Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Profildeki fıstık sen misin
iviiittt geçen yazdan kalma. Karadeniz turunda Fatsa da konakladığımız bir otelin bahçesindeydi bu güzel köprü o kadar hoşuma gitti ki. Karadenizin bilindik yerlerinde o kadar foto çekildik ama bunun yeri ayrı bende

Harika bir poz olmuş bayıldım

Kız ben sabah sirkeli su içtim zayıflamak için bide burda kızlar konuşunca daha bi gaza geldim sanki
marketlerden aldiğımız sirkeler oluyor mu ki yoksa organik mi olması gerekiyor ben de diyet yaparken geceden 1 su bardağı suya 2 tam ceviz bırakır sabah uyanınca onun suyunu içer cevizleri yerim denemediysen bu da faydalı oluyor

Yarar tabii,bak dediğim gibi boyun sahane,yüzün zaten bebek gibi çok zayıf olmana zaten gerek yok, biraz incelsen sana yeter
Ya yerim senin güzel kalbini bende öyle aman aman zayıflamak için değil sadece kendimi mutlu hissedeceğim kiloya inmek istiyorum inşallah nasip olur öpüyorum güzel kalbinden

Evet ben hazır elma suyunu denedim canım oluyor ama kendim yapıcam dadı biraz tuhaftı biliyorum dediğini ama denemedim denerim onuda her türlü

Vay müthiş denerim vala ne verirsem kardır aşko senin hiç öyle aman aman bir kilon yok maşallah
profil geçen yazdan şu an o halimden daha da kiloluyum canımız sağ olsun ya alınır verilir kilo Allah başka dert vermesin(avunurken ben)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…