Endometriosis (Çikolata kisti)

Allah bidaha yaşatmasın gerçekten çok zor şeyler yaşamışsın ama Rabbim çektiğin sıkıntıların sonunda seni çok güzel mukafatlandirmis. Darısı başımıza inşallah

Allah bidaha yaşatmasın gerçekten çok zor şeyler yaşamışsın ama Rabbim çektiğin sıkıntıların sonunda seni çok güzel mukafatlandirmis. Darısı başımıza inşallah
Saolasın tatlım.Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah.Bugünüme şükürler olsun.Bebiş için darısı seninde başına inş

Rabbime şükürler olsn senin adına cok sevindim ve bna umut oldn benmde heriki yumurtalklrmda 5.5 ve 6 cm çikolata kisti var ve 4.evre olduğunu söyledi doktr agrilarm daynlmz derece ayni dediğin gbi yaşarken cehennemi tadyorum ;-( bir defa tüp bebek denemem olmszlkla ve enfeksiyon kapmamla sonuclndi malesef bi hafta hastanede yattm ciktm fakt benm agrilarim adet dışındada daynlmz hal aldi bende doktrmn tavsiyesyle ameliyata karar verdm 28 inde ameliyat olucm sırf agrilarm yüzünden. fakt aklm hep karisik inşallah Rabbmn izniyle önce sagligima snra bebeğime kavusurum

Çok çok geçmiş olsun canım.Ben ameliyat kararı alıp ameliyat olmakla en doğru kararı vermişim.Darısı inş seninde başına.Evliliğimin ilk 11 ayı endometriozeden dolayı bizimde çocuğumuzun olması malesef mümkün değildi canım ama bak şimdi bebişimizin varlığının haberini aldık,şükürler olsun.Benimde her ay müdemadiyen her ay 2 haftadan fazla şiddetli ağrılarım vardı.Ağrı kesici,serum fln çare etmiyodu artık.Çok ama çok zor bir dönemdi.Rabbim birdaha yaşatmasın.

Amin cnm inşallah benmde bu günlerim amelyttan sonra geride kalicak bende senin gbi mucizeme kavusurum. Amelyttan sonra en cok neyin zorlugunu çektin kac günde iylestin

Amin canım inş.Ameliyattan sonra 10 gün yattım dinlendim.Çok hAfif sancılarım oldu o kadar.Haricen sıkıntı yaşamadım tatlım.

Merhaba , Başarı Hastanesi Kenan Bey e muayene olmak istediğiniz ile ilgili paylaşımda bulunmuşsunuz. Başarı hastanesinde hasta hakları sorumlusu olarak çalışmaktayım , 444 5 277 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz . Kübra SÖĞÜT

Ya kızlar mesajların hepsini okuyamadim ama bendede çikolata kisti var en fazla kaç gün geciktiriyor adeti.??

Ben laparoskopi oldum aksine daha avantajlı olduğunu yumurtalıkların daha az zarar gördüğünü söylediler ama bende solda 4 cm çapında 1 tane vardi. Sonrasında yapay menepoza soktular ..

Ben laparoskopi oldum aksine daha avantajlı olduğunu yumurtalıkların daha az zarar gördüğünü söylediler ama bende solda 4 cm çapında 1 tane vardi. Sonrasında yapay menepoza soktular ..
Çikolata kisti adeti geciktirmiyor. Düzenli adet oluyorsun ama uzun sürüyor ve Ağrılı oluyor

Arkadaşlar ben laparoskopi oldum. Geçici menepoza girdim menepozdan çıkınca bir yıl normal yolla hamile kalmayı dene dedi sonrasında tedavi önerdi ve ben 3 gün önce hamile olduğumu öğrendim..
Ayyy çok güzel bir haber bu. Allah tamamına erdirsin bizede nasip etsin bu Mutluluğu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…