluşmada konuyu bir şekilde buna getirip uzatmazdım. Yeni tanıştığım insan bunu sürekli dinlemek zorunda değil diye düşünürdüm. Israrla benim eski ilişkilerimi ve bitiş nedenlerini de irdeledi. Yeni bir ilişki arefesinde yanlış geliyor sürekli eski iliskilerden bahsetmek. Bunu genelde kadınlar yapar bir erkek yapınca biraz itici geliyor .

Bilemedim en azından kötü niyetli değil hala onu kötüleme ihtiyacı duyabilir çünkü nefret ettirici bir şey ama evet uzatmasaymış iyimis

İyide siz sormuşsunuz o da söylemiş

İyide siz sormuşsunuz o da söylemiş
:)) yazdıklarımı tam okumadınız zannediyorum. Her doğru her yerde söylenmez diye bir söz vardır bilirsiniz. Hele ilk buluşmada ben aldatıldım demek yerine zamanı gelince sana anlatırım diyebilirdi. Kendimi çok kötü hissettim. Bir erkeğin karşınızda karım beni aldattı demesi çok tuhaf emin olun. Yaşayınca anlıyorsunuz.

Sebebini siz sormuşsunuz sonra da istediğiniz cevap gelmeyince konuyu başka yöne çekmişsiniz. Belki nazikçe eski eşinden konuşmayalım diyebilirdiniz.

Ayrıca aldatılan insana da eski eşinden bunu söyleyerek bahsediyor diye hakaret etmek saçmalık. Aldatan kişi masum da olayı yaşayan suçlu sanki. Kadın erkek herkes bir tarafına sahip çıksın. Sonra da anlatılıyor diye kimse sızlanmasın.

Konu sahibi siz dinlemek istemiyor olabilirsiniz lafım size değil. Yanlış anlamayın.

Küçük Emrah geldi gözümün önüne
Öyle deseydi de çok gizemli olmazmıydı ya
Kafanızda kocaman soru işareti kalırdı

Benim bir cevap tercihim yoktu. Ama kendim bu durumu yaşasam ilk buluşmada anlatmazdım diyorum sadece. Ve emin olun birkaç defa artık bu konuyu eskileri konuşmayalım dedim. O da en sonunda sanırım ben yeni bir iliskiye hazır değilim dedi.

Bene ilk buluşmada esime kendimi anlatmıştım; dank diye niye bana bunların hepsini anlattin demişti; eger benimle olmak istersen bunlara da tamam demiş olursun kararıni ver demiştim.Oda tamam dedi tanıdık zaman içerisinde yine birbirimizi.. Adamın dank diye kendini dokmesine istinaden izah etmek istedim uzunca.. Acitasyon yapıyorsun olarak geri dönüş almış olsaydım tabiki iliskimizin devamı olmazdı..

Önceki evlilik izaha gerekli bir durumdur.. Hayatına almak istediği birine muhakkak bu durumdan bahsetmesi gerekir. Kimseye açmadığını bir kerede dürüstçe izah etmiş.. Doğruluğunu yanlışlığını zamanla tanıdıkça teyit edersiniz zaten.

Küçük Emrah geldi gözümün önüne
Öyle deseydi de çok gizemli olmazmıydı ya
Kafanızda kocaman soru işareti kalırdı
Valla biraz Küçük Emrah gibi olmadı değil, tamam yaşadığı çok ağır birşey ama sürekli dinlemek bana da ağır geldi. Tek tesellim ilişkiye hazır olmadığını farkedip diyaloğu bitirmesi oldu.

Daha önce tanıştığı bir hanıma da ilk buluşmada anlatmış. Kendisi söyledi. Bu bende şoru işareti yarattı durumu kullandığına dair.

Hay ağzına sağlık bacım

Gerçekten boşanma sebebinin bu olduğuna emin misin?
Hatta gerçekten boşandığına emin misin?
erkek milleti bu ne derse 2 kere sorgulayacaksın. ben olsam mesela 3. buluşma olursa boşanma evraklarını isterim.
bi sor soruştur bakalım gerçekten boşanma sebebi bu mu?

Unutamamış eski eşini sonra siz sürekli ondan bahsettiğini söyleyince adama dank etmiş ilişkiye hazır olmadığını anlamış

Benim bir kaç arkadaşımı da karısı aldattı hem de çocuk çok ilgiliyken bilemedim adamı tanımadan birşey dememek lazım sormuşsunuz söylemiş dürüst olmak acıtasyon demeseydin keşke

Siz sormadan anlatmamiş ki, sormuşsunuz o da sebebini soylemiş. Dogruyu soylemeseydi de ileride dogruyu ogrenseydiniz bak yalan soyledi bana diyecektiniz. Kadin milletini artik ben de anlayamiyorum gercekten :)
Ayrica kabalik etmissiniz. Aklinizdan her geceni soylememelisiniz. Aynisi bana yapilsa ben de bir daha gorusmezdim

Boşver, sebebi senin söylediklerinden dolayı veya değil.
Ama isabet olmuş zaten ilişkiye hazır olmaması.
Ne olursa olsun; boşanmış birinin eski eşinden ve evliliğinden bahsetmemesi lazım. Siz sordunuz diye cevap verdiyse bile; kısa kestirip konuyu kapatması gerekiyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…