Endometriosis (Çikolata kisti)

Ameliyatini ol bir an once.sonrasindada kisa surede bebek haberlerini aliriz insallah.

Açıkçası korkuyorum, yani yumurta zarar görüyormuş ya sonradan kötü bir şey olur mu diye düşünüyorum.

Kötü şeyler getirme aklına. Iyi düşün iyi olsun.nasipse hicbirsey engel olmaz merak etme.
İnşallah. Allah razı olsun desteğiniz için. Doktora ameliyattan ne kadar sonra havuza girebilirim diye sordum doktor da 10 gün sonra falan dedi açıkçası ben şaşırdım bu kadar erken olmasına sizce de bu mümkün mü?

Ben internetten bir ay diye okumustum.ama doktorun dediyse dogrudur.

Ben internetten bir ay diye okumustum.ama doktorun dediyse dogrudur.
Ben ameliyat olalı nerdeyse yirmi gun olacak ama ben suan istesem bile giremem.hem dikislerim hala duruyor hemde karin kaslarimin çalıştığı her durumda hala canım acıyor. Umarım siz erken toparlanirsiniz.

Bana altı hafta deniz havuz ve ilişki yasakti

Evet bende doktoruma sormadim ama internette okudugumda bir ay yaziyirdu.iliski bendede alti hafta sonra dedi doktorum.
Ben de girmem zaten havuza falan. Belki de doktor ameliyatın seyrine göre 6 hafta der sonrasında. Ay içime kurt düştü yanlış doktorda mıyım diye

Canım kimyasal gebelik dediğin nasıl oluyor

Doktorumun demesine gore gebelik olusuyo degerlerin yukseliyo ama sonra bi anda dusuyo ve kanaman oluyo tam olarak tutunamamis bebek oluyo canim evliligimin ikici ayinda oldu fakat sonra hamile kalamadim ve cikolata kistim tekrarladi
Aynı durumu ben de yaşadım tutunamadan düşüyor bebek. Tabi o zman kistim yoktu ((

Doktorumun demesine gore gebelik olusuyo degerlerin yukseliyo ama sonra bi anda dusuyo ve kanaman oluyo tam olarak tutunamamis bebek oluyo canim evliligimin ikici ayinda oldu fakat sonra hamile kalamadim ve cikolata kistim tekrarladi

Bende de aynısı oldu demekki doktorum çok ilgisiz ve sert biriydi ilk kan testimde pozitif ama değerim düşük çıktı bu değerin 2 günde ikiye Katlamasi gerekuyo 2 gün sonra tekrar gel dedi ve gönderdi hic muayene etmeden tam gidecegim gun kanamam oldu ve doktora gittim hiç ilgilenmedi hamile değilsin işte anlamadinmi dedi sadece açıklama bile yapmadı sanırım kimyasal gebelikti benimkide ne diyim hayırlısı aradan 1 sene geçti hala hamile kalamadim o zamanlar kistim yoktu o olaydan 4ay sonra bu kist oluştu 1 sene olacak hala duruyo

Yüce

Yüce Rabbim tez vakitte bebek nasip etsin bize inşallah. Ben de hastanedeyim şuan ameliyat için hazırlıklar yapılıyor kan tahlili sonuçlarını bekliyorum. İçim içimi yiyiyor kızlar acaba ne olacak nasıl sonuç olacak diye. Ya Sabır!

Amin canım aminnn ne güzel cesaretini toplayıp amelyata karar vermişsın ben karar veremedim daha 5cm benim kistimde inşallah hersey çok iyi geçer sorunsuz bir amelyat geçirirsin

Amin canım aminnn ne güzel cesaretini toplayıp amelyata karar vermişsın ben karar veremedim daha 5cm benim kistimde inşallah hersey çok iyi geçer sorunsuz bir amelyat geçirirsin

Âmin. Kist olmuş 10 cm yaş olmuş 31 10 aylık evliyim bebeğim yok henüz o yüzden beklemek gibi bir lüksüm yoktu canım.
Rabbim tez vakitte şifa buldursun hepimize inşallah

Âmin. Kist olmuş 10 cm yaş olmuş 31 10 aylık evliyim bebeğim yok henüz o yüzden beklemek gibi bir lüksüm yoktu canım.

Amin canım inşallah Rabbim bütün şifa bekleyen hastalara acil şifalar versin, bende 22 yaşındayım 3 yıllık evliyim eşim 29 yasinda inan bende fazla geç kalmak istemiyorum bebeğe engel olduğu için sabır denen bisey kalmıyor ama yinede cesaretimi toplayıp amelyata karar veremedim

Âmin inşallah. Bana göre gençsin maşallah ama dediğin gibi yarın ne olacağı belli olmuyor o yüzden biran önce çözüme odaklanmak. Tabi doktorunun yönlendirmesi de önemli, belki benim.kistim de 5 cm olsa.ameliyat yerine ilaç tedavisi vs kullanılırdı. Nasip bu şekildeymiş demek. Her şerre hayır gizleyen Rabbim buna da bir hayırgizleyen gizlemiştir inşallah.

Hayatta hiç bir şey için geç değildir kardes ümidi mi zi heeeer şeye rağmen yitirmeyecegiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…