ENBİYA SURESİ 89. AYETİNİ BERABER OKUYALIM..

20160101_085024.jpg
Kızlar engin bilgilerinize dayanarak soruyorum bu kesin hamile oldugumu mu gosterir

Evet cnm gözün aydın benim de böyle çıkmıştı çok mutlu oldum sağlıkla alırsın kucağına inşallah darısı diğer isteyenler in başına inşaallah
Allah razı olsun hepinizden canlarım benim sağolun sabahtan beri nasıl değişik duygular içindeyim. Yaradan herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

azap_cicegi azap_cicegi kuzummmm inanamıyorum hala 7 senenin sonunda ilk defa cift cizgi gordum. Allahım razı olsun hepinizden. O gonulden dualarınızla canlarım benim. Daha gecen ay tup bebek sonucum negatifti
yaaa kurban oldugum ALLAH verince veriyo bacım çok şükür bin şükür sanada verdi bizlerede dua et canımm
tekrar gözün aydın RABBİM kucagını doldursun inşş eşine söledin mi ayy nasıl sevinmiştir
benim eşim ilk duydugunda hemen şükür namazı kılmıştı tekrar görürmüyüz ki :KK61:

azap_cicegi azap_cicegi canım benim hiç umudumuzu yitirmiycez Kurban olduğum Rabbim ol deyince oluveriyor bana neler dedi doktorum işimiz çok zor dedi çünkü bizde hem erkek faktörü hemde ciddi bir şekilde kadın faktörü vardı ama Rabbim istedikten sonra ona zor yoktur guzel yurekli arkadaşım. Rabbim isteyenlerde sin kucağını doldursun inşallah
yaaa kurban oldugum ALLAH verince veriyo bacım çok şükür bin şükür sanada verdi bizlerede dua et canımm
tekrar gözün aydın RABBİM kucagını doldursun inşş eşine söledin mi ayy nasıl sevinmiştir
benim eşim ilk duydugunda hemen şükür namazı kılmıştı tekrar görürmüyüz ki :KK61:

azap_cicegi azap_cicegi canım benim hiç umudumuzu yitirmiycez Kurban olduğum Rabbim ol deyince oluveriyor bana neler dedi doktorum işimiz çok zor dedi çünkü bizde hem erkek faktörü hemde ciddi bir şekilde kadın faktörü vardı ama Rabbim istedikten sonra ona zor yoktur guzel yurekli arkadaşım. Rabbim isteyenlerde sin kucağını doldursun inşallah
Benim eşim de hemen şükür namazı kıldı ya nasıl istiyoruz hepimiz Rabbim biliyor görüyor arkadaşim

ENBİYA SURESİ 89. AYETİNİ

Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)

Ve Hz. Zekeriya, Rabbine (şöyle) nida etmişti: “Rabbim, beni tek başıma bırakma ve Sen, varislerin en hayırlısısın.”

SAYFA KİŞİ ALIMINA KAPALIDIR
OKUMA YAPMAYAN ARKADAŞLAR ERTESİ GÜNE LİSTEDEN ÇIKARTILIR..

01.01.2016 CUMARTESİ tarihinde arkadaşlarımız için 1 kişi için 100 toplamda 200 okuyoruz

Yeni yılın ilk duasını yapıyoruz kızlar inşallah hepimize uğur getirir

1. nazah35 nazah35
2. whiterose00 whiterose00

:nazar::emir_bebek:LİSTEMİZ:emir_bebek::nazar:
1. nazah35 nazah35 (nazlı)------------------------:KK200:200
3. whiterose00 whiterose00 ---------------------------:KK200:
4. esmaaaaalarrr esmaaaaalarrr (sema)----------------:KK200:Yılın ilk hamişi inş bebişin tutunsun sağlıklı olsun
5. Eylulll09 Eylulll09 (seda)--------------------------:KK200:
6. yumiti yumiti ----------------------------------- :KK200:(inş aşılaman tutar)
7. derinruzgar derinruzgar (martı)-------------------:KK200:
8. M melegggm -------------------------------:anneadayı: (inş bebişin tutunsun ve sağlıklı olsun)
9. cider13 cider13 ----------------------------------:KK200:
10. azap_cicegi azap_cicegi (dilek)------------------:KK200:
11. Sealand Sealand (seda)------------------------:KK200:
12. G gulbil10 --------------------------------:KK200:
13. piramitt piramitt --------------------------------:KK200:
14. vkt vkt --------------------------------------:KK200:

esmaaaaalarrr esmaaaaalarrr canım gözün aydın yılın ilk hamişisin inşallah hepimize uğur getirirsin.. Bide tüp bebek denemesinden sonra bide ikiz oluyomuş süper olur inşallah :KK36:
Ayyyy ne güzel olur arkadaşım ağzın bal yesin inşallah herseyin hayırlısı Rabbimin verdiği herseye razıyım. inşallah hepimiz için mucizelere dolu yepyeni bir yıl olur canlarım benim.

X