Endometriosis (Çikolata kisti)

Allah yaridm etsin biz de ilk için ufarsiyoruz bebeginize endometriozis olup bebek için uğraşan ben ve benim gibiler için şimsiki sarilin olur mu :))
Merhabalar. Senin adına çok sevindim inşallah tüp bebek tedavisi çok iyi sonuçlanır ve bebeğini kucağına alırsın biran önce. Ben ameliyat olalı 1.5 ay oldu ve ben de bugün gittiğimkontrol muayenede kistlerimin tekrar oluştuğunu öğrendim :’-( Doktor visenna adlı bir ilaç verdi ve tüp bebek yapmayı önerdi. Sen kullandın mı bu ilacı, şuan kistin ne durumda?

Atkadasim bak bu sureci hep beraber yasuyoruz yani tekerrür ediyor bugün ikiz bebeklerim transfer edildi simdi bol.bol yatip bekleme asamasindayim. Ayrıca en iyi doktorun ameliyatimi yaptigini sis de biliyorsunuz ama Kistin olduğu tarafta yumurtalar olusmadi ve hep geriden geldiler. Oluşan embriyolar çok gelişimi iyi değil. Doktorum enndometriozis hastalari n da genelde bu durumla karsilasiyiruz duyir

6000 tedavi 3000 ilaçlar 1000 embriyo dondur ma oldu hastane taksit gibi bi Kolaylik da sagliyor kİstlerimiz gittikçe büyüyor inşallah sagasalim emeklerimiz boşa gitmez Rabbim hepimizin yüzüne bakar
Âmiiiiiiinnnnn inşallah. Güzel haberlerini bekliyorum. Rabbim bana da nasip etsin inşallah. Senin kist ne durumda şuan küçüldü mü?

Âmiiiiiiinnnnn inşallah. Güzel haberlerini bekliyorum. Rabbim bana da nasip etsin inşallah. Senin kist ne durumda şuan küçüldü mü?
Ameliyat öncesi halini slmid demişti doktor ama tuo bebek sürecinde hic agrim ilmadi şükürler olsun. Biz elimizden geleni sonuna kadar taktik çok ugrastik kist için de tüp bebek için de artik gerisi rabbime kalmis isterse verir istemezse vermez...

Hala bu sekilde olan saglik kuruluslari vvar mi gercekten cok sasirdim ya siz nerede yasiyorsunuz acaba hangi hast bu siz her denilene kulak asmayin lutfen bazi doktorlar gercekten gamsiz ve dikkatsiz umarim tez vakitte gonlunuze gore olur hersey

Nasil bu kkadar kisa surede tekkrarlar ya inan seni dusunuyordum kafamda cunku ameliyatin cok guzel gecmisti tuplerin kontrol edilmisti cok umutluydum senden ama ne yapalim ayni kaderi yasiyoruz hepimiz ve hersey Allahtan insallah tup bebek surecin rahat ve guzel gecer kendine sikinti yapma arkadasim

Bu illet mutlaka tekrarlar oldu artik su donemde ameliyat olup da temizlenen ve tekrarlama yan yok herhalde ah başka bi tedavisi de yok rabbim bebekler versin hepimize hastaligima şifa olsun insallah

Senin adina cok sevindim canim ya bol bol yat dinlen insallah bize umut verici guzel haberlerini bekliyoruz☺☺

Ameliyat yapan doktor da şaşırdı oluşmasına. Nasip işte elden bir şeygelmiyor gelmiyor. Rabbim beterinden korusun inşallah. Tez vakitte gönül meyvesini bize de taddirsin. Âmiiiiiiinnnnn
Sen de son.durum nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…