Endometriosis (Çikolata kisti)

Ayy

ayyy inanmıyorum hamilesin demekki. Çok sevindim arkadaşım. Demekki tutunma lekelenmesiymiş
Evet oyleymis.ama bir faklilik oldugunu anlamistim.Rabbim sanada isteyen herkezede versin insallah.en umutsuz oldugunuz anda bile umudunuzu kaybetmeyin.bol bol dua edin.Rabbim ol deyince olur.isteyen herkez icin cok dua ettim.Rabbbim kimsenin kucagini bos birakmasin insallah.

Arkadaslar bende de adenomyosis var su an adetimin otuzuncu gunu ki normalde de adetlerjm duzensizdir kac gundur korkunc agrilarim var bir turlu adet olamadim hayitin hapini da kullaniyorum bugün idrar testi yaptım bisey yok adet söktürücu vermisti doktorum bu ay adet olmazsan kullan sonra klomen tedavisine baslicaz dedj ama ben ya varsa birsey diye kullaanmak istemiyorum ve su an çok kötü acidan kivraniyorim

Ben kistim oldugunu tesadufen ogrendim.korunmuyor olmama ragmen bir yil gebe kalamamistim.doktora gittigimde kistin var şu tahlilleri adetinin ikinci gunu yaptır dedi.yaptirdim sonuclarim pek hos degildi.bir cok degerim hep normalin ustundeydi.en onemlisi ca 125 250 yakin cikmisti.bunun bir tümör belirteci oldugunu ogrenince dunya yikildida ben altinda kaldim sanki.hemen apar topar baska bir doktora gittim.doktorum adetli degilken ayni tahlilleri ve bir kac tanede farkli tahliller istedi ama sonuçlar pek değişmedi. Doktorum bebek istiyorsan hemen Laparoskopi dedi.ben guvenip hemen evet dedim.bir yumurtaligimda dort digerinde iki cm iki tane cikolata kistim varmis.doktorum normal yolla alti ay icinde hamile kalabilecegimi soyledi.besinci yani bu aya kadar hep husrandiii.bu ay baska bir doktora daha gittim.doktor ameliyattan onceki degerlerime bakip bu halde gebe kalmaniz imkansiz dedi.bu ay adetinizin ikinci gunu gelin tup bebek yapalim dedi.ben adetime gun saydim bugun yarin derken adetimin bes gun geciktigini farkettim.besinci gun bir damla kadar lekelenmem oldu birde uc gundur ara ara migde bulantisi yasiyirum.lekenin devami gelmeyince suphelendim.sonra aklima test yapmak geldi.hic umudum yokken pozitif gördüm. Yani imkansiz diye bir sey yok.sadece her seyin bi zamani var .cok uzun oldu ama eminim yazdiklarim bir cok kisinin dikkatini cekecek.umarim okuyanlara bir umut olur.

Ayyyyy cnm benim hayırlı uğurlu olsun Rabbim tamamına erdirsin çok sevindim çok iyi geldi bu haber bana darısı başımıza inşallah bizede bol bol dua et

E="zaynap, post: 45146111, member: 644795"]Ayyyyy cnm benim hayırlı uğurlu olsun Rabbim tamamına erdirsin çok sevindim çok iyi geldi bu haber bana darısı başımıza inşallah bizede bol bol dua et[/QUOTE]
Sagol canım Allah razı olsun.tabiki ederim.

ayyyyyy çok sevindim.
daha dün ne konuşuyorduk değil mi?
valla kendim hamile kalmış gibi seviniyorum bu durumları yaşayanlar için özellikle.
hayırlı olsun hemen gidip kan tahlili de yaptırın
güzel haberlerinizi verin bize.
sağlıkla...

Maşallah canım benim çikolata kisti olup hamile kalanı duyunca daha co çok çok seviniyorum yuppi 1 cikolu daha hamis .şimdi kızlar sıra bizde yıllar sonra buraya okuyacak olanlara umut olalim

Bende her ay psikolojik olrak kendimde bir gebelik belirtisi hissederdim.ama sunu soyleyebilirimki eger gercekten gebelik soz konusuysa bazi belirtiler cok rahatsiz edici oluyor.evet arkadasim yarin gidecegim doktora insallah hayırlı sonuclar alırım.hepiniz icin dua ettim etmeyede devam edecegim.burda yazilanlar insani okudukca rahatlatiyor.bu yuzden paylastim sizlerle.darisi sizlere olsun insallah.

amin canım. çok sağol.

E="bebegim-gel, post: 45145790, member: 722234"]Aaaa çok güzel Tebrikler cnm Allah kucağına almayi nasip etsin inşallah anlat bakalm kac cm di kistin bişeler yaptnmi bitkisel fln yda ilac[/QUOTE]
Sagol canım çok teşekkür ederi.darisi sana olsun insallah :)

Canim cok.sevindim senin adına allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayi nasip etsin. Ben de dün Cerrahpaşa Tıp fakültesinde bi Prof.a gittim aynı zamanda Anabilim dalı başkanı. Benim sağda 3.5 solda 1.7 cm lik kistlerim var Dr bunlar kesinlikle hamile kalmaya engel değil dedi. Ama hamile kalmak istiyorsan hamileliği aklından çıkaracaksin ve yumurtlama günlerini hesqplamayacaksin dedi. Sadece adet bittikten sonra gün aşırı ilişki önerdi eğer 6 ay içinde olmazsa gel.tahlillerini yapalım dedi. Burda yazılanları okuyunca Dr a hak veriyorum kim hamile kaldiysa umudu yokken kaldı. Demekki çok düşünmek zararli

E="bebegim-gel, post: 45145790, member: 722234"]Aaaa çok güzel Tebrikler cnm Allah kucağına almayi nasip etsin inşallah anlat bakalm kac cm di kistin bişeler yaptnmi bitkisel fln yda ilac
Sagol canım çok teşekkür ederi.darisi sana olsun insallah :)[/QUOTE]
Amiiin .inşallah cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…