Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Maşallah :nazar:
Hayırlı akşamlar :KK19:
Hayırlı akşamlar kuzucuk :KK68:
Sağolun kuzular❤️
Tekrar götürdük lakin sipam korktu film cektirtmedi ,doktora söyledim aldi iceriye
Sağolsun baya iyi davrandı kullanacağı aletleri tanıttı nisaya oyun şeklinde, biraz çekindi bizimki ama şöyle böyle derken açtı ağzını baktı curuklere doktor ,dedi film çekilmiş olsaydı ona göre ne gerekiyor curugun derinligi nasıl daha iyi gorebilirdim şimdi yüzeysel görebiliyorum,zaten kanal tedavisi vs kucuk oldugu icin yapmaya kalksam ona açmayacak yapamayacağız belli dedi.
Şimdilik geçici dolgu yapacagim ama tavsiyem uyutarak yapılması dedi . Onlarda uyutuyorlarmis ama ben sıraya alsam seneler sürer sıranın gelmesi dedi başka biyerden randevu almaya çalışın eğer uyutarak yaptırmayı düşünürseniz dedi.
Dolgu yaptı eve geldik .
Önceki gittiğimiz yerde uyutarak yapılabilir ancak demişti zaten buraya yonlendirmisti
Eşim biraz uyutarak yaptırmaktan korkuyor ben yaptirtmam ne olur ne olmaz diyodu diğer yere gittiğimizde ,onu soyledim doktora dedi biz ekiple çalışıyoruz tek başımıza yapmıyoruz zaten korkulacak bişey olmadı bugüne kadar şükür dedi.
Valla başka yere bakacagiZ artık uyutmadan imkansız onu anladık. Çokta sıra varmış randevu almasida , ameliyat sırasıda dolu oluyormus bakalim artık .
Canım malesef çocuklar için uygulama böyle ..ben hiç uyutarak yaptirmadim ama son care o ...ikiside kanal tedavisi oldu benimkiler ağlamadan oldu ama bir sonraki den dolguya izin vermediler sanırım biraz zor :KK43:

Ama onjn sagligi için en iyisi neyse onu yapın derim ..mesela kulak testi içinde uyutuluyor çocuklar başka türlü yapilmiyor :/ çok geçmiş olsun şimdiden
Canımm🥰🥰 teşekkür ederim iyiyim. Tempolu bir gündü eve yeni girdim. Sabah okula gittim öğleden sonra eve geldim yemek hazırladım evi toparladım sonra akşam satranç kursuna gittim(milli eğitimin sertifikalı kursuna başvurmuştum çıkmış şansıma😊) kurs çıkışı da eşim almaya geldi, beni eve bırakıp halısaha ya geçecekti o zaman arkadaşıma bırak madem maç bitimi alırsın dedim arkadaşıma uğradım bi kahve içtik sonra eşim aldı geldik eve çorabından bir sürü siyah şey döküldü bastığı yerlere kötü olmuş iyice maçta o duşa girince ben de antreye süpürge tuttum yatak odasına da girdiği için oraya da tuttum daha yenice kanepeye uzandım kk ya bakayım dedim. Ay çok uzun oldu dimi 🤭😂😂 sen nasılsın canım 🥰
Çok severim uzun uzun okumayı ben 😍 dolu dolu geçmiş günün ne güzel 🤭🤗

Maşallah :nazar:

Hayırlı akşamlar kuzucuk :KK68:

Canım malesef çocuklar için uygulama böyle ..ben hiç uyutarak yaptirmadim ama son care o ...ikiside kanal tedavisi oldu benimkiler ağlamadan oldu ama bir sonraki den dolguya izin vermediler sanırım biraz zor :KK43:

Ama onjn sagligi için en iyisi neyse onu yapın derim ..mesela kulak testi içinde uyutuluyor çocuklar başka türlü yapilmiyor :/ çok geçmiş olsun şimdiden

Çok severim uzun uzun okumayı ben 😍 dolu dolu geçmiş günün ne güzel 🤭🤗
Hayırlı akşamlar canım ❤

Ben yıllarca hep onu yaptım çokta verdim:)Ama 2 yıl sonra azar azar geri geliyor:)
Ben bir kere uzmandan diyet aldim böyle spor salonları olan bir kişi ...

7-8 kilo verdim uzun süre kilo almadım iyi olmuştu

Ekmek hiç yok aciktikca yulaflı bisküvi vardı

X