Endometriosis (Çikolata kisti)

Ya canım orada aç karnına mi tok mu yazmamislar ki sen nasıl kullanıyorsun banada anlatır misin günde kaç kere iciyorsun ve ölçüsü nasil

3 cm tek tarafta. Ama hamile kalamıyorum . Yine adet oldum bu ayda. Birde bende adet Olacağım tarihten 1 hafta ön esinden kahve rengi akıntı Başlıyor. Sizdeyse oluyormu?
Engel olmamasi lazm ozmn hamilelige ama kahvrengi akıntı bende adet öncesi olmuyodu ama tüp bebek tedavisnden snra olmaya başladı bana transfer işleminde rahmnde enfeksiyon var demişti doktr dha sonrasinda da ilerlemiş hastneye yatrdilr yeni çıktım. Sende enfeksiyon yoktr inşallah

mrb ben çikolata kistinden ameliyat oldum üç ay önce kapalı olacaktı fakat ameliyatta açığa dönmüşler ve bir yumurtalığım mecburen alındı doktor sarmış ve apse oluşturmuş dedi aynen senin gibi iltihap olmuş hep ve benm ateşim bir hafta boyunca düşmedi şimdi o sıkıntılarım yok ama kahverengi akıntılarım var bitmek bilmeyen ve bende hamile kalamıyorum yumurtalık rezervimde doğal olarak düştü şimdi bilmiyorum ameliyat olmakla iyi mi yaptım kötü mü yaptım ama olmasaydımda o ağrılar dayanılmaz olmuştu artık işte böyle karışık bir durum yaşadığımız olsan bi dert olmasan bi dert allah yardımcımız olsun

Çok geçmiş olsun cnm ya senin kistin kac cm di doktr ameliyat yaptı bide şuan tüp bebek yaptrsan iyi değilmi hem kist tekrarlamadn

Çok geçmiş olsun cnm ya senin kistin kac cm di doktr ameliyat yaptı bide şuan tüp bebek yaptrsan iyi değilmi hem kist tekrarlamadn
8 cm solda 3 cm sağda vardı yaptırcam tatlım pazartesi gidiyorum tüp bebek için başvurmaya inş şansım vardır hayırlısı bakalım

Canim bende ameliyat olanlardanım subatta oldum sonra pişman oldum bi ara keşke olmasaydım dedim. Çünkü biz sorun hep bende sanıyorduk meğerse esimin morfolojisi kotuymus bu zamana kadar hiçbir doktorda söylemedi ameliyattan 1 gün sonra öğrendik. Ama doktorum bana demişti ki ameliyat olmazsan yumurta kaliten düşer . Geçenlerde biri paylaşmişti tup bebege başlamış yumurtası toplanmış malasef yumurtalar kalitesiz olduğundan tedavi iptal edilmiş.

8 cm solda 3 cm sağda vardı yaptırcam tatlım pazartesi gidiyorum tüp bebek için başvurmaya inş şansım vardır hayırlısı bakalım
Elbette Şansın var ameliyat olp tek yumurtayla doğal yolla hamile kalani duydum ben Rabbimden umut kesilmz çok yipraniyrz cok zor şeyler yasyrz hepimz ama Rabbim bizim için en hayrlsini bilir. İnşallah olucak bebeğin en kısa zamanda nerde yaptrcksn

Banada doktr kistler kaliteyi düşüruyo zaten dyo kimi ameliyat olmadan tüp bebek tutmaz diyo kimi doktr ameliyat rezervni düşürür direk tüp bebek yapalm dyo hangsne guvencegmi sasrdim agrilrmdan duramym ama hala ameliyat olmadm Rabbm yardmcmz olsn

pe
evet işte o yüzden diyorum ameliyat olsak bi dert olmasak bi dert ama maalesef benim bitanesini almak zorunda kaldılar kötü olan o rabbim ol deyince bitanesiylede olur inş yeterki nasibimizde olsun

başkent üniversitesinde bi doktora gidicem bakalım pazartesi randevumu aldım nasıl olur bilmiyorum heyecanlıyım korkuyorumda sana tüp bebek bile olmaz rezevlerin düşmüş der diye

Canim ben ameliyat oldum ama hep içimde şüphe var. Benim ameliyat olma sebebim tüpümde sıvı birikmesi şüphesi vardı .eğer böyle bir durum yoksa bence olmayın. En azından 1 kere tup bebek deneyin

başkent üniversitesinde bi doktora gidicem bakalım pazartesi randevumu aldım nasıl olur bilmiyorum heyecanlıyım korkuyorumda sana tüp bebek bile olmaz rezevlerin düşmüş der diye
Hiç korkma arkadaşım. Bol dua oku. Tüp bebek yaparlar tahminimce

Korkma cnm demezler rezervin düşük dediler bnada tüp bebek yapiyolar yaptilar bi kere

Canim ben ameliyat oldum ama hep içimde şüphe var. Benim ameliyat olma sebebim tüpümde sıvı birikmesi şüphesi vardı .eğer böyle bir durum yoksa bence olmayın. En azından 1 kere tup bebek deneyin
Bi kere denedim tutmadi malesef cnm olmuyorum ameliyat ama bu kistlerlede tutunma şansı ne kadar hic bilmiyorum. Sen tüp bebek denicekmisin

Bi kere denedim tutmadi malesef cnm olmuyorum ameliyat ama bu kistlerlede tutunma şansı ne kadar hic bilmiyorum. Sen tüp bebek denicekmisin
rabbim nasip ederse oluyo tatlım ben 5 cm çikolata kistiyle hamile kaldım doğal yolla bi tane kızım var ikincisi olmuyo ama işte inş tüp bebekde bi sıkıntı cıkmaz cnm doktorun ne diyo peki tüp bebeği yapan

Evet canim temmuzda deniycem . İnşallah yumurta rezervim çok azalmamistir. Korkuyorum canım ya . Stres beni mahvetti. O laparoskopi kolay deniyor hiç de kolay değil ben çok zorlandım

Evet canim temmuzda deniycem . İnşallah yumurta rezervim çok azalmamistir. Korkuyorum canım ya . Stres beni mahvetti. O laparoskopi kolay deniyor hiç de kolay değil ben çok zorlandım
Azalmamistr inşallah cnm . Kolay Değil cok zormus benm annem Laparoskopi oldu cok kotydu hastanede yattgmda bizim gbi çikolata kisti olan bi kizi acil amelyata aldilar ciktignda yanina gittm cok kötüydü agladm cok üzüldüm hep dua ettim seni cok iyi anlıyorum atlattn cok şükür inşallah temmza kadr hamile kalrsn olmassa da sıkma canini tüp bebek zor değil zten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…