Endometriosis (Çikolata kisti)

Cok gecmis olsun gozun aydin kurtuldun insallah hemen toparlanirsin ve tez vakitte anne olursun

Colk geçmiş olsun kardeş sevindim uyu olmama en yakin zaman da atlatirsin ameliyat agriligini ve hamile oluveriirsin inşallah acil sifalalaaar

İnsallah sizin tekrarlamaz o duygu cok kotu evet on cm di kistim patladi acil ameliyat oldum simdi tekrarladi ve iki tane
İnsallah sizin tekrarlamaz o duygu cok kotu evet on cm di kistim patladi acil ameliyat oldum simdi tekrarladi ve iki tane
Cnm kistin ne kadar süre sonra tekrarladı ilaç kullandın mı..

Burdan cikolata kisti olan tum arkadaslarada bunu söylemiş olalim.bazi kistler oyle sinsi buyuyor ki dedigin gibi ne mr nede ultrason kesin teshis koyamiyor.en dogrusu eger gerekliyse ve hasta uygunsa ameliyat olmak.ilk anda insan korkuyor ama bunun ilacla tedavisi cok uzun sürüyor bazende tam çözüm olmuyor.laparoskopi cok kolay bi ameliyat kist küçükken aliniyor.buyudugu zaman is zorlaşıp sende oldugu gibi açık oluyor.ve eger gebelik isteniyorsa ameliyat isi biraz daha kolaylastiriyor. Bence sen en dogrusunu yaptin.çabucak iyilesirsin inşallah. Rabbim sifa versin.

Çok Haklısın canım sürekli dikkat etmek gerek bunu çok iyi anladım. Bundan sonra daha dikkatli olacağım inşallah. Dediğin gibi laparoskopi kolay bir ameliyat ki ben de öyle olacaktım fakat ameliyat esnasında işler değişmiş ve açık ameliyata dönmüş. Vardır bunda da bir hayır inşallah diyorum ve Rabbime sığınıyorum. Mevlâ bir daha yaşatmasın.. Bu arada doktor sen bu kistlerle hayatta hamile kalamazdın dedi. İnşallah güzel haberleri veririz en kısa zamanda.

Benim doktorumda öyle demişti. En onemliside benim her iki tupumde tikaliymis.doktorlara göre suan icin hic bir engelimiz kalmadi.artik bundan sonrasi Allahin bilecegi iş. Çok çok dua edelim.hakkimizda hayirlisi neyse onu versin inşallah. .

Geçmiş olsun, umarım bir daha tekrarlamayacak şekilde kurtulmuş olun.

Geçmiş olsun, umarım şimdi iyisinizdir.

Çok geçmiş olsun. Bende kurtulurum inş banada kapalı dediler bakalım korkuyorum birazda açıkçası. En kısa zamanda iyileşirsiniz inş Allahım bütün isteyen herkese sağlıklı bebek nasip etsin ins..

Çok teşekkür ederim, ben de korkuyorum ameliyat öncesi ki bu normal zaten ama inanın iyi ki oldum diyorum Allah korusun ya içeride daha büyük zararlar açsaydı. İnşallah sizde biran önce ameliyatınızı olup önce sağlığınıza sonra da bebişinize kavuşursunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…