en yii sevgili nerden bulunur?..

Kesinlikle ısmarlama olmuyor, tesadüf olacak, hiç beklemediğin bi anda tanışacaksın. Benimde öyle olmuşTU.fisfisfis

internetten tanıştık ayrı şehirler bile değil ayrı ülkelerden:gitme:
ama şuan çok mutluyuz 2 yıldır birlikteyizzz:1hug:
onu çok seviorum çookk:asigim:
hiç aklıma gelmezdi internetten biriyle tanışıp, ona güvenebilceğim.. ama işte gerçek insan bu nezmn nerde nasıl karşına çıkacağı belli olmaz..yerimseniben

Son düzenleme:
kavun karpuz mu la bu
iyisi nerde bulunur
avrupa da desek gidecek misinn
iyisi yok bu erkeklerin

izmir bornova pazarında bulunuyor güzel hıyarlar..hele bir git bak oraya..benim içinde yarım kg alıver..

Ayy ayyy Bornovada'yım zatin..
Demek sen hıyar istiyorsun..Hemen alırım sana Çarşambaya..:lepi:
Ben kavun bakacam,ohh mis gibi kokulu kokulu..boshayallersmile

Ayy ayyy Bornovada'yım zatin..
Demek sen hıyar istiyorsun..Hemen alırım sana Çarşambaya..:lepi:
Ben kavun bakacam,ohh mis gibi kokulu kokulu..boshayallersmile

AHH AHHH...SANA BİŞEY DİYİM Mİ TÜRKİYENİ HATTA DÜNYANIN EN GÜZEL ŞEHRİ İZMİRRR..2 YIL KALDIM ORADA....AĞLAYA AĞLAYA DÖNDÜM BU SAPIK MEMLEKETE...:bbo:

AHH AHHH...SANA BİŞEY DİYİM Mİ TÜRKİYENİ HATTA DÜNYANIN EN GÜZEL ŞEHRİ İZMİRRR..2 YIL KALDIM ORADA....AĞLAYA AĞLAYA DÖNDÜM BU SAPIK MEMLEKETE...:bbo:

Tamam güzel,çok güzel de..boshayallersmile
Ben sıkıldım artık..
Aksiyon istiyimmm!!!!!!!!!!!!Çok üzgünüm çoook

sevgilinin en iyisi kitap düşürürken bulunur aklinialirimsmile
yere saçılan kitaplarını en güzel toplayıp gözlerine bakarak veren kişi en iyi sevgilidir :roflol:
napim ben yeşilçam çocuğuyum sositososito

Pazardan... Koklayıp taze mi olduğuna da bakarsın laelaelaelaelae

inanmıyorum bu bizim hikayemiz:1shok:
ben okuldan dönerken yolda tanışmak istedi kabul etmedim sonra kabul ettim ayyyy çok garip oldum bi an.bizden başka yolda tanışan var mı ki diyodukkaydirigubbakcemile3

bu aşklar klişe oldu be yavrum...

En iyi sevgili,pazarda bulunur

Artiz ne arar la bazarda

kültürlü okuyan biri istiyosan halk kütüphaneleri sporcu bakımlı için spor salonları mesela
tesadüfler diyosunuz hiçbeklemediğiniz anlarda çıkar diyosunuz da ben bunları masallarda oolur diye düşünüyorum bana saçma geliyosositososito

Halk kütüphaneleri mi

Bak şu tipler olabilü o zaman şutarafagitti

Ders çalışmaktan saçları dinelmiş,kitap okumaktan da siyah iri çerçeveli gözlük takmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…