Endometriosis (Çikolata kisti)

Arkadaşlar ben laparoskopi oldum. Geçici menepoza girdim menepozdan çıkınca bir yıl normal yolla hamile kalmayı dene dedi sonrasında tedavi önerdi ve ben 3 gün önce hamile olduğumu öğrendim..
Süper bi haber ya Rabbim tamamina erdirsn inşallah. Kistin kac cmdi bide bna doktr ameliyat tan snra beklicz dedi menopaza nye soktular seni bide menopazdn cikinca kac ay sonra hamile kaldn

Süper bi haber ya Rabbim tamamina erdirsn inşallah. Kistin kac cmdi bide bna doktr ameliyat tan snra beklicz dedi menopaza nye soktular seni bide menopazdn cikinca kac ay sonra hamile kaldn

Kist 4 cm civariydi 5e yakındı.. menepoza ameliyattan sonra yumurtalıklar dinlensin diye 3 iğne ile 4 yada 5 ay menepozda kaldım ilk adetimden 10 ay sonrada hamile kaldım ..

Kist 4 cm civariydi 5e yakındı.. menepoza ameliyattan sonra yumurtalıklar dinlensin diye 3 iğne ile 4 yada 5 ay menepozda kaldım ilk adetimden 10 ay sonrada hamile kaldım ..
O ignelerden ben tüp bebek tedavisine baslamadan önce vurulmustum 4 ay adet olmamstm ama ameliyattan sonra bişey yapmicz dedi doktr nyse olmuş ya cok sevindim bizlerede umut oldun. Amelytn nasl gecti peki nerde oldn cok soryrm k.bkma

Samsun 19 mayıs h. güzel geçti bir gece yattım hastanede evde de 1 hafta dinlendim çok kolay oluyor laparoskopi acı sizi oldukça az normal hayatına hemen geri donebiliyorsun.
İnşallah tez vakitte arzularını za ulaşırsınız . Önemli değil merak ettiğiniz herşeyi sorabilirsiniz :))

Samsun 19 mayıs h. güzel geçti bir gece yattım hastanede evde de 1 hafta dinlendim çok kolay oluyor laparoskopi acı sizi oldukça az normal hayatına hemen geri donebiliyorsun.
İnşallah tez vakitte arzularını za ulaşırsınız . Önemli değil merak ettiğiniz herşeyi sorabilirsiniz :))
Ben çok ağrı ceken görmüştüm ondan korkmustum inşallah senin gbi kolay atlatrim bnde bide mide bulantısı cok oluyormuş sende oldumu nasl atlattin

Bide
Bide istifra ettinmi gaz cikarmadan hastaneden cikarmiyolarmis

Açık ameliyat çok acılı olur ya bunda zaten 3 delik açıyorlar hemen toparlaniyorsun. Bunyeden bünyeye değişebilir tabi. Ben o konuda az yalan söyledim gaz çıkarmadan çıkardım dedim :) biraz sırt ağrısı çektim ve biraz balgam sorunu yaşadım Allaha sukur baska sikintm olmadı.

Açık ameliyat çok acılı olur ya bunda zaten 3 delik açıyorlar hemen toparlaniyorsun. Bunyeden bünyeye değişebilir tabi. Ben o konuda az yalan söyledim gaz çıkarmadan çıkardım dedim :) biraz sırt ağrısı çektim ve biraz balgam sorunu yaşadım Allaha sukur baska sikintm olmadı.
:-) çok şükür ya içim rahatladi senle konuşunca inşallah benmde sıkıntım cok olmaz. Bende hemn eve gitmek istiyorum zatn hastane fobim var bildiğin deprosyona girmisim zatn ama benm agrilrm cok oluyo oyüzden

İyi sohbetler arkadaşlar bnm de çikolata kistim var 2 yıllık evliyim çocuk istiyoruz ama henüz hamile kalamadim soldaki yok denecek kadar küçülmüş sağdaki 2.5-3 cm civarında dedi doktorum 3 gün önce 2 ay sonra rahim filmi ve tahliller yapacak neden hamile kalamiyorum die ilişki sırasında çok ağrım oluyor neden acaba ve çikolata kistiyle hamile kalan var mı

Her ilişki sırasında çok cnm yanıyor çok nadir ağrı olmadan yaptığımız nedendir bilmiorum bnm iki taraftada var cnm bu kadar küçülttük 1 yılda

Kizlar selam son bikac mesajlari okudum da icime kurt dustu ya. Bu cikolata kisti her dr tarafindan gorulen bisey mi acaba? Bi arkadas(adina bakmadan mesaji okudum) adeti geciktirmez agrili ve uzun gecer demis de benim de adetimin ilk gunu mesela agrili geciyor kusmaya kadar variyor yani.. Bi de lekelenmeyle birlikte 6-7 gun suruyo acaba bende de mi kist var da gebe kalamiyorum :KK43: bu zamana kadar denk geldigim hic bir dr bahsetmedi bundan yani gorseler soylerlerdi herhalde? Pco'm yokmus bi ondan icim rahat cok sukur. Ama sebepsiz infertiliteymis benim ki

X