Enbiya Suresi Son Sayfası 🌸

Bir kaç yerde böyle bişeye rastladım baktım geekten de öyleymiş
Canim biz zaten onunla ilgili kısmı okuyoruz son sayfasi denildigine bakma başlığa
Biz zaten 86.87.88.89.90 ayetlerinin içinde bulundugu sayfayı hemde Şifa olsun diye Yunus a.s duası vs olduğu sayfayi okuyoruz bu sayfada hepsi var bu biliniyor zaten
Geç farketmisin biraz

Son düzenleme:
Mesajları tek tek okumadımda geç farketmişim ben bugün okumaya başlıcam insallah nasıl niyet ediyoruz her gün bir kişiye 2 kez mi okuyoruz? Toplam kaç adet okunması gerekiyor kalan sayuyı biz mi tamamlıyoruz cok sordum kusurs bakmayın

Evet iki tane okunuyor inşallah herkese canim ne akdar olursa sayı artık önemli değil estagfirullah

Bir kaç yerde böyle bişeye rastladım baktım geekten de öyleymiş

Canim biz zaten 70 kere okumasakta dedigin yerleri okuycaz ayrica bu sayfa bitince son sayfaya niyet etcez insallah
Hergun iki arkadasa 2 sayfa okuyoruz isteyen daha fazla okur vaktin oldukca da diger arkadaslara yavas yavas okursun

Kızlarr bütün okuyan okuyamayan herkese çok çok teşekkür ederim kızlar Allah hepinizden razı olsun

bende kendim ve rabia için 2şer tane okucam şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…