Endometriosis (Çikolata kisti)

Ben de sordum onu hsg de çok içeriye girmeye gerek kalmıyor rahmin girişine takıyor sıvı geçişi olur dedi ama rahimin içine giremedi . Tüp bebek yapmak istese bile embriyoyu koyamazlarmis
Bunuda ilk defa duydm Ama uzulme cnm caresi var nerde hangi dra gidiosn sen docent prof falanmi nirmal kadin dogun uzmanimi?

Uzulme cnm.Yalnz ameliyatlarin onemli o yuzden gercekten infertilite alaninda uzman birisine ameliyat ol dicektm Her kadin dogum uzmaniba olma bu ameliyati cnm bence

Uzulme cnm.Yalnz ameliyatlarin onemli o yuzden gercekten infertilite alaninda uzman birisine ameliyat ol dicektm Her kadin dogum uzmaniba olma bu ameliyati cnm bence
Canim gittigim doktor infertilitede uzman güveniyorum iyi bir doktor ama ben çok pinpirikli biriyim bu konuda yucel karaman çok iyiymiş ona mi gitsem diyorum da çok pahalı 14 000

Canim gittigim doktor infertilitede uzman güveniyorum iyi bir doktor ama ben çok pinpirikli biriyim bu konuda yucel karaman çok iyiymiş ona mi gitsem diyorum da çok pahalı 14 000
Aynen cnm bende ole oldugum icin sanada iyi bir uzmana git dedim.Cnm bu laparoskopi falan riskli ameliyat bendede kist var ya ordan biliom gerci ben direk tup yaptrdim...Ama riskli ameliyat oldugu icin cok ii ellerde yapilmali die dusunuyorum.Birde sen hem yumurtalik ve tuplere laparoskopi ayrica rahimede histeroskopi yaptcn degil mi

Aynen canim laparoskopi ve histereskopi yapilacak. Aslında umutsuz değilim. Ameliyattan sonra inşallah benimde olur Allah ın izniyle ama ameliyata karar veremiyorum

Tabiki umutsuz olma cnm bak caresi var Allahn izniyle hallolur.Bildigm kadariyla ogretmensn sende...bi ara yazismstik.Bende ogretmenim.Cnm Bu konu hassas yani cocuk konusu bence imkanini kullan aklina yatan iyi bi drda ol ameliyatini Allah yardmcn olsn cnm.

Evet canim ogretmenim mersindeyim istanbula gitmek zor olur mu benim için. Herşeyi düşünüyorum ve cok zor bir karar. Ah canım bana dua eser misin hamissin ya

Ben daha evvel polip yüzünden histo oldum, çok basit bir ameliyat, laproskopi ile aynı anda yapıyorlar genelde, bir kaç dakika sürüyor işlem.Tabi ki duruma göre değişebilir.Katılıyorum, bu operasyonlar için cok cok iyi tecrülei doktor gerek, bu tarz ameliyatlarda ilk yapılan operasyon önemliymiş.Dr güzel yaparsa emliyatı tekrarlamıyor muş.Yücel Karaman için çok güzel şeyler yazmışlar, ben Fatih Şendağ a gidiyorum, İzmir de haftada bir gün bulunuyor, ist da acıbadem de.Doktor seçimi çok önemli, iyi bir doktor denk gelirse çare oluyor.Güzel araştır doktorları canım.You tube da videoları var, bilgilendirmeler var, onları da araştır bence.Allah şifa versin.

Evet canim zor bir karar eğer 1 çocuğum olmuş olsaydı bukadar düşünmezdim.aslında gittiğim doktorda iyi hakkını yiyemem . Herkes yucel karaman diyor laparoskopik cerrahide.

Evet ben de duydum, iyi bir doktor, ben İzmir deyim, çok doktor şansım yok burada..Umarım şifa bulursun, ama korkma doktoruna güveniyorsan rahat ol.Allah şifa versin tez zamanda

Hadi ya olsun yaptr cnm bide dua et ümidini kaybetme cok onemli hemn yikilma dua et hep ne zamn yaptrcan

Laparoskopi de olcam ya karar veremiyorum
Seni çooooook iyi anlıyorum canım çünkü ben de aynı durumdayım benim de tüpe laparoskopi yapılıp sonrasında tüp bebek diyorlar ama ameliyat olmaya karar vermek çok zor. Rabbim hepimize Şifa ihsan eylesin İnşaAllah. Âmiiiiiiinnnnn

Teşekkür ederim canım . Kararsızlık çok kötü birseymis. Senin doktorun kimdi canım fatih sendag miydi .

Hayır canım ben birkaç doktora gittim biri Aret Kamar'dı bu şekilde tüp yapmam tutmaz dedi, ameliyata da 6 bin dedi, diğer doktor da Çapa da o da önce ameliyat dedi.
Aret kamar biliyorum iyi bir doktor. Ama benim gönlüm hep yucel karaman dan yana o da Şişli memorial da yapiyormus ameliyatı 14 000 dedi yuh ya bu kadarda abartilmazki ama. Sen kime yaptırmaya karar verdin canım peki . Aslında suan gittiğim doktor infertilitede iyi bir doktor bu ameliyati çok yapıyor ama hep bir soru işareti var kafamda acaba pişman olur muyum diye

Sağlığı mı düşünelim; yoksa o parayı nasıl denkleştireceğimizi mi? Devlete gidiyorsun doğru dürüst ilgilenmiyorlar, özele gidip parayı verince birazcık fazla konuşuyorlar. Ameliyat riskinden korkarken bir de fiyatı düşünüyorsun... Üstelik herkes o parayı ödeyemez. O para belki de bir yılda kazanılan para. Devlet hastaneleri neden var? İnsanın sağlık sorunlarına çözüm bulmamak ve psikolojisini bozmak için mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…