Pudra, Fondöten, Kapatıcılar en yağlı fondöten?

bogurtlenreceli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2010
41
1
arkadaşlar, cildim çok kuru bana çok ama çok yağlı ya da nemlendirici etkili bir fondöten önerebilir misiniz? bepanthen merhem gibi yağlı bir şeyi sürüyorum ama o da pek hoş olmuyor. yardımlarınızı bekliyorum. :)

canım ben cildim hassas olduğu dönemde yani akneye meyilli olduğu dönemde beyu diye bir marka var onu kullandım yağsız fondötenini çok güzeldi kuzenimleydik o da aynı markanın kuru ciltler için olanını aldı kupkuruydu onun cildi yüzde kırkı bitkisel ürünlerinin birazcık pahalı ama ürünleri çok güzeldir fondöten dokusu bence çok güzel deneyerek aldık sende bir dene istersen içine sinerse alırsın

benim cildimde kış aylarında yada çok sıcak yaz günlerinde kuru hatta zaman zaman fondoten pul pul oluyordu yüzümde gün ışıgında belli oluyordu.yaglı his bırakmayan krem önce onu sürüyorum üzerine 5 dk sonra fondoten sürüyorum.ama beslenmeyle cilt kurulugu çok alakalı.ben beslenmeme dikkat ettim kuruluktanda kurtuldum.

canım yağlı fondöten zamanla cildini bozmazmı? bana sorarsan en iyisi makyaj öncesi güzel bir nemlendirici arayışına gir..benim cildim karma..yanaklarımda kulaklara doğru olan kısmım bazen kuruyor hatta soyuluyordu..gece yatmadan önce acı badem kremi/sütü sürüyorum bebak markası..çok iyi geldi..deneyebilirsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…