ENBİYA SURESİ 89. AYETİNİ BERABER OKUYALIM..

canım çok özel değilse burda biizmle paylaşabilirsin o kadar beklemişsin ki bebeğini dualarla geldi ne güzel eşin mi istemiyoo çook üzüldüüm amaa başka çaresi olmalı
Sakin

Sakin yapma..sakin..bizlere baksana olsun diye yapmadığımız şey kalmadı. Yazık etme pişman olursun. Hem gunah

Durduk yere problemler yaşadık, ağır konuştum,konuştu, ailelerle alakalı vs. Ve her zaman ne olursa olsun yanımda olan arkamda olan, ne denli küs olursak olalım ne kadar kırarsa kırsın gelip affet dediginde affedip bırakmadığım adam, beni bu durumda yapayalnız kimsesiz bıraktı. onu çocuk olarak görme daha 5 haftalık bütün vebali benim diyor... bitti yapacak bişeyim yok... önüme bakacağım, herşey geçecek... ben bu bebek benden gittikten sonra asla onu affetmem... ben bebeğimle birlikte sevgimi güvenimi onunla olan herşeyi aldıracağım... dualarınızı okuyamam okuyamadım da haklarınızı helal edin birde bu vebal kalmasn bende...

Beni affedin hakkınızı helal edin evet 5 haftalık hamileyim dualarla kavuştuğum bebeğimi aldırmak zorundayım... Durduk yere çıkan tartışma boşanmaya kadar gitti dönüşü yok... tek acım en büyük acım içimde olduğunu bildiğim canı aldıracağım hiç dua okuyacak halim yok hakkınızı helal edin.. affedin
Neler yaşadığını bilmiyoruz ama inan o masum bebeğin hiç günahı yok aldırma. Belkide aranızda ki bağı kuvvetLendirir.. Onun günahına girme canım Allaha dua et.. Bak bizler olsun diye çabalıyoruz..

Durduk yere problemler yaşadık, ağır konuştum,konuştu, ailelerle alakalı vs. Ve her zaman ne olursa olsun yanımda olan arkamda olan, ne denli küs olursak olalım ne kadar kırarsa kırsın gelip affet dediginde affedip bırakmadığım adam, beni bu durumda yapayalnız kimsesiz bıraktı. onu çocuk olarak görme daha 5 haftalık bütün vebali benim diyor... bitti yapacak bişeyim yok... önüme bakacağım, herşey geçecek... ben bu bebek benden gittikten sonra asla onu affetmem... ben bebeğimle birlikte sevgimi güvenimi onunla olan herşeyi aldıracağım... dualarınızı okuyamam okuyamadım da haklarınızı helal edin birde bu vebal kalmasn bende...

bütün vebali benim de dese eşin sanada günah oluyor canım her ay ne kadar bekledim ben bebeğimi gelsin diye ağladım yalvardım sende o kadar istemişsinki dualarımızda beraber olduk bence biraz oturup kendinizi dinleyiin ilk adımı atınn çünkü eşler sinirlendiğinde gerçekten ağır konuşuyoo sonradan ğişman olacağınız şeyler yapmayın acele etmeyiin

H
Hamile kalacağım günün hayalini her daim kurarım.ama rabbim yaşatmadı daha o mutlulugu. Gel etme eyleme.. Velevki baristiniz pişman olmuycak misin. Aileler için yuva yıkmaya degmez. Yapma ne olur yapma. İnsallah kocanın aklı başına gelir. Dua okü lutfen

ENBİYA SURESİ 89. AYETİNİ

Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)

Ve Hz. Zekeriya, Rabbine (şöyle) nida etmişti: “Rabbim, beni tek başıma bırakma ve Sen, varislerin en hayırlısısın.”

SAYFA KİŞİ ALIMINA KAPALIDIR
OKUMA YAPMAYAN ARKADAŞLAR ERTESİ GÜNE LİSTEDEN ÇIKARTILIR..

28,12,2015 PAZARTESİ tarihinde arkadaşlarımız için 1 kişi için 100 toplamda 200 okuyoruz
ARKADAŞLAR İSTEK ÜZERİNE LİSTEYİ 2 KİŞİ İÇİN OKUYORUZ TOPLAMDA 200 OKUYORUZ

OKUYANLARI TAKİP EDİP DÜZENLEMEKTE ZORLANIYORUZ..
LÜTFEN HERKES GÜNLÜK BİLDİRİM YAPSIN...

1. derinruzgar derinruzgar 100
2. M melegggm 100

:nazar::emir_bebek:LİSTEMİZ:emir_bebek::nazar:
1. nazah35 nazah35 (nazlı)------------------------:KK200:200
2. J jasminej (selin)------------------------:anneadayı:(inş bebişin tutunsun ve sağlıklı olsun)200.
3. whiterose00 whiterose00 ---------------------------:KK200:200
4. esmaaaaalarrr esmaaaaalarrr (sema)----------------:KK200:200
5. Eylulll09 Eylulll09 (seda)--------------------------:KK200:200
6.
yumiti yumiti ----------------------------------- :KK200:(inş aşılaman tutar) 200
7.
derinruzgar derinruzgar (martı)-------------------:KK200:
8. M melegggm -------------------------------:anneadayı: (inş bebişin tutunsun ve sağlıklı olsun) 200
9.
cider13 cider13 ----------------------------------:KK200:200
10. azap_cicegi azap_cicegi (dilek)------------------:KK200:
11. Sealand Sealand (seda)------------------------:KK200:200
12. G gulbil10 --------------------------------:KK200:200
13.
piramitt piramitt --------------------------------:KK200: 200
14. vkt vkt --------------------------------------:KK200:200

Kayınvalidem rahaysızdı onun yanında kalmamız gerekti listeyi yenileyemedim kızlar bugün ve yarın okuduk diye bildirim yapın yarın akşam düzenlerim..

9. cider13 cider13 ----------------------------------:KK200:
10. azap_cicegi azap_cicegi (dilek)------------------:KK200:
arkadaşım için ve kendim için okudum ALLAH kabul eder inş
ayrıca benim için okuyan bacılarımdanda ALLAH razı olsun tez vakitte muratları olsun inş

CNM ŞİMDİ GORDUM VE ÇOK ÜZÜLDÜM YAPMA BİZLER BU KADAR ÇOCUK İÇİN UĞRAŞIRKEN GİRME GÜNAHINA MASUMCUĞUN DÜZELİRSİNİZ ÖFKEYLE HAREKET ETME CNM EŞİNDE SİNİRLİYKEN ALDIR DEMİŞTİR. YAPMA ÇOK ÜZÜLÜRSÜN SONRA :KK43: :KK43:

Yapma kıyma ona o masumun suçu ne bak bizler aylarca yıllar uğraşıp bebek sahibi olamıorz olmayınca olmuor anluorm seni ama ben olsm yapamzdm kıyamzdm sen haklı olablrsn ama ailen arkanda ise biz ilgilenrz seninle bebeğinle derlerse hiç düşünme doğur zaten rabbim yardımcn olsn kardeşim inş düzelir inş herşyn farkına geç olmadn varırsnz

X