Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Aslında iyi fikir. Bi konu bulursan beni de etiketle beraber gidelim 🤪😅😅

Iyiyim şükür ama aynı yani ağrı devam☺☺ 1 hafta bekleyim de sonra kan testine gideyim diyorum. Ümitlenmek istemiyorum öyle 🤭🤗🤗🤗 sen nasılsınn yeni haftaya hazır mısınn😊
Bomba gibiyim :rolleyes: hakkinda hayırlısı olsun canım ...tabi her ihtimali düşünmek lazım ..hakkında hayırlısı olsun inşallah 🤗

Bomba gibiyim :rolleyes: hakkinda hayırlısı olsun canım ...tabi her ihtimali düşünmek lazım ..hakkında hayırlısı olsun inşallah 🤗
Ohh ne ggüzel senden bana da enerji bulaşsın gel sarılalım az şöyle :KK19::KK200:aminn canım cümlemiz için inşallah :KK22:

Ben etiketlerim baktım geleceği yok bana da muhteşem atıp gitmiş :/

Emiray dan senin kızda korkuyor mu 👀
Yok ondan korkmuyor bayıla bayıla izliyo onuda,seninki cokmu korkuyo devler falan varya orda ondanmi acaba

Yok ondan korkmuyor bayıla bayıla izliyo onuda,seninki cokmu korkuyo devler falan varya orda ondanmi acaba
Ya girisi de korkunç onun dün korktu kapattı bizde genelde minika yada cartoon açık oğlanlar cartoon izliyor ...görünce kapat diyor emiray i belki de küçük ondan korkuyor
Üzerine tıkla görmek için 🤗🤗 niye poşet geçircen kafaya hasta mısın yoksa😔
Yok degilim sukur ama riskli bolgedeyim :))

Ya girisi de korkunç onun dün korktu kapattı bizde genelde minika yada cartoon açık oğlanlar cartoon izliyor ...görünce kapat diyor emiray i belki de küçük ondan korkuyor

Yok degilim sukur ama riskli bolgedeyim :))
Ozaman dikkat edin izlemesin kuzum. Rafadan tayfa ,elif ve arkadaşları, gibi gibi onlar baya eğitici iyi ,ne yalan diyim rafadan tayfayi bende çok seviyorum😁

X