Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Nevreste Nevreste Uykusuz Koala Uykusuz Koala geçmişler olsun.. Tuzu başınızın uzerinde gezdirip ateşe atın...nazar dualarıyla beraber çok işe yarıyor . Tuz kötü enerjileri çekiyor. Annem biliyormuş kadına inanmamıştım şimdi danışmanlar söylüyor ...
Çok teşekkür ederim ablacım yapayım ben bunu.❤ Tuzun kötü enerji çektiğini bende duymuştum büyüklerimizden😊

Allah razı olsuun🤗🌸
Ya ben sizin kullanıcı adını hep palamutlar diye okuyorum :KK45::KK45: Uykusuz Koala Uykusuz Koala
Ay sesli güldüm vallahi :KK70:

Muthişim bebem :KK74: her şeye rağmen pozitif düşünmeye odaklandım zor olsa da denemeye değiyor. Sen nasılsın ozlemcim...
Ben de pozitif olmaya çalışıyorum çünkü bu hayata bir kere geliyoruz iyisiyle kötüsüyle yaşadığımız her şey bizi biz yapan şeyler hepsini kucaklıyorum ne yapayım 🤗🤗
Okulda biraz Zor oluyor 1.leri okutmak. Harf verirken dudağımı görmeleri lazım maskeyi indiriyorum, yazdırırken de illaki tek tek hepsinin yanına gidip ellerini tutuyorum. Allah a emanet gidiyoruz bakalım 🤪😂😂

Nevreste Nevreste Uykusuz Koala Uykusuz Koala geçmişler olsun.. Tuzu başınızın uzerinde gezdirip ateşe atın...nazar dualarıyla beraber çok işe yarıyor . Tuz kötü enerjileri çekiyor. Annem biliyormuş kadına inanmamıştım şimdi danışmanlar söylüyor ...
Sağol ablam Allah razı olsun deneyeceğim:KK60:

X