Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Profildeki fıstık sen misin 😍🤗
iviiittt:KK22: geçen yazdan kalma. Karadeniz turunda Fatsa da konakladığımız bir otelin bahçesindeydi bu güzel köprü o kadar hoşuma gitti ki. Karadenizin bilindik yerlerinde o kadar foto çekildik ama bunun yeri ayrı bende :KK36:

iviiittt:KK22: geçen yazdan kalma. Karadeniz turunda Fatsa da konakladığımız bir otelin bahçesindeydi bu güzel köprü o kadar hoşuma gitti ki. Karadenizin bilindik yerlerinde o kadar foto çekildik ama bunun yeri ayrı bende :KK36:
Harika bir poz olmuş bayıldım 😍

Kız ben sabah sirkeli su içtim zayıflamak için bide burda kızlar konuşunca daha bi gaza geldim sanki 😂
marketlerden aldiğımız sirkeler oluyor mu ki yoksa organik mi olması gerekiyor :KK64: ben de diyet yaparken geceden 1 su bardağı suya 2 tam ceviz bırakır sabah uyanınca onun suyunu içer cevizleri yerim denemediysen bu da faydalı oluyor:KK52:

Yarar tabii,bak dediğim gibi boyun sahane,yüzün zaten bebek gibi :nazar: çok zayıf olmana zaten gerek yok, biraz incelsen sana yeter 🥰
Ya yerim senin güzel kalbini 😍 bende öyle aman aman zayıflamak için değil sadece kendimi mutlu hissedeceğim kiloya inmek istiyorum inşallah nasip olur öpüyorum güzel kalbinden :KK15:

marketlerden aldiğımız sirkeler oluyor mu ki yoksa organik mi olması gerekiyor :KK64: ben de diyet yaparken geceden 1 su bardağı suya 2 tam ceviz bırakır sabah uyanınca onun suyunu içer cevizleri yerim denemediysen bu da faydalı oluyor:KK52:
Evet ben hazır elma suyunu denedim canım oluyor ama kendim yapıcam dadı biraz tuhaftı biliyorum dediğini ama denemedim denerim onuda her türlü 😂

Vay müthiş denerim vala ne verirsem kardır aşko 😘 senin hiç öyle aman aman bir kilon yok maşallah 🤩
profil geçen yazdan şu an o halimden daha da kiloluyum:KK53: canımız sağ olsun ya alınır verilir kilo Allah başka dert vermesin(avunurken ben:rolleyes:)

X