Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Sanada gecmis olsun. Biz kadinlrinda derdi bitmiyo valla
Kıl tüy işleri, regl, doğum, kadınsal rahatsızlıklar, toplumun bize biçtiği rol, bastırılma ile kendin olma arası mücadele, dayatılan normlarla özgürlüğümüz arasındaki sıkışıklığımız, kız evlat olarak eş olarak anne olarak yani kadın olarak mücadelemiz. Ohoooo. Erkekler de alt tarafı bir adam olacaklar onu da beceremeyen çok.

Haklisin kim memnun ki Urfa da yani 😅😅 ama yine de mecburen gidiyoruz inşallah bir şey çıkmaz da bizi de haberdar et yine de :KK200:
Antep buraya bin basar yemin ediyorum.
Ne ultarondan anlıyorlar, ne emar çekiminden.
Ne cocuk doktoru😒

Ne diyecegim bilemedim.
Yinede mecburuz tabi.
Gecende safra kesemden emar çekildim.
Ultaronda görünen 3.5 ml polip emarda çıkmadı.
Çeken kişi de emar cihazında sorun var dedi. Boyunuz uzun tam çekilmedi dedi.
Çıktım geldim eve 😒

Çok iyi olmuş bak o da evde neler olduğunu bilsin seni aanlasın. Yaa seninle anlaşmıycak insan olabilir mi yaa :KK45:
Olabilir neden olmasın 4×4 Luk bir insan değilim sonuçta 🤷🏼‍♀️ konuşup uzlaşmak ilk önceliğim hep ama bakarım bana aksi yada böyle iğneleyici konuşuluyor o zaman içimden bir canavar çıkıyor malesef ...insana yaklaşım da çok önemli ...

Dün ilk hisimla msj atsaydim siz de derse girmiyorsiniz biz bişey diyor muyuz kafasindaydim ...:confused:

Eşim konuşarak çok güzel tartışan bir insan ben hiç öyle değilim ya herru ya merru :KK70:

Antep buraya bin basar yemin ediyorum.
Ne ultarondan anlıyorlar, ne emar çekiminden.
Ne cocuk doktoru😒

Ne diyecegim bilemedim.
Yinede mecburuz tabi.
Gecende safra kesemden emar çekildim.
Ultaronda görünen 3.5 ml polip emarda çıkmadı.
Çeken kişi de emar cihazında sorun var dedi. Boyunuz uzun tam çekilmedi dedi.
Çıktım geldim eve 😒
Geçmiş olsin cantanem boyun uzun ne demek ya günde zilyon hasta geliyor kısası uzunu mu olur bu işin 🙄

Geçmiş olsin cantanem boyun uzun ne demek ya günde zilyon hasta geliyor kısası uzunu mu olur bu işin 🙄
Öyle dedi valla 😂

Sonuca göre safra kesemde hiç bişey yok tertemiz 😂

Oysaki 4 farklı doktorda çektirdiğim sonuçlarım var.
Şimdi ben hangisine inanacağım

Emar tam net sonuç verir dediler, çok güzel verdi

Bugün kafam o kadar bozukku tablet ve telefon şarj soketini tamire verdik 🙄 eşime ısrarla dedim bu tablet yapılmamış açtım tableti şarjı var ama ....

Açmayın tableti şarja takın ondan sonra kullanın dedi ...ben daha dükkanda açtım tableti acaba dedim ekranı falan mı kirdilar ....

Eve geldik sonuç tablet şarj almıyor 😤 eşime diyorum ki bunun soketi eski soket yok adam değiştirmiş diyor illa 🤷🏼‍♀️

Öyle dedi valla 😂

Sonuca göre safra kesemde hiç bişey yok tertemiz 😂

Oysaki 4 farklı doktorda çektirdiğim sonuçlarım var.
Şimdi ben hangisine inanacağım

Emar tam net sonuç verir dediler, çok güzel verdi
Kişiden kişiye değişiyor demek ki ölçüm 🤷🏼‍♀️ Allah iyi insanlara düsursun diyecek bişey yok yani

Bugün kafam o kadar bozukku tablet ve telefon şarj soketini tamire verdik 🙄 eşime ısrarla dedim bu tablet yapılmamış açtım tableti şarjı var ama ....

Açmayın tableti şarja takın ondan sonra kullanın dedi ...ben daha dükkanda açtım tableti acaba dedim ekranı falan mı kirdilar ....

Eve geldik sonuç tablet şarj almıyor 😤 eşime diyorum ki bunun soketi eski soket yok adam değiştirmiş diyor illa 🤷🏼‍♀️
Servise giden muhakkak daha bozulmuş gelir zaten.
Baştan savma yapmışlardır.
İşini düzgün yapan binde bir. 😒
Arayıp söyleseydiniz

Servise giden muhakkak daha bozulmuş gelir zaten.
Baştan savma yapmışlardır.
İşini düzgün yapan binde bir. 😒
Arayıp söyleseydiniz
Servise hiç vermedim halbuki garantisi var ...garanti o kadar saglammis ki yapmayı bırak geri bile gondermiyormus şikayetler hep o yönde...alırken alelacele almıştık tableti 😤 ne yapalım 100 lira gitti boşa 🤷🏼‍♀️

Kıl tüy işleri, regl, doğum, kadınsal rahatsızlıklar, toplumun bize biçtiği rol, bastırılma ile kendin olma arası mücadele, dayatılan normlarla özgürlüğümüz arasındaki sıkışıklığımız, kız evlat olarak eş olarak anne olarak yani kadın olarak mücadelemiz. Ohoooo. Erkekler de alt tarafı bir adam olacaklar onu da beceremeyen çok.
Aynen oyle mucadele hic bitmiyor hastaliklar bile daha bi fazla sanki her yuk kadinda :işsiz:

X