Enbiya Suresi Son Sayfası 🌸

Son sayfa değil canim 328nci sayfa bu yukarda atılan sayfa inşallah.
Hatice canm bişey sorcam sana bilen kizlar da varsa cevap verirse sevnrm ben adetten temizleneli 10 gün oldu Dün kanamam oldu adetin 16. Günü yani. Şimdi bu özür sayılır mı oruç tutablr mym acaba var mı bilen

kuzum burcu icinde okudunmu artik Iki arkadasa ayni anda okuyoruz
Magni canm benm kanamam var okuyamicam adetimn 16. Günü henüz 12 gün var adetime saçma sapan bi kanama başladı kuran okuyamam bu şekilde biliyorum ama oruç tutablr mym onu bilmyrm

Hatice canm bişey sorcam sana bilen kizlar da varsa cevap verirse sevnrm ben adetten temizleneli 10 gün oldu Dün kanamam oldu adetin 16. Günü yani. Şimdi bu özür sayılır mı oruç tutablr mym acaba var mı bilen
Adet bitiminden itibaren 15 günü temiz gecirmen gerekir şuan özürlü sayılıyorsun canim hanifisin dimi?
15 günu doldurunca devam ederse adet sayabilirsin. Orucunu at kuran da okuyabilirsin

Adet bitiminden itibaren 15 günü temiz gecirmen gerekir şuan özürlü sayılıyorsun canim hanifisin dimi?
15 günu doldurunca devam ederse adet sayabilirsin. Orucunu at kuran da okuyabilirsin
Yok kuzum 9 gün oldu temizleneli daha. Oruç tutuyorum bugün yani kabul olur inşallah kuranda okuyablr mym gerçekten

Yok kuzum 9 gün oldu temizleneli daha. Oruç tutuyorum bugün yani kabul olur inşallah kuranda okuyablr mym gerçekten
15 gün olmamış temizleneli özürlü sayılıyorsun ilk defa olduysa böyle düzenin bu şekilde değilse. Yapabilirsin canim

Magnifiaque konunun ismini muneye söyledin mi son sayfa diye düşünülüyor 328 sayfa yazılsın daha iyi olur

Rabbim hayırlı şekilde tutmasını nasip eylesin ne okunmasını istiyorsun son sayfa mı 328. Syfmı ?
Son sayfa - "Başta bu duayı isteyen Sevim Semra Kav kardeşimiz ve bütün evlat isteyen kardeşlerimiz için" diye niyet edebilirsiniz

Eklentiler

• Screenshot_20210425-040331_Gallery.jpg
    95,5 KB · Görüntüleme: 26
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…