Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Ben de pozitif olmaya çalışıyorum çünkü bu hayata bir kere geliyoruz iyisiyle kötüsüyle yaşadığımız her şey bizi biz yapan şeyler hepsini kucaklıyorum ne yapayım 🤗🤗
Okulda biraz Zor oluyor 1.leri okutmak. Harf verirken dudağımı görmeleri lazım maskeyi indiriyorum, yazdırırken de illaki tek tek hepsinin yanına gidip ellerini tutuyorum. Allah a emanet gidiyoruz bakalım 🤪😂😂
2020' nin birlerinin talihsizliği senin imtihanın işte kuzum...yine de sağ salim çıkarsak şu yıldan ona da şukredecegiz

Kuzum kayatuzu bulursan bütün olarak al evinde bulundur. Çankırıli birini bulursan sipariş et hatta...evdeki negatif enerjileri emiyor yanına bir de mum yaktın mi ohhhh ...
Oh süper taktikler valla sağol ablacım 😁 Belki çankırılı bulamam ama kaya tuzu alırım, çankırılıya denk gelince bir de ondan alırım 🤗 gitsin kötü enerjiler gelsin pozitifler :KK73:
Belki patron değiştirir 🤭
Ay ne mikemmel oluuur😂😂

Oh süper taktikler valla sağol ablacım 😁 Belki çankırılı bulamam ama kaya tuzu alırım, çankırılıya denk gelince bir de ondan alırım 🤗 gitsin kötü enerjiler gelsin pozitifler :KK73:

Ay ne mikemmel oluuur😂😂
Yolu sevgiden iyi niyetten geçen insanlar bir şekilde bir yerde buluşuyor...seni burada görmek ne güzel pembeumudum :KK60:

X