ENBİYA SURESİ 89. AYETİNİ BERABER OKUYALIM..

yumiti yumiti canım nasılsın aşılama yaptırmıştın sonucun ne zaman belli olacak??
inşallah tutunmuştur bebeğin..:anneadayı:

3. esmaaaaalarrr esmaaaaalarrr (sema)------------------:anneadayı: Yılın ilk hamişi inş bebişin tutunsun sağlıklı olsun 200
4.. Eylulll09 Eylulll09 (seda)--------------------------:KK200:200
okudum bacım ALLAH kabul eder inş seda bacıma tez vakitte saglıklı hayrlı evlat nasip eder inş
sema bacımada RABBİM kucagına almayı nasip eder inş aminnn

ENBİYA SURESİ 89. AYETİNİ

Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)

Ve Hz. Zekeriya, Rabbine (şöyle) nida etmişti: “Rabbim, beni tek başıma bırakma ve Sen, varislerin en hayırlısısın.”

SAYFA KİŞİ ALIMINA KAPALIDIR
OKUMA YAPMAYAN ARKADAŞLAR ERTESİ GÜNE LİSTEDEN ÇIKARTILIR..

01.01.2016 CUMARTESİ tarihinde arkadaşlarımız için 1 kişi için 100 toplamda 200 okuyoruz

Yeni yılın ilk duasını yapıyoruz kızlar inşallah hepimize uğur getirir

1. nazah35 nazah35 100
2. whiterose00 whiterose00 100

:nazar::emir_bebek:LİSTEMİZ:emir_bebek::nazar:
1. nazah35 nazah35 (nazlı)-------------------------:KK200:200
2. whiterose00 whiterose00 -----------------------------:KK200:200
3. esmaaaaalarrr esmaaaaalarrr (sema)------------------:anneadayı: Yılın ilk hamişi inş bebişin tutunsun sağlıklı olsun 200
5. yumiti yumiti ------------------------------------ :KK200:
6. derinruzgar derinruzgar (martı)--------------------:KK200:
7. M melegggm ---------------------------------:anneadayı: (inş bebişin tutunsun ve sağlıklı olsun)
8. azap_cicegi azap_cicegi (dilek)---------------------:KK200:200
9. Sealand Sealand (seda)---------------------------:KK200:200
10. G gulbil10 ----------------------------------:KK200:
11. piramitt piramitt ----------------------------------:KK200:
12. vkt vkt ----------------------------------------:KK200:

Tutmadı canım. Malesef bugün test yaptım. Kanda negatif çıktı
Canım üzülme sakın bana neler diyorlardı yumurtalık ların emekliye ayrılmak istiyor tupbebekte bile sşansınız düşük diyorlardı arkadaşım geçen ay tüp bebek te negatif oldu ama bu ay kendiliğinden. Rabbim istedikleri sonra olmaz diye birşey yok canım benim. Durmak yok moral bozmak yok yola devam

Canım benim Allah razı olsun.
OTE="esmaaaaalarrr, post: 44398552, member: 655834"]Eki Görüntüle 1732699 Kızlar engin bilgilerinize dayanarak soruyorum bu kesin hamile oldugumu mu gosterir
İnşallah kucağına almayı nasib etsin Rabbim dileyen kardeşlerime ikiz ikiz versin, ilkin emeklemeden ikinciye hamile kalın eviniz bebek sesleriyle şenlensin amin[/QUOTE]

Canım üzülme sakın bana neler diyorlardı yumurtalık ların emekliye ayrılmak istiyor tupbebekte bile sşansınız düşük diyorlardı arkadaşım geçen ay tüp bebek te negatif oldu ama bu ay kendiliğinden. Rabbim istedikleri sonra olmaz diye birşey yok canım benim. Durmak yok moral bozmak yok yola devam
Rabbim kucağına almayı da nasip etsin inşallah canım

Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)

Ve Hz. Zekeriya, Rabbine (şöyle) nida etmişti: “Rabbim, beni tek başıma bırakma ve Sen, varislerin en hayırlısısın.”

5. yumiti yumiti ------------------------------------ :KK200:(inş aşılaman tutar) 200
7. M melegggm ---------------------------------:anneadayı: (inş bebişin tutunsun ve sağlıklı olsun)
İlk 8 arkadasa okudum rabbim kabul etsin inşallah

Hafta sonu olduğundan bir çok kişi buraya uğramıyor galiba.. dünün okumasını tamamlamayan birçok arkadaşımız var.. Yarına kadar bekleyeceğim.. bugünün okumasını yapan arkadaşlar siz bana bildirin yarın yine bi düzenleme yapıcam okumayanları çıkartmak zorundayım..

whiterose00 whiterose00 esmaaaaalarrr esmaaaaalarrr yumiti yumiti derinruzgar derinruzgar M melegggm azap_cicegi azap_cicegi Sealand Sealand G gulbil10 piramitt piramitt vkt vkt
Ebrar canım msji mi görüyorsun sanırım ben sana kaçıncı dir okudum yazıyorum 9 sıraya kadar okudum Eylulll09 Eylulll09

Eylulll09 Eylulll09 canım dün bildirim yapmıştım hayatım msj ekledim altta bugunde yaptım kuzum gözden kaçmış olabilir aşağıya ekliyorum canım bildirimlerimi
1.@nazah35 (nazlı)------------------------200
3.@whiterose00---------------------------

Arkadaşlarım icin okudum duamı yaptım kurban olduğum Rabbim en kısa zamanda yuvanızı şenlendirsin inşallah Ol desin insallah

Eylulll09 Eylulll09 bugünkü dualarımı okudum tatlmmm

Hafta sonu olduğundan bir çok kişi buraya uğramıyor galiba.. dünün okumasını tamamlamayan birçok arkadaşımız var.. Yarına kadar bekleyeceğim.. bugünün okumasını yapan arkadaşlar siz bana bildirin yarın yine bi düzenleme yapıcam okumayanları çıkartmak zorundayım..

whiterose00 whiterose00 esmaaaaalarrr esmaaaaalarrr yumiti yumiti derinruzgar derinruzgar M melegggm azap_cicegi azap_cicegi Sealand Sealand G gulbil10 piramitt piramitt vkt vkt
Cnm ben bildirim yaptm dunkü dualarımı okudum hiç aksatmıyorm ben bugünkü dualarımı da aldım

SAYFA KİŞİ ALIMINA KAPALIDIR
OKUMA YAPMAYAN ARKADAŞLAR ERTESİ GÜNE LİSTEDEN ÇIKARTILIR..

01.01.2016 CUMARTESİ tarihinde arkadaşlarımız için 1 kişi için 100 toplamda 200 okuyoruz

Yeni yılın ilk duasını yapıyoruz kızlar inşallah hepimize uğur getirir

1. nazah35 nazah35 100
2. whiterose00 whiterose00 100

5. yumiti yumiti ------------------------------------ :KK200: 200
9. Sealand Sealand (seda)---------------------------:KK200:200
10. G gulbil10 ----------------------------------:KK200:
11. piramitt piramitt ----------------------------------:KK200: 200
12. vkt vkt ----------------------------------------:KK200:

Ebrar canım msji mi görüyorsun sanırım ben sana kaçıncı dir okudum yazıyorum 9 sıraya kadar okudum Eylulll09 Eylulll09

Eylulll09 Eylulll09 canım dün bildirim yapmıştım hayatım msj ekledim altta bugunde yaptım kuzum gözden kaçmış olabilir aşağıya ekliyorum canım bildirimlerimi

Cnm ben bildirim yaptm dunkü dualarımı okudum hiç aksatmıyorm ben bugünkü dualarımı da aldım
ben sizin okuduğunuzu biliyorum kızlar sadece bugünün yarının okumasını yine bana bildirin diye diyorum.. yanlış anlamayın yani zaten yazımı dikkatli okursanız anlarsanız :KK66:

X