en yii sevgili nerden bulunur?..

bu aşklar klişe oldu be yavrum...

En iyi sevgili,pazarda bulunur

Artiz ne arar la bazarda
bana geri kafalı mı diyorsun mavim Çok üzgünüm çoook naaayır nolamaz
madem beğenmedin çölde arassınlar ozaman :dance:
pazarda artiz bulunmaz ama pekala da seçilebilir
mesela araba pazarında gamyoncuiremsu
biri arabasını kelepire satıyorsa ondan uzak duracaksın yasakkelime
ama arabasını yeniliyorsa neden olmasın aklinialirimsmile

mesela mahalle pazarında
anasının poşetini taşıyorsa ondan uzak duracaksın ana kuzusu olabilir sempatiksalakcinni
hanımının poşetlerini taşıyorsa bu çok iyi aklinialirimsmile ama size yaramaz ununu elemiş duvara asmış diyin geçin :smiley-cool:
eğer pazarcıyla sıkı pazarlık yapıyorsa aman aman sakın :1rolleyes: cimri çıkabilir CADIARZU
baktınız tezgahı incik cincik karıştırıran biri, meyve zebzeyi seçerken çok hassas ve gözü sıkıysa temkinli olmak lazım guclubacismile çok aşırı titiz, kuralcı ve sıkıcı biri çıkabilir mirmirmirmir
ama pazarcıya "abi şurdan bana bi domates ver" diyip hemen parasını ödeyip çıkıyorsa zemuszemus hımm bu iyi bir avantaj ama yine de temkinli olmak lazım kaydirigubbakcemile
ha siz illa pazarcıyı gözünüze kestirdiyseniz e onu da ben yazmıyım siz gelin tecrübenizi yazın :roflol:

Halk kütüphaneleri mi

Bak şu tipler olabilü o zaman şutarafagitti

Ders çalışmaktan saçları dinelmiş,kitap okumaktan da siyah iri çerçeveli gözlük takmış
nan bu ne mavim bu tıpkı senin mr versiyonun :roflol::roflol::roflol::roflol: sempatiksalakcinni
allegria da öle diyo :)))
caponya diyorum ben de. ama ben erkek deil kız alcam karar verdim sempatiksalakcinni kawai desuneee
ha bak iyi dedin japon gelin her kaynananın hayali lülülülülülü
düz mantık yürütürsem eğerCADIARZU japon gelinlerini mum gibi yapan erkeklerden hayır gelmez kızlar uzak doğu erkeklerinden uzak durun :1rolleyes: sempatiksalakcinni

senin bişey yapmana gerek yok cnm o seni bulur...

allegria da öle diyo :)))
caponya diyorum ben de. ama ben erkek deil kız alcam karar verdim sempatiksalakcinni kawai desuneee

ahaha bu kizi seviyom ben ya tam catlak :))
aslinda oniiichaaa diyen bi velet olsa fena olmazdi ammaaag:jeyyar::jeyyar:
diyorum ya bi samuray olcek ya da guney koreli.. allegriam da ben de yeterince cektik turklerden zaten biraz uzakdoguya dogru acilim yapalim..
gotursene kiz bizi soyle bi is gezisi neyim duzenle bir mimar bir avukat bir muhendis.. super uclu cikar burdan sositosositosositososito

hakkaten süper combo olmuş avukat mühendis mimar sempatiksalakcinni bekleyin çekik gözlüler biz geliyoz aklinialirimsmile

valla 10 milyonluk nüfus var ben bula bula gittim bi egeli buldum, adetleri nedir bilmem, ne yer ne içerler bilmem... ayy kızları da güzel oluyo zaten, orda ne yapıyo onu da bilmiyorum; ayrı şehirlerdeyiz... adam öle 2 günlüğüne gelmiş istanbula sen git onu bul, kader be kardeşim, nerde çıkacağı belli olmaz...

ay boyle okudukca annemin bir lafi var hep o aklima geliyo kimse ustune alinmasin lutfen ama :)
annem hep derki kizim sokakta buldugun seni sokakta birakir.. ne alaka anne ya o zaman okulda buldugun okulda birakir markette buldugun marketti mi birakir dedim.. senelerce guldum bu dedigine.. ama cok gulmemem lazimmis demek ki hakkaten de okulda tanistigim sevgilim beni hatta mezun olduktan sonra okulda terketti.. surda tanistim burda tanistim diye yazanlari okudukca aklima bu geliyo surekli :))

Haftasonları kuzenime kalmaya gide gele gide gele orada tanıştık, orada kaynaştık, uzun yıllar çocukluk arkadaşlığından sonra da sevgili olduk, dansa davet oynardık o yıllarda beraber sonra kısmet böyleymiş işte :) Yani ben kuzenimin evinde kuzenimin arkadaşını buldum :)

Geri kafalı demiyom kaz kafalı diyom buyrunnnnnnnnn

Araba bazarında arabasını parasızlıktan kumar borcundan neyim satıyorsa nolacak peki

Ben bu adamcağızı bu durumdan kurtarırım sevgimle aşkımla beslerim diyen olursa aşık olur nikom guclubacismile

Bak şu pazar müşterisi hakkında verdiğin öneriler güzel eferim kedi olalı bi fare tutacan hade göriyim seni nikom

Sen bu laflarlan daosa bilem çıkarsın

nan bu ne mavim bu tıpkı senin mr versiyonun :roflol::roflol::roflol::roflol: sempatiksalakcinni

Sana kaç kere dedim milletin içinde deşifre etme beni diye

Nikoncan pazar yorumlarına koptum ya valla pazara hiç o gozlerle bakmamıştım kaydirigubbakcemile3

hakkaten süper combo olmuş avukat mühendis mimar sempatiksalakcinni bekleyin çekik gözlüler biz geliyoz aklinialirimsmile
çılgınlar ya yeni gördüm mesajları sempatiksalakcinni
bana uyar bacılar şöyle uzun boylu yakışıklı ve romantik bi güney koreliye hayır demem valla
ee ne zaman gidiyoz ona göre tatil yaratayım kendime aklinialirimsmile

bu arada asminimin tabiri tam fıkra gibi olmuş
bi mimar bi avukat bi mühendis bi gün uçakla koreye giderler

daha neler öğrenicem bu sitede birde kendimi uyanık zannederdim
neyse bundan sonra çarşıda pazarda gözlerimi dört açıyım sempatiksalakcinni

birde aklıma cennet mahallesindeki pembe geldi bir bölümde adama akbil soruyordu kaydirigubbakcemile3

akbili varsa arabası yok yani kaydirigubbakcemile3

-canım sen akbil ne bilirmisin hani otobüslerde kullanılıyo bizde soralım delikafadulden

ya ben tesadüfen faceden tanıştımda noldu oda beni seviyordu bende onu sonra o artık istemiyorum dedi ama ben onu 1 nerdeyse 1.5 sene olacak hala seviyorum unutamıyorum napıcam çok mutsuzum sevmesem 1,5 sene oldu yaa seviyorum seviyorum çok özledim.. napıyım kızlar yardım edin..

dershaneden bulunur dershanedeeen soruu çözerkeeeen kafanı bi kaldırırısınnn oh yes bulursun ardından hergün dershaneyee gitmeek istersin hep gidersin sınavıda kazanırsın bu sayede iyi taktiktir bu gözardı etmeyin valla

komik bir soruymus bu kaydirigubbakcemile
en iyi sevgili sansina bagli canim bakarsin hic ummadigin anda cikar
bakarsin sansina kötüsü cikar belli olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…