Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Oldukça şiddetli, kendimi yatağa attım,battaniye,yorgan yatıyorum. Şükür,sen nasılsın profil resmi güzel kadın?😍:nazar:
Yaa Allah sabır versin insallah son demleridir sancılarının ❤ ben de iyiyim şükür bu haftasonu sehpa boyadım kafam dağıldı iyi oldu 🤭🥰🥰 teşekkür ederim o senin güzelliğin :KK68:

Yaa Allah sabır versin insallah son demleridir sancılarının ❤ ben de iyiyim şükür bu haftasonu sehpa boyadım kafam dağıldı iyi oldu 🤭🥰🥰 teşekkür ederim o senin güzelliğin :KK68:
Sağol canim benim, inşallah 😍Sehpan da çok güzel, o yaptığın minnak şeyler de çok başarılıydı 🤩 Rica ederim, gerçekler :KK60:

Şu an moralim cok bozuk Nevreste Nevreste yarışmadan at beni lütfen...:KK42::KK42::KK42:
Eşime tek tek üşenmeden tüm tarifleri gösterdim hepsine yorum yaptı; iyi, güzelmiş, hmm lezzetli duruyor, bak bu değişikmiş, ooo çok iyi gibi cevaplar veriyordu en sona kendiminkini gösterdim ve dönüp "basit" dedi :KK57:
Şimdi de özür diliyor maça bakıyordum şakasına dedim şöyle böyle... :tokat::tokat:

Şu an moralim cok bozuk Nevreste Nevreste yarışmadan at beni lütfen...:KK42::KK42::KK42:
Eşime tek tek üşenmeden tüm tarifleri gösterdim hepsine yorum yaptı; iyi, güzelmiş, hmm lezzetli duruyor, bak bu değişikmiş, ooo çok iyi gibi cevaplar veriyordu en sona kendiminkini gösterdim ve dönüp "basit" dedi :KK57:
Şimdi de özür diliyor maça bakıyordum şakasına dedim şöyle böyle... :tokat::tokat:
Tiz kellesi vurula:KK62:

Dimi ama yaa ayıp yani hepsine güzel yorumlar yapıp benimkine basit dedi. Der demez anladı zaten gaf yaptığını ama artık çok geç :63::KK12: maç izlerken erkeklere pek soru sorulmamalı onu da anladım kendi sinirlerim için :KK45:
Telefonla meşgulken de,çok sınır bozucu oluyorlar:63: Aman onlar hep sınır bozucular 🤪

Bence de 🤭ya ben onlara gerçekten bayıldım ama :KK51::KK51: özelden atarsin üşenmezsen,sevinirim:)
IMG_20201010_163252_717.jpg

X