Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Mi-Ok Yun Mi-Ok Yun Canim benimmm, cok sevindim boyle dusunmene tesekkur ederim❤😘 :KK74:
Nevreste Nevreste ablacim sanada tesekkur ederim, hayransin tabaklarima demek :KK60:
Alinti yapamadim :KK64:
Yalnız değilim hayranın çok :KK36: Bakınız şekil 1A Nevreste Nevreste abla =) Takipteyim yiyemesekte gözümüz gönlümüz açılıyor. Hep diyorum gönlüm seni seçti :KK200:

Mi-Ok Yun Mi-Ok Yun takip ettiğim tek yabancı :KK70: benimde ilk pınar da pastami çok beğenmişti 😍

Tenceresiz kaldim anne Tenceresiz kaldim anne Beğendiğimi anında duyururum. Emeğine sağlık derim hep. Bunlar hep emek ve gönül işi. Biz yemeğe sevgimi kattım ondan güzel oldu diyen annelerle büyüdük. O yüzden tabağı güzelin yüreği güzeldir bizim defterimizde :KK15: S Sabr-Sukur-Dua ile olan durumum 3-4 kez kim yaptı bakmadan tabağına oy atmamla çıktı. Takipteyim hepinizi bol, bereketli, sağlıklı, huzurlu yemekleriniz olsun.

Abartmıyorum, her sabah kahvaltıda poğaça yiyebilirim. Öylesine severim.:KK72: Bizim hanımlar yine muhteşem şeyler yapmış.En Büyük KK Ve ben yine herkes gibi oy verirken çok zorlandım. Ama nihayetinde oylarım pizza poğaça ve kıymalı çiçek poğaçaya..Ellerinize, emeklerinize sağlık..Bol şanslarınız olsun...:KK36::KK36::KK36:

X