en sevdiğiniz çeyiz eşyanız ??

Rahmetli Anneciğimin vefat etmeden önce ahşap boyama hevesiyle yaptığı ahşap boyama tepsim ve ahşap boyama sandığım..
tepsimi çok severek kullanıyorum,sandığımı da kapının girişine koyup içine ev terliklerini koydum..
:çok üzgünüm:

Dantelli falan diyorsaniz, benim yaptigim guvey bohcasi harika. Herkes cok begeniyor, ozene bozene yaptim..

bende salon ıcın aldıgım samdanlık ve sekerlıgı cok sevıorum sabırsızlıkla beklıorum kullanacagım gunu:)

ben hic ceyiz hazirlamadim ki kendime:1no2:önce evimi tuttuk sonra dügüne kedar ne eksikse üc bes tek tek aldim
ne kadar beceriksizmisin ben dimisenağlama

hepsi birbirinden güzel annemin el emeği var hepsinde ama pullu bi pike takımım var annem yaptı sanırım en güzeli o:)

canım annem herşeyimi 4 4 lük hazırladı ama buradaki şimdilik evim çok küçük hepsini gönlümün istediği gibi kullanamadım inş yazın iyi bir yere tayin oluruzda sere serpe kullanırım hepsini çok seviyorum hepsini....

En çok anneciğimin kendi elleriyle yaptığı dantelleri, havlu kenarlarını falan seviyorum. Annemin göz nuru var çünkü hepsinde.

annem hepsine göz nuru dökmüş ben hiçbirini birbirinden ayıramıyorum arkadaşım...benim için hepsi özel ve hepsini çok seviyorum...

Eğer çeyiz eşyasından kastınız dantel, örtü vs. ise ben o tarz şeylerden hoşlanmadığım için bir tane bile dantel yapmadım çeyizime.
Herkesin kendi zevki ve tercihidir tabi ki ama bence dantel kenarlı havlular, tepsi örtüleri, yok vitrin takımı, yok dantel işleme yatak örtüsü falan bana çok kullanışsız ve gereksiz geliyor açıkçası.
Ben evimde modern görünüm ve kullanışlılıktan yanayım.
O sebeple okuduğum yorumlardaki tarzda herhangi bir çeyiz eşyam bulunmamaktadır.
Bilgilerinize arz ederim. tatlicadiarzu

nevresim takımlarım ve iç çamaşırlarım jeyyar jeyyar

aslında kendi aldığım tüm eşyalarımı çok seviyorum ama liste başı olan bunlar.

Dantel örgü vs. pek sevmiyorum. Her genç kız için apayrı bir heyecandır çeyiz hazırlamak. Hiç bir eşyamın en ufağı bile olsa aceleye gelmesini istemiyorum. Kimilerine çeyiz yapmak çok saçma gelir (Bir süre öncesine kadar benimde öyleydi ) amaşuan benim için mükemmel bir duygu. EN ÇOK SEVDİĞİM 1 AY ÖNCE ALDIĞIM PULLU SALON TAKIMIM. Bakmaya kıyamıyorum. hepsini severek hatta aşık olarak aldım bütün eşyalarımı.sevdiğim insanla birlkte kullanacağım fikri ayrı bir mutlu ediyor . Allah sevdiğimiz insanla çocuklarımızla mayı nasip etsin. Bu duamı bütün bekarlar ve evlilik hazırlığı yapan hanımlar için yürekten ediyorum.a.s.a.s. Evliler zaten muradlarına ermiştir ama onlarda bir ömür huzur mutluluk içinde kullansınlar.a.s.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…