Jinekoloji Endometriozis ● Adenemyozis ● Çikolata Kisti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Lütfen iyi bir doktora görünün. Doktor ugraşmak istememis belli ki.
Yapisikliklar temizlenmeden gebelik olusmasi tabiki şansınızı azaltiyor. Tek bir doktora bel bağlamayin işini iyi yapan bir çok uzman var.
Pes etmek yok bu yolda uğraşmaya devam edeceğiz 🤷🏽‍♀️
Dün gene sordum gebeliğe engel bı durum yok bizim için önemli olan yapisikligin tüp te olmaması yazmış ama rahimden yumurtaliga kadar yapışık dedi yumurtalıkta dahil. Valla şaşırdım artık 2 senedir çocuk düşünüyorum hiç bı doktora bağlı kalmadım hep başka doktora gittim. Tüp un şiş olduğunu bile sadece bu doktor fark etti oda yapisikligi elleyemedigini söyledi sadece sol tüpü aldı oda bağırsağa yapışık kısmını bırakmış

Kızlar adetim normalde ayin üçünde bitmesi gerekiyordu ama 3 gündür halen ara ara kanama ve leke yaşıyorum. Bu kullandigim dogum kontrol hapindan olabilir mi ? Bi türlü bitmek bilmedi kafayi yiyeceğim

Dün gene sordum gebeliğe engel bı durum yok bizim için önemli olan yapisikligin tüp te olmaması yazmış ama rahimden yumurtaliga kadar yapışık dedi yumurtalıkta dahil. Valla şaşırdım artık 2 senedir çocuk düşünüyorum hiç bı doktora bağlı kalmadım hep başka doktora gittim. Tüp un şiş olduğunu bile sadece bu doktor fark etti oda yapisikligi elleyemedigini söyledi sadece sol tüpü aldı oda bağırsağa yapışık kısmını bırakmış
Nerede tedavi oldunuz

Ameliyat olun geciktirmeyin ben oldum 2 aydir adetim o kadar rahat geciyorki cok sukur.rabbim o agrilari bir daha yasatmasin insanin yasam kaliteso dusuyormus ben yasamamisim 2 yildir surunuyormusum
Senin ne ameliyatı oldu canım ne yapıldı. Benim sadece tüp alındı İnşallah adetim iyi geçer. Bende çok ağrılı geçiriyorum ağlıyorum ağrıdan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X