Enfeksiyon iltihapla gebe kalanlar

Canım bende hep antibiyotik ve fitil kullandım geçiyor deniyor 10 15 gün geçiyor tekrarlıyor.
Canim benimkide tekrarliyordu fakat en sonki gittigm doktor bir fitil verdi baya sari akintim oldu attigimi dusunuyorum inanki baska doktorlara falan gozukmen gerekiyor bu sekilde gebe kalsan bile sknti olcak senin icin

bence başka bir doktora daha danış. aynı problem kardeşimde var senelerce geçici tedaviler uyguladılar enfeksiyon sürekli tekrar etti ve bağırsaklarına yayıldı 1 ay ömrümden ömür gitti kutu kutu ilaçlar ile kendine geldi ihmal etme
Çok geçmiş olsun bende çok fena oluuorum acillik oluyorum resmen Yeni Uşağa geldim pek bilmiyorum buralarun iyi hastane ve doktorlarını dün yine rast gele bir doktordan randevu aldık gittiğimizde öğr üyesiymiş bu biraz ilgili gibi geldi.

Benim hep tekrar etti. Bi sürü tahlil vs. Bi ara antibiyotik kullandım o sıra da eşimle birliktelik kurmadık tabi bitince ilac denedik ve su an bi kızım var 😊 ama enfeksiyon hep oluyordu bi küçük polip bile vardı.
MasaAllah Allah bağıslasın 😊 aynen bizde öyle yaptık tedavi sürecinde korunduk ondan sonra denedik ama hala olmadı eşim bayaaa sorun yapıyor çok üzülüyor neden olmuyor diye

Canim benimkide tekrarliyordu fakat en sonki gittigm doktor bir fitil verdi baya sari akintim oldu attigimi dusunuyorum inanki baska doktorlara falan gozukmen gerekiyor bu sekilde gebe kalsan bile sknti olcak senin icin
Şuan karnabahar kullanıyorum o bende sarı akıntı yapıyor atıyor heralde ama hafif yanma da yapıyor

Merhaba kızlar bugün hastaneye gittim doktor bana iltihap ve enfeksiyonun gebeliğe engel olmadığını söyledi. Enfeksiyon ve iltihabı olup hamile kalan var mı. 4 aya girdi evliyiz enfeksiyonum sürekli nüksediyor hamile de kalamıyorum doktor öyle söyleyince şaşırdım bende.
Benimde vardı enfeksiyonum hamile olduğumu öğrendim 🙏🏽

Bilmiyorum işte 4 aydır evliyim 4 defadır hastaneye gidiyorum bunun için en son dün gittim işte ürolojiye iki çeşit idrar testi yaptı yarın sonuçları aldıktan sonra deraylıca konusuruz dedi doktor

gebe kalmana engel değil diye biliyorum ben de.
Ama önce tedavi olsan daha iyi olur. Gebelikte yoğun bir iltihap yaşaman durumunda çok zorlanırsın. Bağışıklığını kuvvetlendir. Vitaminlerne baktır. Beta glukan iyi geliyor bu gibi durumlarda.
Kefir yoğurt turşu probiyotikler.
Smear aldı mı kadın doğumcu?

gebe kalmana engel değil diye biliyorum ben de.
Ama önce tedavi olsan daha iyi olur. Gebelikte yoğun bir iltihap yaşaman durumunda çok zorlanırsın. Bağışıklığını kuvvetlendir. Vitaminlerne baktır. Beta glukan iyi geliyor bu gibi durumlarda.
Kefir yoğurt turşu probiyotikler.
Smear aldı mı kadın ddoktor
Ahh canım işte yiyemiyorum iştahsızlık var bende.
Beta glukan nedir herles kullanabiliyor mu
Hayır smear almadı hem smearında ne olduğunu bilmiyorum af buyur yeni evliyim diye yeni şeyler göre göre öğreniyorum

Kutbettin Kutbettin merhabalar bu tekrarlayan enfeksiyonlardan nasıl kurtuldunuz acaba? Hamile kalmanızı engelledimi bu enfeksiyonlar?
Merhaba. Hacamat sülük oldum bir de birkaç bitkisel ilaç kullandım öyle iyileştim. Akabinde hemen hamile kaldım. Engelledi gebeliğimi

Merhaba kızlar bugün hastaneye gittim doktor bana iltihap ve enfeksiyonun gebeliğe engel olmadığını söyledi. Enfeksiyon ve iltihabı olup hamile kalan var mı. 4 aya girdi evliyiz enfeksiyonum sürekli nüksediyor hamile de kalamıyorum doktor öyle söyleyince şaşırdım bende.
Merhabalar bende enfeksiuon olmıstu ne ağrı ne akıntı ama. Hemen ilaç kullandım. İlç kullandığım ay hamile kaldım. Yani sizin ilaç kullandığınız ay nüksetme olmadan hamile kalma ihtimaliniz var. Her ay yeniden nüksetmiyordut diye düşünüyorum zaten. Ama daha profesyonel bir doktora gidip daha uzun soluklu bir tedavi uygulayatak kullanabilirsiniz. Bir de esle birlikte uygulanan tedavişer var acaba sizden ese esten size mi geciyor sürekli türünü öğrendiniz mi enfeksiyonun

Merhabalar bende enfeksiuon olmıstu ne ağrı ne akıntı ama. Hemen ilaç kullandım. İlç kullandığım ay hamile kaldım. Yani sizin ilaç kullandığınız ay nüksetme olmadan hamile kalma ihtimaliniz var. Her ay yeniden nüksetmiyordut diye düşünüyorum zaten. Ama daha profesyonel bir doktora gidip daha uzun soluklu bir tedavi uygulayatak kullanabilirsiniz. Bir de esle birlikte uygulanan tedavişer var acaba sizden ese esten size mi geciyor sürekli türünü öğrendiniz mi enfeksiyonun
Merhaba bu konu bundan 4 yıl evvelki şükür kurtuldum o illetten hatırlamak bile istemiyorum o günleri. Acemilik yeni evliydim bir de herşey yeni yeni öğrenmeye başlamıştım. Ah çok fenaydı. Şükür şuan ikinciye hamileyim. O zaman elimde tahlil vermişti onda sıkıntı yoktu benden kaynaklı bsydi gitmediğim doktor kalmadı hepsi aynı ilaç aynı tedaviyi uyguluyorlardı. Geçici iyileşme olup tekrarlıyordu. Hacamat sülük oldum bir de birkaç bitkisel ilaç tedavisinden sonra iyileştim ve hemen hamile kaldım

Merhaba bu konu bundan 4 yıl evvelki şükür kurtuldum o illetten hatırlamak bile istemiyorum o günleri. Acemilik yeni evliydim bir de herşey yeni yeni öğrenmeye başlamıştım. Ah çok fenaydı. Şükür şuan ikinciye hamileyim. O zaman elimde tahlil vermişti onda sıkıntı yoktu benden kaynaklı bsydi gitmediğim doktor kalmadı hepsi aynı ilaç aynı tedaviyi uyguluyorlardı. Geçici iyileşme olup tekrarlıyordu. Hacamat sülük oldum bir de birkaç bitkisel ilaç tedavisinden sonra iyileştim ve hemen hamile kaldım
Yaa yeni konularda görmüştüm cok sevindim🙏🏼 ikinci bebisinizi de sağlıkla kucağınıza alın insallah🌺

X