Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Eveeeet tabiki sana yaptım bu ara modun düşüktü ya moral olsun diye baş harfini yaptım🤪🤪

Eveeeet yeni başlangıç olsun bu sağlıkla evladını kucağına al diyerek kutlama yapıyoruz sağlık ın S sini yaptım 🤪🤪

Bugün aklıma düşmüştün inanır mısın denk gelmiyorum ne zamandır diye nasılsın 😊

Iyi akşamlar canımm😘

Tamam şifre taş olsun 😅😅😅 Aynen bu aradaaa giden taşların için kutlama yapıyoruz Jennam sağlığına kavuşmanın kutlaması ondan S yaptım🤩🤩

Eveeeeeet😍😍 güzel olmuş mu 🤷‍♀️
Yaa,cansın sen :KK74: :KK60:

Eveeeet tabiki sana yaptım bu ara modun düşüktü ya moral olsun diye baş harfini yaptım🤪🤪

Eveeeet yeni başlangıç olsun bu sağlıkla evladını kucağına al diyerek kutlama yapıyoruz sağlık ın S sini yaptım 🤪🤪

Iyi akşamlar canımm😘

Tamam şifre taş olsun 😅😅😅 Aynen bu aradaaa giden taşların için kutlama yapıyoruz Jennam sağlığına kavuşmanın kutlaması ondan S yaptım🤩🤩

Güzel ne demek hazır sandım o derece 🤩 ellerine sağlık başarının devamını diliyorum ve bir bomba patlatmanı bekliyorum 😃😃😃

Iyi akşamlar canımm😘

Senden iyi politikacı olur:KK70:
Teşekkür ederiz💓

Ee bu kız nerdeydi kocişe gelince neler yapıyor :63:
Kocişkolattam için her şey 🤪🤪😂😂😂 bak sana bunu yazarken dansa kaldırdı beni(Benim Adım Melek e bakıyoruz da Kutsi şarkıya girmişti demin😅)

ailesinden fırsat bulsak tatlı bi çiftiz aslında biz😜😂😂😂😂

Bize de yapıp yollar 🤣
Tabiki vallahi yollarım ya yeter ki iste🤗🤗
Güzel ne demek hazır sandım o derece 🤩 ellerine sağlık başarının devamını diliyorum ve bir bomba patlatmanı bekliyorum 😃😃😃
Ayy cok teşekkür ederim😍😍 nasıl bir bomba bekliyorsun 🥰🥰
Yok kız hangi sayfa 😱
Atarım özelden şimdi 😍
Çok beğendim hepsini ben ,Evva daha görmemiş herhalde :))
Ya evet ellerine sağlık valla tek tek beğenmişsin bi de çok teşekkür ederim 🤩
Senden iyi politikacı olur:KK70:
Teşekkür ederiz💓
Maksat herkes mutlu olsun sultanım haksız mıyım🤷‍♀️🥰🥰🥰

Tabiki vallahi yollarım ya yeter ki iste🤗🤗

Ayy cok teşekkür ederim😍😍 nasıl bir bomba bekliyorsun 🥰🥰

Atarım özelden şimdi 😍

Ya evet ellerine sağlık valla tek tek beğenmişsin bi de çok teşekkür ederim 🤩

Maksat herkes mutlu olsun sultanım haksız mıyım🤷‍♀️🥰🥰🥰
Nerde bunsayfa beni çışdırtmak mı istiyorsun :KK34:

Ben iptal :deli:
Bebebeğim devrelerime iyi davran 😂
Valla kız spontane gelişti öyle Kutsi gitarla şarkısına girince gel dans edelim dedi ortada dans ettik şarkı bitene kadar şimdi oturduk izlemeye devam diziyi 🤪😂😂😂 yani bizi bize bıraksalar iyi insanlarız demek istedim uğraşmasalar bizle keşke 🤷‍♀️🤷‍♀️ şimdi daha anlaşılır oldu mu devrelerini incitmek en son isteyeceğim şey😳🥰🥰🥰

Valla kız spontane gelişti öyle Kutsi gitarla şarkısına girince gel dans edelim dedi ortada dans ettik şarkı bitene kadar şimdi oturduk izlemeye devam diziyi 🤪😂😂😂 yani bizi bize bıraksalar iyi insanlarız demek istedim uğraşmasalar bizle keşke 🤷‍♀️🤷‍♀️ şimdi daha anlaşılır oldu mu devrelerini incitmek en son isteyeceğim şey😳🥰🥰🥰
Yok kız vala şaka yapıyonuz sandım 😂

X