......Enerji İksiri......

canım benim aynı rivayeti diğer konuda çörek otu olarak okumuştum şimdi kafam karıştı hangisi doğru acaba?

şap çok etkili diyorlar... süs olarakta çok rahat kullanılabiliyor evin için nazar boncuklarına çok yakışıyor

şapı reiki uzmanlarının yanında taşıdıklarını okumuştum...demek ki çok etkili.....

kızalr aklıma geldi ..ben ortaokula yada liseye gidiyordum emin değilim...bi akraba ziyaretine gitmiştik annemlerle.küçük bi bebeklri vardı. ilk doğduğunda görmüştüm minicikti..gittiğimizdede çocuk 7-8 aylıktı sanırım..görünce kocaman ve çok tatlı gelmişti..aaaa e kadar büyümüş tatlı olmuş demiştim..aradan yarım saat geçti çocuk huzysuzlanmaya başlamıştı...ev sahibi ,görümcesi falan mutfağa geçmişti. annem su istemişti benden gittim almaya ...ocağa tuz atmışlardı ...tuzu yakıyorlardı...bi yandanda çocuğa okuyup bana ters ters bakıyorlardı eve gidince anneme söylemiştim.nazar için yapmışlardır demişti...benim nazar ettiğimi düşünmüşler...çok üzülmüştüm..çünkü içimde kötü niyet yoktu ..bakışları hala gözlerimin önünde özellikle görümcesinin

Son düzenleme:

canım nazar sadece kötü niyetten olmuyomuş.....annenin yavrusuna....hatta insanın kendisine bile kendi kendine nazar değebiliyormuş......yani iyi yada kötü bakış farketmiyor.......ferah tut kendini.....daha çocuk sayılırmışsın o yaşta öyle bakmaları hoş olmamış doğrusu......

bilmiyorum ama çörek otunu da duydum. anneannemin annesi üzerinde taşırmış hep.

ben kurşun döktürmek istiyorum aslında ama artık nerde o eskiler
küçükken bana yaptırmıştı babaannem hatırlarım cazır cuzur üstümde.

arkadaşlar bu doğal taşlardan olan takıları kullanırken farklı taşları bir arada kullanmanın bir sakıncası varmı.....:44::44::44::44:​

evet çocukluk işte ozamn çok üzülmüştüm niyetimi bilmiyorlardı vs. dieyerek ...evet annenin ve babanın bile çocuğa nazarı geçebiliyor

arkadaşlar bu doğal taşlardan olan takıları kullanırken farklı taşları bir arada kullanmanın bir sakıncası varmı.....:44::44::44::44:​
bana yok demişlerdi ama bir yerde okudum iyi araştırmak lazımmış.etkileşim yapıp tam tersi etkiye yol açabilirmiş.

ben nuray sayarının tavsiyesi üzerine yaşil bi beze bi kaşık üserlik tohumu koyp bağladım olumsuz eenrjilereden arınmak için 2 aydır taşıyorum onu ama hayatımda değişin pek bişey olmadı sanki.

bana yok demişlerdi ama bir yerde okudum iyi araştırmak lazımmış.etkileşim yapıp tam tersi etkiye yol açabilirmiş.

Anladım canım çok sağol....renkleri farklı olduğu için çok uyumlu olmuyor birarada kullanmak aslında... ben turkuazla pembe kuvars bilekliği bir arada kullanayım diye düşündüm...hani renk olarak yakışıyorlar....araştırayım.....sağol canım......

kızlar bu arada dün akşam pembu kuvars bileklik takmaya başladım....psikolojik mi bilemiyorum ama olumlu bir his var üzerimde....sabah huzurlu uyandım mesela....sinirli olurdum sakinim.....şaşırdım doğrusu....tabi taşı takarken dua ederek güzel dileklerde bulunarak ve gördükçe bilekliği dualara dileklere devam ettim....bunun da etkisi büyük.....öylece duruyordu takı kutusunda...kullanmak lazımmış.....:26::26::26::26::26:

ben de adaçayı tütsüsünden sonra sabahları erken kalkıyorum

topiğiniz hayırlı olsun takip edeceğim ama ben de pek etkisi oluyor mu böyle şeylerin olmuyor galiba acaba bu tür şeyler psikolojik mi diye düşünmeye başladım:44: doğal taşlardan kolyelerim vardı ne yorgunluğuma ne negatif enerjime falan iyi gelmiyordu ablam ve eniştem reiki ile uğraşıyor eniştem hatta hasta tedavi ediyor vücuttaki ağrıları ve hatta kanserin vücutta oluşturduğu etkileri azaltıp iyileşme sürecini hızlandırıyor benim diz ağrılarıma hiç iyi gelmedi yaptıkları ama çok hastası var memnun kalan:26:

ben sirkeyi ve adaçayını çok yaparım etkisi oluyor mu bilmem ama ilk başta dediğim gibi psikolojik olarak rahatlama sağlıyor bende şapı da en kısa zamanda alıp üzerimde taşıyacağım...

eski konunun gizli takipçilerindendim :)
konu kapanınca valla bugün ben açıcaktım, o derece ilgimi çeken şeyler bunlar :)
paylaşımlarınız çok güzel, takipteyim..

Kizlarr uzerinizde corekotu tasimakta nazara iyi geliyormus bilginize...
Hatta corekotuna ayeti el kursi okursaniz daha iyi olurmus..

Ne mutlu "TÜRKÜM" diyene...

cnm bizde öyleyiz durup durduk yere incir çekirdeğini doldurmayacak şeylerden tartışıyoruz şap alıp üzerimizde taşımayı düşünüyorum nazara çok iyi geliyormuş. ama eşimi nasıl ikna ederim bilmiyorum hiç inanmaz böyle şeyleresiz de şapı deneyebilirsiniz

nacizane ufak bir hatırlatma yapayım.evet kurşun negatif enerjiyi topluyormuş evde bulundurulabilir belki döktürülebilir bile ama hani bu kurşun dökülünce değişik şekiller çıkıyor ya onları yorumlamamak gerekiyor diye duymuştum ben.

buarada bizim oralarda da çeyiz serilince üzerine çörek otu serpilir,yeni gelin evine nazar değmesin,büyü tutmasın diye

Ayrica bir yerde okumustum tam bilmemekle birlikte nazar boncugunun nazara iyi geldigine inanirmis ancak daha cok gozleri cekermis nerede okudugumu hatirlamiyorum ya o yuzden ben nazar boncuklu bilekliklerimi vs attim.

Ne mutlu "TÜRKÜM" diyene...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…