Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
İyiyim canımmm çiğköfte çekiyordu canim ne zamandır bugün pasta olunca yanına yapıverdim yedim şimdi tekrar canım çekiyor ama geç oldu diye tutmaya çalışıyorum kendimi😅 sen nasılsın bakayımm

İyiyim canımmm çiğköfte çekiyordu canim ne zamandır bugün pasta olunca yanına yapıverdim yedim şimdi tekrar canım çekiyor ama geç oldu diye tutmaya çalışıyorum kendimi😅 sen nasılsın bakayımm
Afiyet olsun 😍 ellerine sağlık iyi bende ne olsun koğuşu uyutmaya çalışıyorum 🙄😍

Hayırdır inşallah canım 🤔
Ablam dan haber bekliyorum normalde çayımı corbami alıp gidecektim oraya :/ onun istediklerini yapıp ama şimdi haber aldım kanaması başlamış :KK43:

Doktor normal demiş ama çok moralim bozuldu :/

Yarın illa ki gideceğim ama ne yapsam bilemedim

Ablam dan haber bekliyorum normalde çayımı corbami alıp gidecektim oraya :/ onun istediklerini yapıp ama şimdi haber aldım kanaması başlamış :KK43:

Doktor normal demiş sıkıntı etme bir şey olmaz inşallah Allah in izniyle canım 🤗

Ya çok üzüldüm inşallah bebeği ona sımsıkı tutunur :dua: bazı kişilerde olabiliyor hiç kalkmasın canım dinlensin allahın izniyle bişey olmaz 🙁

X