Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Ellerine sağlık bugün herkesleee işlenmiş :KK69: şuan fırında bir kek var ualarken kokusu hoşuma gitmedi ama bakalım Allah kerim ne çıkacak :bicak:

İçine elma doğradım havuç rendeledim

Kuru ve yaş üzüm koydim
Kuru incir doğradım limon kabuhu ekledim limon sıktim

Filtre kahve ve tarçın koydum :olamaz:
Ne koymadın:KK70:

Ellerine sağlık bugün herkesleee işlenmiş :KK69: şuan fırında bir kek var ualarken kokusu hoşuma gitmedi ama bakalım Allah kerim ne çıkacak :bicak:

Kuru ve yaş üzüm koydim

Kekin adı tam olarak ne bulduysan koymu 🤭

Ellerine sağlık bugün herkesleee işlenmiş :KK69: şuan fırında bir kek var ualarken kokusu hoşuma gitmedi ama bakalım Allah kerim ne çıkacak

Kuru ve yaş üzüm koydim

Kilo vereceyduk :işsiz:
Bende gofret yedim :bicak:

Tepsili köftemi oldu sonra :rolleyes::rolleyes:
Beğendim aslında biliyor musun dış harcı tepsiye yay araya iç harcı koy sonra üzerine dış harç tekrar. Börek misali 😂😂😂
Sağol canım😍Seninki oruk olmuş oda güzel oluyor🤩
İçli köfte tecrübe istiyor yani defalarca bıkmadan denemek💓
El becerisi de istiyor ince yapmak falan ellerine sağlık zahmetli de bir yemek yani 🤗🤗

Kuru ve yaş üzüm koydim

Yaş üzüm ile filtre kahvede abartmışsın bak oraya kadar tamam hadi olabilir dedim de🤪🤪

Beğendim aslında biliyor musun dış harcı tepsiye yay araya iç harcı koy sonra üzerine dış harç tekrar. Börek misali 😂😂😂

El becerisi de istiyor ince yapmak falan ellerine sağlık zahmetli de bir yemek yani 🤗🤗

Yaş üzüm ile filtre kahvede abartmışsın bak oraya kadar tamam hadi olabilir dedim de🤪🤪
Öyle bir tarif var zaten canım eminim güzel olmuştur 🤩

Canım başlarda kalın oluyor ama zamanla inceltiyorsun:)

Ya ne güzel yaa ben de çok istiyorum yöresel yemekler ve pastacılık üzerine kurslar Urfa da denk gelemiyorum bir türlü halk eğitime bi uğrayacağım şansımı denemek için 😄
Yöresel pastacılık aşçı çırağı en son aşçı yardımcısına gittim :KK69: sonrada çalıştım 😃

X