Endometriosis (Çikolata kisti)

Korkmayin cok korkulacak bir ameliyat degil.boyum 1.70 kilom 65 çok zayif sayilmam.hatta ameliyata gittigimde 69 kiloydum.agri sanci olmuyor sadece normale donmek biraz zamam aliyor.

kistlerden dolayımı kilo aldınız. Benim göbeğim çok fazla çıktı hamile gibiyim bende neden bukadar kilo aldım birden diyordum. Sebebi bu kistlermiş demekki ameliyt olunca inş bende zayıflarım. benimde boyum 1,72 kilom 71.

Rica ederim, soğan kürünü kaç ay uyguladınız? Benim şu an 2. ayım. İlk ay pek bir fark göremedim; ama bugün 2. ayın 3. günü, sanki akıntı olmaya başladı. Benim de ultrasonda 7cm çıkıyor, aynı gün içinde 9cm diyen doktor oldu. Bekar olduğum için ameliyata sıcak bakmıyorum.

Eger bekarsaniz ameliyat olmayin ama.dikkat edin patlamsin bende bekarken oldum patladigi icin mecbur kaldilar ve bes aylik evliyim yine tekrarladi dusuk yaptim ve bebegim olmuyo belkide tekrar ameliyat olmam gerekecek

Doktor aradı şimdi yarın sabah ameliyat olacağım inşallah. Dualarınızı eksik etmeyin lütfen. Selâmetle.
Allah yardımcın olsun.
Doktor aradı şimdi yarın sabah ameliyat olacağım inşallah. Dualarınızı eksik etmeyin lütfen. Selâmetle.
Allah yardimciniz olsun.dua ederim tabii.sakin olun anesteziden sonrasini hatirlamiyacaksiniz.sonrasinda bir bebeginiz olacagini dusunun insallah.eminim bu size guc ve cesaret verecektir.

Ben günde 1 bardak 30 gün boyunca içtim. Normalde günde 2 bardak 15 gün yapılması gerekiyor benim vaktim olmadığı için bu şekilde yaptım. Eğer bende bekar olsaydım ameliyat dusunmezdim. Ama buyumemesi icin onlemini almani tavsiye ederim. Evlenince ciddi problem oluyor.ben 2 yıllık evliyim ve çocuk istiyoruz yaşımda 30 oldu.

Evet benimde karın kısmında şişlik varmış bunu ameliyattan sonra farkettim.ama zayiflamamin kistle bir ilgisi yok ameliyattan sonra zaten bir gun yemek vermiyorlar yiyecek olsamda anestezinin etkisiyle yiyemedim sanirim bu yuzden biraz kilo verdim.

Yok benim ilk hamileligimde aldigim kilolar.ama duydugum kadariyla kist hem gobek hemde kalcayi buyutuyormus.bazilarindada tuylenme yapiyormus.

Allah yardımcın olsun.

Allah yardimciniz olsun.dua ederim tabii.sakin olun anesteziden sonrasini hatirlamiyacaksiniz.sonrasinda bir bebeginiz olacagini dusunun insallah.eminim bu size guc ve cesaret verecektir.
Allah yardimcin olsun insallah sizinle yazismaya baslayali inanin hep dua ettim size insallah hemen toparlanirsiniz

Eger bekarsaniz ameliyat olmayin ama.dikkat edin patlamsin bende bekarken oldum patladigi icin mecbur kaldilar ve bes aylik evliyim yine tekrarladi dusuk yaptim ve bebegim olmuyo belkide tekrar ameliyat olmam gerekecek
Size de geçmiş olsun. Umarım patlamaz, ama uykudayken bile patlayabiliyormuş. Sizinki nasıl patlamıştı?

Umarım istediğinize kavuşursunuz. Doğum kontrol hapı ile doktor büyümesini engellemeye çalışıyor. Bakalım ne kadar ise yarayacak?

Dilbazz ve esenes06, sizlere bir sorum daha olacak. Başlık da açtım, ama cevap veren olmadı. Kedi hindi, mezeki sakızı ve nöbet şekeri karisiminin çikolata kistine iyi geldiği söyleniyor. Duydunuz mu ya da denediniz mi? Ben denemek istiyorum, ama bilmediğim için de tereddüt ediyorum.

Allah yardımcınız olsun gzuel arkadaşım iyu düşün iyi olsun stresten uzak dur önce bizim sağlığımız önemli bunu aklımızda cikarmisyoruz ve her şey daha gzuel.olacak inşallah )

Valla canım nette araştırdım faydasını goren olmuş ama net bi bilgi değil icsem zarar olmayacagini düşündüğüm için başladım, Çoban çantası, hayit tohumu,aslan pencesi,ada cayi, civan percemi bunlardan 1 bardak suya hepsinden birer tutam atıp demliyorum günde 2 kere bi sabah bi akşam aç karnına birer bardak içiyorum 2 ay oldu başlayalı, 3 aydirda doktora gitmiyorum o yüzden faydası oldumu olmadimi bilmiyorum bayram dönüşü gidicem sonuçları bildiririm buraya da

İnşallah iyi gelmiştir Careler caresi, sonucu ben de bekleyeceğim. Ben de bir üstte bahsettigim karışımı (kedi hindi, mezeki sakizi, nobet sekeri) duydum, ama denemek mantıklı mi bilemiyorum.

Allah yardimcin olsun insallah sizinle yazismaya baslayali inanin hep dua ettim size insallah hemen toparlanirsiniz
Eminim ki sizin benim için ettiğiniz dua, benim kendim için ettigim duadan daha makbuldur.Bende buraya yazan herkez için dua ediyorum.Rabbim beklentilerimizi güzel sonuclandirsin,hepimize hayırlı evlatlar versin insaallah..

Yardımcı olmak isterim ama ben bitki hic denemedim.her bitkinin bir içilme suresi var. Azida,fazlasida zarar dikkat edin.bu arada sogan kürü migdesinde ve bagirsaginda ülser olanlar için tehlike arz ediyor.bence doktorunuz ne diyorsa once onu yapin.baktiniz ki çözüm getirmiyor alternatif tibba o zaman yönelin derim.

Canım ben o söylediklerini hiç duymadım. Bu forumdan aslan pençesi ve civan perçeminin iyi geldiğini okumuştum. Aktardan aldım ancak içemedim tadı çok kötü olduğu için.

Ben 7 senedir bu hastalikla ugrasiyorum ama hic bitkisel birsey denemedim ve duymadim o yuzden sizi hic yaniltmayim ama gercekten fayda ediyormu cok merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…