Endometriosis (Çikolata kisti)

Karbonatı içeceksin dimi? Bende aldım ama kullanmaya cesaret edemedim. SOĞAN suyu yaptım 3 ay

Canim vaginayi yıkamak derken eğer doğru Anladiysam sakin deneme öyle birşey .Allah korusun kötü bişey olur .

Iyi aksamlar arkadaslar.adetim dort gündür gecikti.ama az once ic camasirimda kucuk bi kan lekesi gordum.bi kac saat araylada adet sancisi gibi sancim oluyor. Acaba kistden kaynaklaniyor olabilir mi

Kızlar benim de çikolata kistim varmış hamilelige engel oluyormus hayıt suyunu onerdiler içiyorum siz de için bakalım şifa olur inşAllah araştırın ama

Herkeste başka belirtiler oluyor. Bende adetten 4 gün öncesinden kahverengi akıntı geliyor. Sonra sökülüyor adetim. Ve uzun sürüyor. Biterken yine kahve akıntı oluyor

Herkeste başka belirtiler oluyor. Bende adetten 4 gün öncesinden kahverengi akıntı geliyor. Sonra sökülüyor adetim. Ve uzun sürüyor. Biterken yine kahve akıntı oluyor
Anladim canim
Ben normalde adet duzensizligi yasamam.28 gunde bir odet olurum 32 gun oldu.bugunde leke gorunce sasirdim.pazar gunune kadar bekleyeyim eger yibe olmazsam doktora gideyim.

Anladim canim

Ben normalde adet duzensizligi yasamam.28 gunde bir odet olurum 32 gun oldu.bugunde leke gorunce sasirdim.pazar gunune kadar bekleyeyim eger yibe olmazsam doktora gideyim.
Evet öyle yaparsın ama büyük ihtimalle adet olacaksındır bu Günler'de. Birde gebelik olabilir mi acaba? O zamanda böyle oluyormuş

bendede ıkı tane kıst var hemde büyükler dırek amelıyat ıstedı doktor bende soğan suyu ıctım ama bu ay fayda etmedı bır sonrakı ay yenıden yapıcam benımda rahım fılmım cekılmesı gerekiyor bende korkyorum ama bayıltıpta cekılen yerler var oralara bak ıstersen Rabbım tez zamandaa bıze hayırlı evlatlar nasıp etsın ınsallah

Son düzenleme:

bir uzmana danışmadan yapmayın derim. sonuçta orada faydalı olan mikropları falan da öldürürsünüz. nacizane fikrim.

canım aynı benim de öyle. geldi gelecek başladı derken 10 gün gidiyor benim de.
anladım.. biliyorum sabırsızız ama dediğim gibi rahim filminden sonra belli olur
bu arada hsg ben uyutuldum çekerken dayanamam çünkü ne kadar kısa deseler de
vajinismus çektim ben o acıyla tekrarlar diye korktum ve çok memnun kaldım hiçbişi hissetmedim. çok şükür.

Anladim canim

umutsuzluğa kapılmanı istemem ama üzüntümden anlatıyorum.
her ay hafif pembe akıntım olur adetten 3 4 gün önce ve her ay oturup üstüne mi görüyorum gelmeyecek evet diyorum
sonuç; hüsran...
sabır rabbim en büyük sabır.
bizim sınavımız.
hepimiz sağlığımıza ve bebişlerimize kavuşuruz inşallah.

Canim vaginayi yıkamak derken eğer doğru Anladiysam sakin deneme öyle birşey .Allah korusun kötü bişey olur .
Yok merak etme, bu ingiliz karbonatinin dezenfekte etme ozelligi varmis, hatta mantar olanlar da yaptiklari karbonatli suyun icine oturup iyilesmelerini saglamislar. Bir zarari oldugunu dusunmuyorum hic. Ben denemeye basladim suan yumurtlama donemindeyim ama malesef faranjit oldugum icin iliskiye giremiyorum, bunda da vardir bir hayir. Onumuzdeki ay duzenli olarak kullanip duzenli iliskiye girecegim, bakalim faydasi olacak mi? Faydasini gorursem haber veririm mutlaka

Seni anliyorum canim inan bende ayni durumdayim.kistin tekrarlamasindan cok korkuyorum.

Ben çok korkarım böyle şeylerden

Amin cnm inşallah kistlerin kaç cm ? Benim de 5.5 ve 6 cm iki tarafta var ameliyat olmadm bnde tüp bebek yaptrcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…