Bebek Beslenmesi En son çare Balık Yağı mı acaba?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

aynından bende aldım hatta yarısıda dolapta duruyo..dr. ilaçı yazınca onu içirme dei..öbürleri bitsin tekrardan başlayacam..onlar felan hiç farkettirmedi..bide o kadar para verdik..bence iştah içten geln bişey..bak dediğimi yap yamadan önce iyice konuşş..bak bundan sonra böyle böyle de..size inanmayacak önce ama karalı olduğunuzda anlayıp yiyecek..ama asla sen peşinde ye diye koşma ve 1 kaşık bile yedirme...kızmada...senin karnın doyduktan sonra sofrayı topla..eger yemediysede yeseydin artık böyle de..bizimle yeyip bizimle kalkacaksın de..ama çok sabır ve kararalı olman lazım canım..hadii kolay gele..:1hug:

canım çok sağol önerilerin için, yapmaya çalışacağım,ama inan bu benim için çok zor olacak.

canım çok sağol önerilerin için, yapmaya çalışacağım,ama inan bu benim için çok zor olacak.

ahh canım zor olmazmı hatta şimdiden söyleyim ilk yaptığında hiç yemeden sofradan kalkacak eminim..aç gezecek ama 2.öğünde hemen yiyecek ama aç bırak yemezse aslada birşey verme..açlığın ve yemeğin ne demek olduğunu anlasın..bende ayy yazık aç bırakama diyodum..ama 1 öğünden ölmüyo merak etme..hatta atakan söyleyim kahvaltıyla ve öglen yediği 1dilim kekle uyudugunu biliyorum.sabah kalktığında ise hiçde kahvaltıya saldırmadı..azıcık yedi ve kalktı..yani hiç bişey olmuyo sadece güçsüz düşüyolar ve herşeye zırlıyorlar okadar..ama kararlı ol ve asla ödün verme..:1hug:

canım yaa,şimdide az yemekten yada hiç yememekten midesi küçülür,daha sonra yemek istesede yiyemez midesi almaz diyorlar..oofff kafam allak bullak oldu.zaten sorunumuz bir değil.bide kulak problemimiz var.kafayı yicem valla.kafamçokkarıştı

canım allah şifa versin..benimkide burnu akıyo..antibiyotiği biteli 1hafta oldu ama dünden beri burnu akıyo..amann bu çocuklar ah bu çocuklar..yemezler hemende hastalanırlar..canım midesi küçülür diyolar.ama zaten ne yiyokide midesi büyüsün..valla canım allah kolaylık versin ne deyimm acil şifalar dilerim canım..:1hug:

tatlım yazdığım gibi zaten başka problemlerimizde var hangisine sıkılacağımı bilmiyorum.geçen yıl geniz etini ve bademciğini aldırmıştım.çok hastalanıyor diye doktorumuzunda isteği üzere..ama maalesef durumunda bi değişiklik yok geçenlerde başka bi doktora götürdüm oda bana geniz etinin tam alınmadığını kalıntılar olduğunu onun için düzelemiyor dedi.bugün tanıdığım vasıtasıyla başka doktra götürdüm oda net bişey elde etmemiz için tomografi istedi o cihaın içine oğlumu sokamadık,korktu çok ağladı geri geldik.ama birazdan yine gidicez,mecburen.inşallah bu sefer kandırırızda girer makinaya.canım kusura bakma uzattım.sıkıntıdan..çok sağol..:çok üzgünüm:

ayy canımm allah şifalar versin..umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur yavrun..çok zor...allah sanada sabırlar versin canımm...umarım cihaza girerde ne var ne yok öğrenirsiniz...canımm tekrardan acil şifalar dilerim...:1hug:

slm canim nasilsin ins iyisindir,iki gundur yoktum,annem biraz rahatsizdi,annemgile gidp geldimm,moralim bozuk itse,allahtan bugunn daha iyide,bnde kendime geldimmm,canim kendine atakna cok iyi bakk,opuyorum seni canim

slm canim,ilgin icin tskler,ama onuda denedim,tugba murat demisti,bnmki ya midesini bulandiriyor yada kusuyor,zaten bu aralar vitamin surupu veriyorum ama nasil,kovalamaca,saglikli olsunlarda,geriisi yalan valla,artik bikmisinm yani,ne yapacagimi artik yazacagimi sasiriyorumm,allah buyuk kardesim,
ama bu vitamn bitse dut pekmezini yine deneyicem,bakiyorum herkes memnun valla,
bide benm kiza doktr tavsiyesi icmk zorundasin desemde anlamaz teyzesi daha iki olacak okadar iyi degil yani,segilerile canim,allah hepimize yardimci olsun,

slm canim nasilsin ins iyisindir,iki gundur yoktum,annem biraz rahatsizdi,annemgile gidp geldimm,moralim bozuk itse,allahtan bugunn daha iyide,bnde kendime geldimmm,canim kendine atakna cok iyi bakk,opuyorum seni canim

canım bende fazla giremiyorum..annem ve kardeşim bendeler..kardeşim guatr ameliyatı geçirdi 1 ay önce..kontrollere geldiler..onlar hastaneye gidince bende buraya girdim..ne olsun hep aynı..şimdi anneanne ve teyzaside var iyice iştahı felan kalmadı..burnu akıyor dahada antibiyotiği yeni bitirmiştik ama işte yemeyince hastalık yenileniyo..aman yaa artık ben pes ettim biliyorsun..yersen ye yemezsen asla ben yedirmeyecem diyorum..oda arada yiyor..işte böyle canım oturupta adam gibi yediği yok..kuru kuru sonrada wcye giremiyo karnı agrıyo aman yaa valla artık çok bunalttı..ne yaparsan yap diyesim geliyo..öylede olmuyo böylede..canım seninde anneciğine geçmiş olsun..senin kız nasıl hala aynımı..dr.a cuma tekrar gidecekmisin? öpüyorum canım k.i.bŞeniz

slm canim ,kardesin icin uzuldum,gecmis olsunn,annem suandaha iyi allaha sukurr,kizimda hep ayni,iste ayni atakann,ya valla canim bnde birakmisim artikk,eskiden cok zorlardim daha fazla ogun vermeye calisirdim simdi kendim 1yada 2 ogun zorluyorum,otekinide bizimle masada yerse yer diyorum valla canim bnde artik biktim mama vermektenn,ama allaha sukur ya sagliklilar,
evet benm kizda normalde kalabalik olunca hani ictah acilir derler bnm kizda atakan gibi biri geldimi yemezz,sadece disari cikartsan belki bir parca borsey oda arkds yiyor diye,,ama sen kararli ol canim,bekle su hastalik bitse inaniyorum iyi olacagina oglaninda sucu yokki,hangimiz haasta olunca yemk isterki,uzerine fazla gitme,birak k iyilessinn,neden hala gecmediki su burun antibi,,yazik cocuga,saglik olur ins en kisa zamnda,:1hug:

bu cuma tekrar gidecem doktora iste yaziyom evde ne yiyip ne iciyorsa,bakalimmm,sevgilerle canimm,optum,ikinizide,kendinize cokkk iyi bakinnnnnnnnnn
:1hug:a.s.

canım saol..dr. gelince yaz mutlaka bekliyorum..inşallah mühim bişey çıkmaz..kan tahlili felan yaptırmışmıydınız?canım valla öyle bitürlü iyileşmedi..2gün iyiyse 3.gün yine ya burnu akıyo ya iştahı yok..hayırlısı ya çok bunaldım allah sonumuzu hayır eder inşallah..ne yapalım sevdiği şeyleri yapmaya çalışıyorum..elmalı pasta istedi beraber yaptık(kolumda çok ağrıyodu ama ne yapayım)2 tane yedi kalktı..öğlen yemeğide o oldu..2 elmalı pasta:)ne yapayım zorlamıyorum artıkk..canım ikinizide öpüyorum sağlıcakla kalın..Şeniz

Güzelim çok geçmiş olsun:çok üzgünüm:zaten eve bir gelen oldumu çocuklar iyice değişiyor bizde de öyle Annane,Babanne gelince tamamen huyları değişiyor şimdi benim büyük 2 gündür kreşe de gitmiyor hasta yavrum birde bugün ishal olmuştatlicadiarzu ne yapıcağımı şaşırdım iştah zaten hiç yok hasta olunca dün gece DR sordum ,grip oldu ateşlendi ağzına lokma sürmüyor diye boşverin yemesin bol bol sıvı gıda alsın yeter dedi,ama ben kafayı yemek üzereyim iki gündür ağzına lokma girmiyor,sabah biraz önce sadece iki kaşık domatesli tarhana çorbası aldı ağzına:çok üzgünüm:Sizede çok geçmiş olsun:1hug:

canım çok geçmiş olsun allah şifalar versinn...valla öyle görsen bi naz bi naz hiç sorma..sanıyoki anneannem teyzem bana yedirecek.ama onlardan yüz bulamayınca çareyi ağlamakta huy bulmakta buluyor..ama hiç oralı olmuyoruz..yersen ye yemezsen yeme diyoz..oda bazen yiyo çoğu kezde aç kalkıyo..amannnnn bu çocuklar işte böylecanım tekrar çok geçmiş olsun:1hug:

slm canim,cok tskler ,bu sabah gidecegim iste uyku tutmadi yine,kan tahlili yaptrmadik,iste bugun sonuc cikacak ne yapacagiz diye,bn yazdim onlar karar verecek,bakalim hayirlisiyla ,,

canim bnm bekle soguk havalar gecince ins iyi olur,uzulme sende sanki uzulunce elimize bisey geciyor hep ayni,bnm kizda hele bugunlerde bn zorlasamda yemk istemyior eline vermedigim oyalamdigim sey kalmiyor,sabir arkadasimm,bnde cok bunaldim ama ne yapailm,onlar icin iyi olmak zorundayiz,gecek ins,canim elmali pasta yemis ne yese kar dir,,oda iyi,,hic yoktan iyi,,sen zorlama iyi lur ins,bi bakiyorsun iyi bi bakmissin takrar basa,onlarda bizi ellerinde oynatiyor ya hadi neyse,sabir can arkadasimm sabirr,bugun yazrim yine olanlardan kendine cok iyi bak,opuyorummmmmmm:1hug:

canımm hayırlı haberlerini bekliyorum..biz aynıyız he ne yapayım..işte yuvarlanıp gidiyoz.hayırlısı bunada şükür.allaha emanet olun canım öpüyorum:)Şeniz

canımm hayırlı haberlerini bekliyorum..biz aynıyız he ne yapayım..işte yuvarlanıp gidiyoz.hayırlısı bunada şükür.allaha emanet olun canım öpüyorum:)Şeniz

slm canim,yarim saat oldu eve gelenii,kizi yatrdimm,bnde burdayim iste moralim sifir,:çok üzgünüm:bugunde kizdan kan aldilar ve idarini alacaklardi,kizlan arabayla hastaneye giderken verdigim yogurduda arabada kustu,orda biseyler vermek istedim yemedi,,,bir saat bekledimm,cisini yapsin diye ama yokk,pazartesi yine gidip idrar verecemmm,kizdan tam 3sise kan aldilarr kiz aglamaktan mahvoldu onu oyle gorunce bnde agladimm,cok zor be gulucukkk,bnm yuzumden belki kizim bugun cok aci cekti onu boyle bosbos doktrlara goturuyorummm:çok üzgünüm::çok üzgünüm:,yani sonucta iyi olsa icim yanmayacak hep ayniii,,ins duzelirr,artik tek sigindigim rabbim,ondan baska kimseden yardimda istemiyorum artikk,kizimin cani ne ki 3sise kan aldilarrr,ama anne yuregi iste onun iyiligi icinnn,gucum kalmadi artikk sabrim tukeniyor artikkk,ne yapacagimi sasirdim,eve geldikk ac karna yatmasin bisey verim dedim yine kustu anlayacagin moralim berbat birazdanda ise gidecemmm,nasil gideceksemmmm,off gulucuk offf,,bir mucize bekliyorum rabbimden,,,allah hepimizin cocuklarini korusunn,saglik sihhat versinn,sevgilerrrrrrrrŞeniz

canım bir arkadaşım balık yağıyla 10 kilo aldı ama yaşı 20 o tablet kullanmıştı çocuklara zten şurup olanını veriyorlar

canım çok geçmiş olsun..kendini asla suçlama o gün atakandanda 3 şişe kan aldılar ve çok ağlamıştı ben senin gibi suçlu hissettim ama sonra düşündüm..ve tahlil sonuçlarını görünce boşa degilmiş anladım..kansız çıktı çünkü..bak sende göreceksin boşa o kan alınmadı..dr.. kan ilaçı verecek..kendini asla suçlama.hem her yediğini kusuyo bu pek normal degil baksan..benimki en azından kusmuyo..bence boşa degil canım üzülme..kendine dikkat et.ikinizide çok öpüyorum..Şeniz

canım bir arkadaşım balık yağıyla 10 kilo aldı ama yaşı 20 o tablet kullanmıştı çocuklara zten şurup olanını veriyorlar

canım saol aldım ve hiç bi işe yaramdı..ben kilo alsın diye değil iştah için aldım ama bi çare degilmiş..malesff sakın sizde öyle şeylere para vermeyin:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…