Endometriosis (Çikolata kisti)

Adet gördüm.Adetten öncede cok kasık ağrım vardı şimdide hala devam ediyor.Birde migdem bulanıyor. Kesin kist tekrarladı.cuma gününe randevu aldım doktora gidecegim.
Ahh canim ya uzulme lutfen tekrarma oldugunu dusunmuyorum sende karamsar olma ilk adetin oldugu icin bu kadar agri normal bence guzel icini temizlersin insallah sonuclarin guzel cikar

Cok gecmis olsun Allahim acil sifalar versin insallah sonuclariniz temiz cikar insallah

Merhaba Sonay06 ben de sen sen ahebr gelmeyince gebesin ve yogunsun dur diye düşünmüştüm. Haturladiigim kadaryiyla bir kziin vardi şükür bebeğin var yani. Hic olmazsa hemen tüp bebek yaptirma imkanin varsa tavsiye ederim. Ben de basladim ama kistin olduğu tarafta yeniledi zaten kist ve orada yumurtaliklar hic saglikli değil çok azalmis. Su an tuo bebek tedavisinde yüzcarsamba toplama işlemi olacak inşallah dualarinizi bekliyiruuum

Keske düşündüğün gibi olsaydı. Evet Allah bağışlarsa 9 yaşında bir kızım var.bende kistim tekrarladı diye düşünüyorum. Çünkü kendimi iyi hissetmiyorum.doktorum altı aydan önce tüp bebeğin erken olduğunu soyledi.sizinde Allah yardımcınız olsun.

Neden erkenki acaba kist büyürse. Ne olacak peki

Neden erkenki acaba kist büyürse. Ne olacak peki
Altı ay içinde dogal yolla hamile kalma ihtimali yüksekmiş.inanin bir yıldır her ay adetimi beklemekten yoruldum.kendime soz verdim artık beklemiyorum.biliyorum ki biz ne kadar istesekte herşeyin bir vakti zamanı var.Hakkimda hayırlısı neyse o olsun..

Kziiniza benim için bi kez simsiki sarilir misiniz lütfen...

Kziiniza benim için bi kez simsiki sarilir misiniz lütfen...
Tabiki sarılırım. Rabbim sizede tez zamanda sarılıptapta o cennet kokusunu doya doya içinize çekeceğiniz hayırlı bir evlat verir insallah.inanin herkes icin o kadar çok dua ediyorum ki Rabbim bu sevgiden hiç kimseyi mahrum birakmasın.

Evet canım adetimin ikinci günü hormon testi yaptırdım.ama adetliyken hic muayene olmadım.
Evet canım adetimin ikinci günü hormon testi yaptırdım.ama adetliyken hic muayene olmadım.
Bak canim tam yedi senedir bu hastalikla ugrasiyorum ve doktorum ozel bi doktordu ve cok para harcadim ama ilk defa bu sefer doktorumu degistirme karari aldim devlet hastanesinde bi tavsiye uzerine bi doktora gittim normal muayene etti ve ilk defa adetimin ikinci gunu bana hormon testi ve alttan muayene yapildi ve icimde kistin olmadigi soylendi sadece adetzamni olusan ve kanamyla disari atiliyormus icin tertemiz dedi cok sasirdim ben kistim tekrarladi saniyordum ole demislerdi ama yokmus hatta goruntuden banada gosterdi

Nazil olmaz ya 7 yillik kist nereye gitmiş ki

Hayir ben bi kere ameliyat oldum kistim patlamisti 10 cm di sonra tekrarladi demislerdi ama yokmus tekrarlama olmamis yani canim
allah allah doktor a bugün yine sordum kronik oluşmuş sende artik dedi yeni ameliyat olmam . Rağmen hemen oluşmuştu ama yine 5 ve 3 cm lerde. Senin ki başka tut bi kist olmasin poliskistik falan

Inan benimde kafanda bir sürü soru isareti var.yumurtalik rezervine bakilmadı yumurtlam
Inan benimde bu konuda kafam cok karışık. Yapılan yorumları okuduğum zaman sanki bir yerlerde bi eksik varmış gibi hissediyorum.genelde sorunlar aynı ama herkeze farklı bi tedavi uyguluyorlar.senin başına gelenlerde ilginç insallah dedigi gibi hicbirsey yoktur.

allah allah doktor a bugün yine sordum kronik oluşmuş sende artik dedi yeni ameliyat olmam . Rağmen hemen oluşmuştu ama yine 5 ve 3 cm lerde. Senin ki başka tut bi kist olmasin poliskistik falan
En son muayenemde kist falan hic yok canim ozellikle doktor iki kere bakti adet olmaya yakin olusan basit bi kist ve adetle.birlikte disari atiyorsun dedi hersey Allahtan ya bi sure daha bekleyecez bakalim insallah hayirlisi

Kizlar Rabbim hepimizin yardimcisi olsun Dün gece agrilarimdan dolayi esim beni acile kaldirdi. O kadar siddetli kramplar yasiyorum ki tarif etmem mümkün degil Simdilik cocuk olayini gectim hastaligimla nasil basederim diye düsünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…