Endometriosis (Çikolata kisti)

İnşallah güzel insan Allah sana anne Olmayı nasip etmiş ne mutlu sana banada dua et kardeşim .. Bendede 3.5 cm kist var 3 aydır korunmuyoruz ama hamile kalmadım .. Peki sezeryanmı olacaksın hangi hastaneyi tercih ettin..
inş canımm Allah tüm isteyenlere nasip etsin inş. Hep dua ediyorum. Ben Bursa dayım canım henüz karar veremedim doğumu hangi hastanede yapacağıma.Ama sana şöle söliim bol bol dua et ve çok düşünmemeye çalış başka şeylerle oyalan ben5,5 cmle kaldım sen de 3,5cmle kalırsın

inş canımm Allah tüm isteyenlere nasip etsin inş. Hep dua ediyorum. Ben Bursa dayım canım henüz karar veremedim doğumu hangi hastanede yapacağıma.Ama sana şöle söliim bol bol dua et ve çok düşünmemeye çalış başka şeylerle oyalan ben5,5 cmle kaldım sen de 3,5cmle kalırsın
İnşallah canım çok sağol ..

Hımm inşallah küçülür .. Peki sen aldırmak istiyor musun ? Hastaneyi ayarladın mı?
tabikide istiyorum büyüdükççe sıkıntı çünkü zaten o adet sancıları mahvediyordu beni kist yüzünden .. normal doğumla atılyorsa normal istiyorum ama hayırlısı
şu an ermeni hasth gdiyorum çok memnunum ama doğuma daha çok var nasip canım kafana takmazsan daha çabuk oluor herşeyin zamanı var de imtihan de akışına bırak bak daha güzel olur inşallah ve 3 ay daha kısa bi süre

tabikide istiyorum büyüdükççe sıkıntı çünkü zaten o adet sancıları mahvediyordu beni kist yüzünden .. normal doğumla atılyorsa normal istiyorum ama hayırlısı
şu an ermeni hasth gdiyorum çok memnunum ama doğuma daha çok var nasip canım kafana takmazsan daha çabuk oluor herşeyin zamanı var de imtihan de akışına bırak bak daha güzel olur inşallah ve 3 ay daha kısa bi süre
Evet canım haklısın hayırlısı ne ise o olsun inşallah ..
Bende Fatih'te Şule hanım var ona gittim orda öğrendim kistimi tahlil felan istedi iyi bi doktor ablamda onda doğum yaptı Başkasına gitme diyor ama muayene ücret 150 tl.. Doğumda Medical de yapıyormuş baya pahalı olur . Ermeni hastanesinin ücreti nedir ?

X