Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Ya şansa bak gerçi kursluk bir durumun yokta senin abla ama yinede öğrenecek çok şey var inşallah birgün denk gelirsin gitmek nasip olur
Yok canım ben yöntem ve teknik öğrenmek istiyorum:)
Yani umarım imkan olur:)
Bende onun yerine Bilgisayar ve çocuk gelişimi kurslarına gittim:)

Yok canım ben yöntem ve teknik öğrenmek istiyorum:)
Yani umarım imkan olur:)
Bende onun yerine Bilgisayar ve çocuk gelişimi kurslarına gittim:)
Evet abla yöntem teknik çok önemli oluyor orda yani ona göre sınava giriyorsun 50 'nin altı alırsan belgeyi alamıyorsun bide öyle bişey var bana çok şey kattı zaten ilgim vardı mutfağa e okumayınca da gitmek istedim çok faydalı oldu her açıdan birde ilerde pastacılıkla ilgili bişeyler yapmak istiyorum nasipse tabi

Biliyorum canım çok kursa gittim ama yemek hariç
Benim derdim hep 100 almakta oldu
İnşaallah nasip olur canım:)
Bende yöresel yemekler ve pastacılık istiyorum:)

Açalım birlikte bi tane tutmazsa kendimiz yeriz yaptıklarımızi çok iyi etmişsin valla illaki gün gelir kullanılır sertifika
Nasılsın canım
Iyidir canım seni sormalı yeni yaşın nasıl geçiyor
Ilk defa boş oturuyorum dediğin halin bile dolu dolu senin

Biliyorum canım çok kursa gittim ama yemek hariç
Benim derdim hep 100 almakta oldu
İnşaallah nasip olur canım:)
Bende yöresel yemekler ve pastacılık istiyorum:)
Ya bende hiç yüz alamadım uygulama sınavında 90 95 alıyordum yazılıda 60 şükür kurtardı oda iyi inşallah ablacım

Değilmi kimse almazsa oturur senle gömeriz maksat boşa gitmesin

Ben tempolu yaşamaya alışkınım inan bu sıra çok mutsuzumKK da geziniyorum ama yazmak içimden gelmiyor:/Ben sabahtan akşama kadar oradan oraya koşturmaya alışkınım:)

Ya bende hiç yüz alamadım uygulama sınavında 90 95 alıyordum yazılıda 60 şükür kurtardı oda iyi inşallah ablacım
Html ve Wordpress kurslarından 100 aldım
Montesori den 90 almıştımAile eğitiminden yine 95 almıştım:)
Ya puan önemli değil sosyallik birşeyler öğrnmek kendimize bir şeyler katmak önemli:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…