Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Elhan Elhan ablacım merhaba nasılsın 🤩
Nevrestem nazlı gülüm :KK68: :KK68: :KK68: :KK68: :KK68: :KK68:
İyiyim sahilde gezindik bir arkadaşla. Hava çok güzel bu akşam yumuşacık. Kedileri sevdim aşağıda çok iyi hissettirdi üzerine de sizin sevgi frekanslariniz müthiş enerji doluyum. :KK76::KK76::KK76::KK76:
Sagimda solumda sevdiğim insanların varlığını görmek de ayrı bir güzel...Yeni kategoriyi merak ettim yarın mi aciklayacaksin:confused:

Nevrestem nazlı gülüm :KK68: :KK68: :KK68: :KK68: :KK68: :KK68:
İyiyim sahilde gezindik bir arkadaşla. Hava çok güzel bu akşam yumuşacık. Kedileri sevdim aşağıda çok iyi hissettirdi üzerine de sizin sevgi frekanslariniz müthiş enerji doluyum. :KK76::KK76::KK76::KK76:
Sagimda solumda sevdiğim insanların varlığını görmek de ayrı bir güzel...Yeni kategoriyi merak ettim yarın mi aciklayacaksin:confused:
Sende katilcaksin sanirim ablacım 😁

Nevrestem nazlı gülüm :KK68: :KK68: :KK68: :KK68: :KK68: :KK68: :KK200:
Ablacım enerjine hayranım🤩😍
Sefan olsun ne güzel yapmışsınız:KK200::KK36:
Aynen ablam çevremizde sevdiğimiz insanlar olunca enerjimiz,hayata bakışımız değişiyor😘
Yok ablam yarın poğaça tarifleri oylaması var🤗1 Kasım 'da yeni kategoriye başlarız:KK200::KK36:

Çok geçmiş olsun. Allah'tan acil şifalar dilerim. Taşlar düşerken çok ağrı yapıyordur şimdi ....nasıl dayaniyorsun kuzum...seninle ilgilenen biri var mı yanında .
Sağol tatlım :KK60: Evet ,düştükçe ağrı yapıyor, annem geldi,ici rahat etmedi çünkü:)Ağrı eşiğim yükseldi, cok sıkıntı yaşayınca:nazar:

Sağol tatlım :KK60: Evet ,düştükçe ağrı yapıyor, annem geldi,ici rahat etmedi çünkü:)Ağrı eşiğim yükseldi, cok sıkıntı yaşayınca:nazar:
Tahmin ettim tatlım...🥺 Eşim de aynı dertten muzdarip ameliyat da geçirdi gecenin bir yarısı çok hastaneye götürdüm onu bas bas bağırırdi ...annenin gelmesi çok iyi olmuş içi rahat etmezdi zaten...yarınların inşallah bundan sonra sağlıklı geçer...🤲🤲🤲

X