Endometriosis (Çikolata kisti)

Kızlar bugün renkli ultrason çekindim. Rahim arkasına yerleşmiş benim kistim. Tek yumurta kist var. Diğeri temiz. Yapışıklık yok dedi. Inşallah ameliyat falan demez yaaa. Çok korkuyorum

İnan bilmiyirum canim bekli sadece fsh testine bakarak dememistir baska testlerde vardi cunku fsh dusuk guzel kisrlikta yok kendini stresten uzak tut kafani hepbebege verme dedi dort ay sonra tekrar cagirdi
Anladım, hayırlısı inş tez zamanda kavuşursunuz. Allah sabır versin. Benden amh istemişti, ben yaptırmadım.

kızlar bilenler cvplarsa sevınırım. çikolata kistleri vajinal ultrasonla görülüyor mu. yada ayrıntılı ultrasonla.

Evet canım görünüyor. Vajinal ultrasonla Dr anlıyor. Renkli ultrason ile de daha Ayrıntılı görünüyor

sağol cnm.. benım 2 yıldır duzensız aralıklarla sol tarafımda agrılarım oluyor. sol kasıktan yukarı dogru. nedenı bır turlu ortaya cıkmıyor. bende çıkolata kıstınden suphe edıyordum ama bu kadar doktora gıtmeye cıkardı heralde.

Tabiki çıkardı canım. Kist yok demekki. Sıkma canını

Kızlar rahim filmini Fulya'da çektiren varmı? Bana Dr Orayı önerdi ama fazla giden yok sanırım oraya

rahim filmi çektirenler nasıl oluyor bizi de aydınlatın. nerede yaptırıyorsunuz falan acı var mı yok mu?

Seneler önce banada dediler çocuk yap diye. Ama bekardım yani mümkün değildi. Aşırı Ağrılı adet okuyordum ve dkh kullanmamı söyledi Dr. Dkh ile adetlerin ağrısız geçiyordu, çok rahattım. Evlenincede eşim hemen çocuk istemedi, ben devam ettim içmeye. Hemen hemen 5 sene içtim dkh. Şimdi artık bebek istiyoruz. Dkh yi bırakalı 9 ay oldu. Ilk bıraktığımda gittiğimde Dr kist yok dedi. 9 ay sonra bebek olmayınca tekrar gittim, kist var dedi. Çikolata kisti. Rahim filmi istedi. Bakacak tüplerde yıkanma varmı diye. Lapatoskopi yada ameliyat diyecek diye çok korkuyorum kisti aldırmak da çare değilki , pek çok arkadaşın tekrarlamış aldırdıktan sonra.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…